Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już jutro nasi im pokażą jak się gra w piłkę :)
0
Oby :P bo jestem ciekaw jego gry :)
0
No to masz dobre kontakty :D
1
Pierwsza piątka robi wrażenie :) A Sevilla to już totalnie do bicia :D
5
Te podania Leo to czysta poezja.. co podanie od niego to można się spodziewać że padnie gol :)
0
Szczerze? To nie przepadam za nim jakoś szczególnie.
0
Hmm ciekawe kiedy Enrique da kilka minut aby Vermaelen mógł zadebiutować ;) może tak jutro na Camp Nou? ;)
1
Humory naszym dopisuja jak zawsze i to najważniejsze, bo przyda sie to przed meczem :)
1
Czuję że Sevilla lub Valencia urwią punkty Realowi, ale czas pokaże jak to będzie dokładnie.
2
Ten Chicharito jest dobry, tylko mało szans dostaje w tym Realu, no ale co mnie to :)
21
Bo tak gra tylko Wielka Barca :)
0
Tym razem to Barca im raczej da lekcję gry ;)
47
Gdyby nie kara El Pistolero to bariera 100 bramek już dawno by pękła ;)
12
Hah że Messi by nie strzelił hat-tricka w Doncaster ?:D dobre!!! :D
1
Jakos nie sądze by to cos miało wspólnego :D przeciez i tak wyjda na boisko by rozegrać mecze więc jakie brak rytmu? :D Bedą miec lepiej właśnie bo moga sie przygotowywać w spokoju do meczu z Barcą ;)
0
Dawno nie było dwóch spotkań ligowych w ciągu tygodnia, przeciwnicy z niższej półki więc Barca pewnie zainkasuje pewne 6 pkt :)
4
Nasz Wielki szef wykonuje wspaniałą robotę na boisku, dobrze że Barca ma go swoich szeregach :)
2
Gdyby tak Celta urwała Realowi punkt.. ale pewnie będzie lipa z tego, no ale trzeba wierzyć.
1
W końcu! Może ta wygrana ich podniesie na duchu i sie utrzymają.
0
Najbardziej mnie śmieszy Lahoz i to jego przepraszanie o popełnieniu błędu, komedia.
1
Noo nareszcie! Teraz tylko czekac na pare minut debiutu! :)
3
No ja nie lubię takich co mi wytykają gdy sie pomylę choc bardzo rzadko mi sie to zdarza ale zaraz afera na pół wsi ;)
2
No wiesz niektórym osobom tutaj jednak nie pasują moje komentarze, ale osobiscie mam na to wywalone ;) pisze to co myślę i tak pozostanie :) Dzięki równiez za miłe słowa, pozdro :)
3
A ja sie tam ciesze że można tu pogadac z takimi osobami jak Ty bo prawisz konkretnie jak zawsze :)
5
No przeciez Leo to kosmita :) hehe dobra ta ciekawostka Twoja :P
1
O ja prd nosz to jest kabaret hahaha jak ja tego Lahoza nie znosze jak ma sędziowac mecz Barcy
50
Lahoz zawdonik meczu bez dwóch zdań możecie się nie zgadzać :D
25
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/11150644_862826300443128_232382008979725896_n.jpg?oh=3bad8894378613e6680382c79e11a03b&oe=55D6B002
Jordi wstawił na fb piękny obrazek :(
17
Wybory się zbliżaja to i pasuje mu sie udzielac ;)
33
No ładnie pojechał jesli chodzi o Lahoza, ale ma całkowita rcję.