Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ivan to bardzo dobry zawodnik, a słabsze mecze kazdemu sie moga zdarzyć.
10
Dziś raz go objechał zawodnik Cordoby na skrzydle ale pozniej naprawił to kapitalnym odbiorem wślizgiem. Szef jest bardzo ważny dla drużyny.
19
Messi mógł miec 41 bramek bo pewnie by trafił, ale zachował sie fantastycznie i oddał koledze by całe trio miało po golu! :) Tak się zachowuje najlepszy piłkarz na świecie dla ktorego rekordy osobiste sa na 2 planie. Brawo Messi kosmito! :)
4
Rasowy napadzior na lata!!! :) Tego Barca potrzebowała :)
7
A wydawało sie na początku meczu że bedzie mega cięzko o zwycięstwo a tu taka masakra :) Luis strzelaj jak najwięcej takich hat-tricków ! :)
1
No to dostali baty niesamowite :D
1
Bardzo dobry pomysł, Pep napewno byłby szczęsliwy :)
3
Ciekawe co teraz z nim będzie.
13
Gwałt zbiorowy dzis :D
0
Hah i El Pistolero hat-trick ! no jaja! :D
3
Ronaldo by schował pod koszulke i nie oddał za ciula :D
1
A jednak Neymar gol gol gol ! :)
0
Karny hahaha :D miazga dziś :D
0
Messi strzelił !!!!!!!!!!!!!!!! :)
2
Haha ale akcja Messi gol ! :)
3
Waka Waka gol gol ! :)
0
Neymar ło matko :D
0
Piękna interwencja Claudio ;)
0
Alvesowi wyszły wrzutki udane na milion :D
0
Suarez kapitalny transfer! :)
0
Suarez x2 pięknie !! :)
0
Messi ze łba :)
1
Kosmita i 0-3 !! :)
3
Iniesta nie chciał byc gorszy od Leo i tez posłał genialna piłe :) bramka do szatni cos pieknego! :)
0
Jest El Pistolero goll ! :)
2
Mozesz sprawdzić :)
2
Ja tam złego słowa na Ivana nie mówiłem :)
1
Kto dał piłe?? Kosmita Messi!!!!!!!!!
1
Rakitic ale zayebał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie wierze!!!!!!!!!!!!!!