0

Kurna człowieku opanuj się, to że powiedziałem niech wraca nie znaczy jako trener ja pitole co za myślenie.

4



No to Roni pokazał :D

27

Andres dawaj jutro asyste lub bramkę :)

0

Dla Ciebie może nie ma to znaczenia rekord, dla mnie tak ;]

0

Oni tam wszyscy wiedzą że będzie żle na Camp Nou :D

0

El Polako :D

0

Niech sie przygotowuja jak najlepiej na jutro :)

5

Niesamowite co ten kosmita wyprawia, non stop to jakis rekord ;)

3

Messi walnie hat-trick i pozamiata ;)

0

Niech wraca to będzie wspaniała wiadomość.

12

Suarez i Messi mega zajebiscie z ocenami :)

2

Moglismy ale mamy El Pistolero ;) Tez na początku jak go sprzedano żałowałem ale jest zajebiscie :)

0

Mi juz siedzi 0-3 i mam wywalone na to :D

1

Pieknie Alexis :)

2

Arsenal juz 0-2 ;) kupon siedzi raczej :D

9

Alexis jaka brama z wolnego! :)

0

To jak będzie naprawde dowiemy sie w środę około godz. 20. Wątpie aby Pep taki skład wystawiał.

18

Maj się szybko skończy a wraz z nim sezon..

0

Te koszulki byłby świetne! 3:0/2:0 na Camp Nou i będzie luks :)

0

Już się nie moge doczekać by to ujrzeć :)

0

Byle było sprawiedliwie i podejmował słuszne decyzje.

4

No przeciez wiadome że bym chciał, ale jak będzie 2-0 tez powinno być dobrze, jesteśmy w fantastycznej formie ale jakos manita mi sie nie wydaje.

3

Tylko jak był 1 mecz z Realem w tym sezonie to niektórzy oczekiwali Manity a jak to sie skonczyło? Dobrze wiemy. To że Bayern nas tak ograł to nie znaczy że nam się w srode uda im Manite wbić.

0

Oj Mats ja tez dostaje gęsiej skórki gdy słyszę hymn, ale na żywo to pewnie jest przeżycie niesamowite ;)

1

Nie sądze by i w takim przypadku został, pewnie wygra Laporta no ale beda wybory to zobaczymy jak to będzie.

3

Martin naśladuje Alexisa ;)

2

Trochę szacunku.. Manita? Dużo wymagasz.

0

Jeszcze mają szanse by się utrzymać.. ale z taką formą to będzie ciężko :/

5

Jutro trzeba trzymać kciuki za Juve by osiągneło u siebie jak najlepszy wynik.

0

Spał to Ty nie będziesz spokojnie jak nadejda wybory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?