0

Aż chciałbym aby Abi nadal śmigał na lewej stronie obrony w FCB, szkoda że ten czas tak szybko leci. Wielki człowiek.

20

Juve ma zajebisty środek pola, a z tymi bramkami BBC to niezlą szopke odwalili.

0

Pep dobrze mówi, ja tez wole Bayern na finał ;)

0

Dobra lecisz ignor, z dziećmi nie rozmawiam.

5

Dlatego chciałbym aby to Barca była w finale z Bayern i zrobic rewanż za ta dotkliwa porażkę.

0

Ogarnij się tyle Ci powiem.

0

I co Cię tak śmieszy?

1

Obyśmy trafili na Juve :)

0

Dziękujemy Chicharito że strzeliłes gola ale teraz czeka Cię znowu ława ;) Szkoda że Atletico nie awansowało.

9

A mnie sie wydaje że to zdjęcie jest z meczu wygranego z Atletico 11 stycznia tego roku po tym jak nasze trio strzeliło po golu i Messi ostatni w 87 i stąd taki piękny obrazek, to pewne bo nawet mam zdjęcie 11 stycznia takie zaktulizowane ;)

0

Spokojnie pobija rekord Messiego, Eto'o i Henry :)

2

Oj beda mieli bardzo cięzką przeprawę, nie grają z byle kim i to na dodatek w Grecji a wiadome jaka tam jest atmosfera podczas meczu.

1

No to już wszystko wiadome. Osobiscie tez chciałbym trafic na Juve, wygrac z nimi a pózniej na Bayern w finale i rewanż za pamiętną klęskę. Chicharito dziś strzelił jakże ważnego gola ale i tak ława mu się znowu szykuje a szkoda bo ma talent do gry.

0

Az się morda sama wczoraj cieszyła jak sie widziało tą akcję naszego Magika :)

15

Abi byłeś i jesteś Wielki :)

1

Neymar, Suarez, Messi 95 bramek szacun! Ale siła ognia jest w ataku Bordowo-Granatowej Armii :)

0

Byś sie czasem nie przeliczył. Owszem sa to Derby, ale jak City, PSG, Valencia nie dało Barcelonie rady to z czym Wy do ludzi?

0

Tarzan niech tam zrobi porządek :)

0

Świetny tekst :) Cała drużyna zapracowała na ten sukces :)

0

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi :)

0

Że tak zapytam wie ktos po co im takie " kamizelki "? :)

2

To było pewne że PSG nie ma szans na strzelenie 3 bramek przytym tracąc choć tylko jedną.

1

Zawsze wierzyłem w Andresa że jeszcze wróci do formy i pokaże swoją magie, oby tylko teraz to trwało dłużej :)

1

Atletico musi wykorzystac osłabienia Realu, oby im sie udało awansowac do półfinału bo stać ich na to maja patent ostatnio na nich.

0

Jest zajebiście, Barca jest na wysokiej fali i oby sie tam tylko utrzymała :)

6

Pracę powinno oceniać się na podstawie tytułów, bo to one liczą się w futbolu.

Bardzo mądre słowa Enrique!

0

No jak tam uważasz :)

0

Tego oczekiwali wszyscy kibice i udało się :)

0

Magiku oby tylko takich spektakularnych występów w Twoim wykonaniu więcej!! :)

0

Spoko nie było tematu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?