3

Już jutro nasi im pokażą jak się gra w piłkę :)

0

Oby :P bo jestem ciekaw jego gry :)

0

No to masz dobre kontakty :D

1

Pierwsza piątka robi wrażenie :) A Sevilla to już totalnie do bicia :D

5

Te podania Leo to czysta poezja.. co podanie od niego to można się spodziewać że padnie gol :)

0

Szczerze? To nie przepadam za nim jakoś szczególnie.

0

Hmm ciekawe kiedy Enrique da kilka minut aby Vermaelen mógł zadebiutować ;) może tak jutro na Camp Nou? ;)

1

Humory naszym dopisuja jak zawsze i to najważniejsze, bo przyda sie to przed meczem :)

1

Czuję że Sevilla lub Valencia urwią punkty Realowi, ale czas pokaże jak to będzie dokładnie.

2

Ten Chicharito jest dobry, tylko mało szans dostaje w tym Realu, no ale co mnie to :)

21

Bo tak gra tylko Wielka Barca :)

0

Tym razem to Barca im raczej da lekcję gry ;)

47

Gdyby nie kara El Pistolero to bariera 100 bramek już dawno by pękła ;)

12

Hah że Messi by nie strzelił hat-tricka w Doncaster ?:D dobre!!! :D

1

Jakos nie sądze by to cos miało wspólnego :D przeciez i tak wyjda na boisko by rozegrać mecze więc jakie brak rytmu? :D Bedą miec lepiej właśnie bo moga sie przygotowywać w spokoju do meczu z Barcą ;)

0

Dawno nie było dwóch spotkań ligowych w ciągu tygodnia, przeciwnicy z niższej półki więc Barca pewnie zainkasuje pewne 6 pkt :)

4

Nasz Wielki szef wykonuje wspaniałą robotę na boisku, dobrze że Barca ma go swoich szeregach :)

2

Gdyby tak Celta urwała Realowi punkt.. ale pewnie będzie lipa z tego, no ale trzeba wierzyć.

1

W końcu! Może ta wygrana ich podniesie na duchu i sie utrzymają.

0

Najbardziej mnie śmieszy Lahoz i to jego przepraszanie o popełnieniu błędu, komedia.

1

Noo nareszcie! Teraz tylko czekac na pare minut debiutu! :)

3

No ja nie lubię takich co mi wytykają gdy sie pomylę choc bardzo rzadko mi sie to zdarza ale zaraz afera na pół wsi ;)

2

No wiesz niektórym osobom tutaj jednak nie pasują moje komentarze, ale osobiscie mam na to wywalone ;) pisze to co myślę i tak pozostanie :) Dzięki równiez za miłe słowa, pozdro :)

3

A ja sie tam ciesze że można tu pogadac z takimi osobami jak Ty bo prawisz konkretnie jak zawsze :)

5

No przeciez Leo to kosmita :) hehe dobra ta ciekawostka Twoja :P

1

O ja prd nosz to jest kabaret hahaha jak ja tego Lahoza nie znosze jak ma sędziowac mecz Barcy

50

Lahoz zawdonik meczu bez dwóch zdań możecie się nie zgadzać :D

17

Wybory się zbliżaja to i pasuje mu sie udzielac ;)

33

No ładnie pojechał jesli chodzi o Lahoza, ale ma całkowita rcję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?