0

A to co Ty myslisz że siedze tylko przed kompem i nic nie robie? :) Ja tylko sprawdzam wyniki, pogram coś, czasem cos obejrzę i to wszystko a to przewaznie jest wieczorami ;) a Telewizji nie oglądam :)

1

Suarez najlepszy z Busi ;)

0

Wiesz, ja tam jesli chodzi o sport to interesuje sie róznymi dyscyplinami, piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, sitakówka, hokej, każdy ma swoje zainteresowania ;)

0

Oglądałem i ten mecz to jedna wielka tragedia :/

2

Juz sie nie moge doczekać pierwszego gwizdka. Oby Camp Nou poniosło Barce do zwycięstwa!

2

No to sobie Martin pograł, jest Alves to Montoya out.

0

Też tego bym bardzo chciał.

1

Im nie wytłumaczysz co zrobisz.

1

Głupota sie go pozbywać, jeszcze tego pożałuje zarząd z trenerem on jeszcze pokaze na co go stać tylko musi grać a nie występ od święta.

0

Ale Barca mi wczoraj uwaliła kupon a ciul by to..jak oni graja strasznie w kratkę, masakra szczególnie z takim składem. Przykro to stwierdzac ale jak wczoraj ogladałem Real w kosza i to jak odrobili strate to miazga, sa głownym kandydatem do wygrania Euroligi i Ligi.

0

Barca ale porazka w kosza masakra......

1

O nawet Bartomeu sie pojawił na trybunach w meczu Barcy ;P

0

Nie posiadam, widziałem na transmisji ;)

11

Pique z Shakira na meczu Barcy w kosza :D

1

Niesamowite co oni wyprawiają :) a przeciez sa młodzi i przed nimi tyle lat gry :) oj trzeba sie tylko cieszyc ze mozemy ich oglądac w naszej ukochanej druzynie :)

1

Dla mnie obrońcy zasługują tez na najwyzsze uznanie, zrobili progres niesamowity co tyczy sie także zdobywanych przez nich bramek. Owszem NSM robia kapitalną robote z przodu, ale tyłów tez ktos musi bronic ;)

0

Dokładnie! Tez o tym już pisałem że łatwiej temu kto gra non stop a on dostaje mało kiedy szanse. Ja wierze że on jeszcze z Barcy nie odejdzie i bedzie nastepca na PO.

2

No to Montoya ma swoja kolejną szanse, bo zapewne zagra :)

3

No prosze a to niespodzianka, ciekawe jak sobie bedzie radził :) Szkoda ze w Barcelonie zniszczyła go kontuzja :/

0

Martin jeszcze pokaze na co go stać w FCB i nie kazdy tu obecny sie z tym musi zgadzać.

12

O Undiano odzyskał prace widzę :D

29

Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno.

Haha dobre! :D
Oby jutro nie było takiego horroru jak to ostatnio że dopiero w 90+3 strzeliliśmy bramke.

0

Oj Henry Ciebie tez byłoby wspaniale jeszcze oglądać w barwach Barcy :)

3

Takie rzeczy tylko w FCB ;)

0

Takie zachowania się bardzo ceni :)

0

Haha poważne rozstępy ma widocznie :D

1

Masakra słowa jak z filmu akcji, oby tylko nic kibice nie odwalili.

0

Ciekaw jestem jesli Bayern nie awansuje to skoro Pep wyleci gdzie pójdzie. Może MU? Ale równie dobrze mogą być to plotki.

3

Cieszę sie że Martin zaliczył udany występ :) Busi i Suarez wymiatali :)

0

To wychodzi na to że nie moze siedziec tylko musi grać jak go boli ;) a tak na powaznie to niech szybko mu to przejdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?