0

O żesz kurde nie wpadło ...

2

Messi co z główki...

0

Jazda po 3 pkt!! Vamos!

1

Tak to juz w sporcie bywa, teraz to Pep został pokonany wraz ze swoim team ;)

1

Wyczuwam w powietrzu duże natężenie pyłku w postaci nowych kibiców Barcy tzw. sezonowców a na to jestem bardzo uczulony :/ już miało to miejsce zapewne po meczu z Bayern...

0

Ale kurna kombinują, się im teraz takich głupot zachciało.

0

Kurde dziś musi szanse dostac Vermaelen nawet 5 minut! ;]

11

Portal społecznościowy w roli głownej :D

2

Co jak co ale akurat z tymi rotacjami Enrique dobrze wyszedł trzeba mu to przyznać.

3

Dziś trzeba mocno trzymać kciuki za Valencie, a wcześniej za naszych by spokojnie wygrali i zrobili kolejny krok do Mistrzostwa! :)

3

Piękne oceny Wszystkich zawodników az miło sie na to patrzy :)

0

Hahahaha ale beka :D

1

Nie rozumiem tego człowieka :D Raz mówi żle a za chwile dobrze :D

0

A no właśnie, czyli o tym samym myslimy.

1

Dokładnie dobrze Enrique mówi, lepiej niech nie pitolą ze strajkami tylko niech liga zakończy się sprawiedliwie i niech wygra lepszy.

3

Jeśli Barca zagra tak jak z Bayern to Sociedad niech sie modli o niższy wymiar kary od Bayernu. A słowa o tym że Messi się nie przewraca sa jak najbardziej trafione, szkoda że inni musza to robić :)

0

Oho zaczynaja sie spekulacje, ploty jak nic.

1

Tak jak pisałem Barca to nie Porto i nie nastąpi taki scenariusz. 3-0 dla Bayern u siebie? Jakoś nie daje im szans.

1

Ale Ty nie wydajesz tej kasy i z Twojej kieszeni nie idzie więc ocb ? :) Wiem że w niektórych przypadkach to śmiech ile sobie wołają ale taki już ten sport..

2

Panowie ten mecz trzeba obowiązkowo wygrać i zdobyc 3 pkt przybliżające Barce do Mistrzostwa :)

25

Sie im pitoli w tych głowach na całego. Lepiej niech kurde dojda do porozumienia i zakończą rozgrywki tak jak sie nalezy.

1

To Najlepszego ;)

2

Dziś swoje 45 urodziny obchodzi Enrique ;)

5

Że Messi nie jest wart 80 mln ? :) Ciekawe :)

5

Eee bardzo chciałbym aby dołączył do Barcy ale nie za 80 mln to gruba przesada. To juz tańszy byłby pewnie Verratti.

0

Dokładnie dobrze mówisz.

3

Noo to jutro kolejna nadzieja na to że to właśnie Valencia zatrzyma Real, oby sie kurcze udało.

2

Artykuły o Messim bym mógł czytać non stop, są wręcz fenomenalne!

1

Atomowa pchła jest niesamowity, robi na boisku co chce i wkręca obronców w ziemie, najlepszy piłkarz świata. Respect Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?