Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż chciałbym aby Abi nadal śmigał na lewej stronie obrony w FCB, szkoda że ten czas tak szybko leci. Wielki człowiek.
20
Juve ma zajebisty środek pola, a z tymi bramkami BBC to niezlą szopke odwalili.
0
Pep dobrze mówi, ja tez wole Bayern na finał ;)
0
Dobra lecisz ignor, z dziećmi nie rozmawiam.
5
Dlatego chciałbym aby to Barca była w finale z Bayern i zrobic rewanż za ta dotkliwa porażkę.
0
Ogarnij się tyle Ci powiem.
0
I co Cię tak śmieszy?
1
Obyśmy trafili na Juve :)
0
Dziękujemy Chicharito że strzeliłes gola ale teraz czeka Cię znowu ława ;) Szkoda że Atletico nie awansowało.
9
A mnie sie wydaje że to zdjęcie jest z meczu wygranego z Atletico 11 stycznia tego roku po tym jak nasze trio strzeliło po golu i Messi ostatni w 87 i stąd taki piękny obrazek, to pewne bo nawet mam zdjęcie 11 stycznia takie zaktulizowane ;)
0
Spokojnie pobija rekord Messiego, Eto'o i Henry :)
2
Oj beda mieli bardzo cięzką przeprawę, nie grają z byle kim i to na dodatek w Grecji a wiadome jaka tam jest atmosfera podczas meczu.
1
No to już wszystko wiadome. Osobiscie tez chciałbym trafic na Juve, wygrac z nimi a pózniej na Bayern w finale i rewanż za pamiętną klęskę. Chicharito dziś strzelił jakże ważnego gola ale i tak ława mu się znowu szykuje a szkoda bo ma talent do gry.
0
Az się morda sama wczoraj cieszyła jak sie widziało tą akcję naszego Magika :)
15
Abi byłeś i jesteś Wielki :)
1
Neymar, Suarez, Messi 95 bramek szacun! Ale siła ognia jest w ataku Bordowo-Granatowej Armii :)
0
Byś sie czasem nie przeliczył. Owszem sa to Derby, ale jak City, PSG, Valencia nie dało Barcelonie rady to z czym Wy do ludzi?
0
Tarzan niech tam zrobi porządek :)
0
Świetny tekst :) Cała drużyna zapracowała na ten sukces :)
0
Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi :)
0
Że tak zapytam wie ktos po co im takie " kamizelki "? :)
2
To było pewne że PSG nie ma szans na strzelenie 3 bramek przytym tracąc choć tylko jedną.
1
Zawsze wierzyłem w Andresa że jeszcze wróci do formy i pokaże swoją magie, oby tylko teraz to trwało dłużej :)
1
Atletico musi wykorzystac osłabienia Realu, oby im sie udało awansowac do półfinału bo stać ich na to maja patent ostatnio na nich.
0
Jest zajebiście, Barca jest na wysokiej fali i oby sie tam tylko utrzymała :)
6
Pracę powinno oceniać się na podstawie tytułów, bo to one liczą się w futbolu.
Bardzo mądre słowa Enrique!
0
No jak tam uważasz :)
0
Tego oczekiwali wszyscy kibice i udało się :)
0
Magiku oby tylko takich spektakularnych występów w Twoim wykonaniu więcej!! :)
0
Spoko nie było tematu :)