Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurna człowieku opanuj się, to że powiedziałem niech wraca nie znaczy jako trener ja pitole co za myślenie.
4
No to Roni pokazał :D
27
Andres dawaj jutro asyste lub bramkę :)
0
Dla Ciebie może nie ma to znaczenia rekord, dla mnie tak ;]
0
Oni tam wszyscy wiedzą że będzie żle na Camp Nou :D
0
El Polako :D
0
Niech sie przygotowuja jak najlepiej na jutro :)
5
Niesamowite co ten kosmita wyprawia, non stop to jakis rekord ;)
3
Messi walnie hat-trick i pozamiata ;)
0
Niech wraca to będzie wspaniała wiadomość.
12
Suarez i Messi mega zajebiscie z ocenami :)
2
Moglismy ale mamy El Pistolero ;) Tez na początku jak go sprzedano żałowałem ale jest zajebiscie :)
0
Mi juz siedzi 0-3 i mam wywalone na to :D
1
Pieknie Alexis :)
2
Arsenal juz 0-2 ;) kupon siedzi raczej :D
9
Alexis jaka brama z wolnego! :)
0
To jak będzie naprawde dowiemy sie w środę około godz. 20. Wątpie aby Pep taki skład wystawiał.
18
Maj się szybko skończy a wraz z nim sezon..
0
Te koszulki byłby świetne! 3:0/2:0 na Camp Nou i będzie luks :)
0
Już się nie moge doczekać by to ujrzeć :)
0
Byle było sprawiedliwie i podejmował słuszne decyzje.
4
No przeciez wiadome że bym chciał, ale jak będzie 2-0 tez powinno być dobrze, jesteśmy w fantastycznej formie ale jakos manita mi sie nie wydaje.
3
Tylko jak był 1 mecz z Realem w tym sezonie to niektórzy oczekiwali Manity a jak to sie skonczyło? Dobrze wiemy. To że Bayern nas tak ograł to nie znaczy że nam się w srode uda im Manite wbić.
0
Oj Mats ja tez dostaje gęsiej skórki gdy słyszę hymn, ale na żywo to pewnie jest przeżycie niesamowite ;)
1
Nie sądze by i w takim przypadku został, pewnie wygra Laporta no ale beda wybory to zobaczymy jak to będzie.
3
Martin naśladuje Alexisa ;)
2
Trochę szacunku.. Manita? Dużo wymagasz.
0
Jeszcze mają szanse by się utrzymać.. ale z taką formą to będzie ciężko :/
5
Jutro trzeba trzymać kciuki za Juve by osiągneło u siebie jak najlepszy wynik.
0
Spał to Ty nie będziesz spokojnie jak nadejda wybory.