Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O żesz kurde nie wpadło ...
2
Messi co z główki...
0
Jazda po 3 pkt!! Vamos!
1
Tak to juz w sporcie bywa, teraz to Pep został pokonany wraz ze swoim team ;)
1
Wyczuwam w powietrzu duże natężenie pyłku w postaci nowych kibiców Barcy tzw. sezonowców a na to jestem bardzo uczulony :/ już miało to miejsce zapewne po meczu z Bayern...
0
Ale kurna kombinują, się im teraz takich głupot zachciało.
0
Kurde dziś musi szanse dostac Vermaelen nawet 5 minut! ;]
11
Portal społecznościowy w roli głownej :D
2
Co jak co ale akurat z tymi rotacjami Enrique dobrze wyszedł trzeba mu to przyznać.
3
Dziś trzeba mocno trzymać kciuki za Valencie, a wcześniej za naszych by spokojnie wygrali i zrobili kolejny krok do Mistrzostwa! :)
3
Piękne oceny Wszystkich zawodników az miło sie na to patrzy :)
1
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-monaco-i-inter-ukarane-przez-uefa,nId,1730756
Poleciały kary.
0
Hahahaha ale beka :D
1
Nie rozumiem tego człowieka :D Raz mówi żle a za chwile dobrze :D
0
A no właśnie, czyli o tym samym myslimy.
1
Dokładnie dobrze Enrique mówi, lepiej niech nie pitolą ze strajkami tylko niech liga zakończy się sprawiedliwie i niech wygra lepszy.
3
Jeśli Barca zagra tak jak z Bayern to Sociedad niech sie modli o niższy wymiar kary od Bayernu. A słowa o tym że Messi się nie przewraca sa jak najbardziej trafione, szkoda że inni musza to robić :)
0
Oho zaczynaja sie spekulacje, ploty jak nic.
1
Tak jak pisałem Barca to nie Porto i nie nastąpi taki scenariusz. 3-0 dla Bayern u siebie? Jakoś nie daje im szans.
1
Ale Ty nie wydajesz tej kasy i z Twojej kieszeni nie idzie więc ocb ? :) Wiem że w niektórych przypadkach to śmiech ile sobie wołają ale taki już ten sport..
2
Panowie ten mecz trzeba obowiązkowo wygrać i zdobyc 3 pkt przybliżające Barce do Mistrzostwa :)
25
Sie im pitoli w tych głowach na całego. Lepiej niech kurde dojda do porozumienia i zakończą rozgrywki tak jak sie nalezy.
1
To Najlepszego ;)
2
Dziś swoje 45 urodziny obchodzi Enrique ;)
5
Że Messi nie jest wart 80 mln ? :) Ciekawe :)
5
Eee bardzo chciałbym aby dołączył do Barcy ale nie za 80 mln to gruba przesada. To juz tańszy byłby pewnie Verratti.
0
Dokładnie dobrze mówisz.
3
Noo to jutro kolejna nadzieja na to że to właśnie Valencia zatrzyma Real, oby sie kurcze udało.
2
Artykuły o Messim bym mógł czytać non stop, są wręcz fenomenalne!
1
Atomowa pchła jest niesamowity, robi na boisku co chce i wkręca obronców w ziemie, najlepszy piłkarz świata. Respect Leo.