Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to co Ty myslisz że siedze tylko przed kompem i nic nie robie? :) Ja tylko sprawdzam wyniki, pogram coś, czasem cos obejrzę i to wszystko a to przewaznie jest wieczorami ;) a Telewizji nie oglądam :)
1
Suarez najlepszy z Busi ;)
0
Wiesz, ja tam jesli chodzi o sport to interesuje sie róznymi dyscyplinami, piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, sitakówka, hokej, każdy ma swoje zainteresowania ;)
0
Oglądałem i ten mecz to jedna wielka tragedia :/
2
Juz sie nie moge doczekać pierwszego gwizdka. Oby Camp Nou poniosło Barce do zwycięstwa!
2
No to sobie Martin pograł, jest Alves to Montoya out.
0
Też tego bym bardzo chciał.
1
Im nie wytłumaczysz co zrobisz.
1
Głupota sie go pozbywać, jeszcze tego pożałuje zarząd z trenerem on jeszcze pokaze na co go stać tylko musi grać a nie występ od święta.
0
Ale Barca mi wczoraj uwaliła kupon a ciul by to..jak oni graja strasznie w kratkę, masakra szczególnie z takim składem. Przykro to stwierdzac ale jak wczoraj ogladałem Real w kosza i to jak odrobili strate to miazga, sa głownym kandydatem do wygrania Euroligi i Ligi.
0
Barca ale porazka w kosza masakra......
1
O nawet Bartomeu sie pojawił na trybunach w meczu Barcy ;P
0
Nie posiadam, widziałem na transmisji ;)
11
Pique z Shakira na meczu Barcy w kosza :D
1
Niesamowite co oni wyprawiają :) a przeciez sa młodzi i przed nimi tyle lat gry :) oj trzeba sie tylko cieszyc ze mozemy ich oglądac w naszej ukochanej druzynie :)
1
Dla mnie obrońcy zasługują tez na najwyzsze uznanie, zrobili progres niesamowity co tyczy sie także zdobywanych przez nich bramek. Owszem NSM robia kapitalną robote z przodu, ale tyłów tez ktos musi bronic ;)
0
Dokładnie! Tez o tym już pisałem że łatwiej temu kto gra non stop a on dostaje mało kiedy szanse. Ja wierze że on jeszcze z Barcy nie odejdzie i bedzie nastepca na PO.
2
No to Montoya ma swoja kolejną szanse, bo zapewne zagra :)
3
No prosze a to niespodzianka, ciekawe jak sobie bedzie radził :) Szkoda ze w Barcelonie zniszczyła go kontuzja :/
0
Martin jeszcze pokaze na co go stać w FCB i nie kazdy tu obecny sie z tym musi zgadzać.
12
O Undiano odzyskał prace widzę :D
29
Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno.
Haha dobre! :D
Oby jutro nie było takiego horroru jak to ostatnio że dopiero w 90+3 strzeliliśmy bramke.
0
Oj Henry Ciebie tez byłoby wspaniale jeszcze oglądać w barwach Barcy :)
3
Takie rzeczy tylko w FCB ;)
0
Takie zachowania się bardzo ceni :)
0
Haha poważne rozstępy ma widocznie :D
1
Masakra słowa jak z filmu akcji, oby tylko nic kibice nie odwalili.
0
Ciekaw jestem jesli Bayern nie awansuje to skoro Pep wyleci gdzie pójdzie. Może MU? Ale równie dobrze mogą być to plotki.
3
Cieszę sie że Martin zaliczył udany występ :) Busi i Suarez wymiatali :)
0
To wychodzi na to że nie moze siedziec tylko musi grać jak go boli ;) a tak na powaznie to niech szybko mu to przejdzie :)