Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No on tez odwalał z tymi strojami :D
0
Dobre dzięki za linka :D
2
Haha jak zawsze stylówa musi być :D
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11023518_10153460435644305_7490691453288114419_n.jpg?oh=84f88852dc539c3d51186adf70472f6c&oe=55C63976
0
Masz to jak w banku że wypiję :D
5
Kurcze tez chciałbym taka kolekcje mieć :)
1
Wygrał wszystko co mógł druzynowo :) Andres jest fantastyczny, oby także zakończył w Barcelonie karierę i rozegrał wiele sezonów jeszcze w FCB :)
0
Ale tam musiało być wesoło jak było 0-2 :D
4
W Realu gorąco i bardzo dobrze :D
0
Kompletnie Cię nie rozumiem.
6
Pozwolę sobie powtórzyć może jakieś osoby jednak się znajdą chętne :)
Koledzy, koleżanki mamy z kolegą http://www.fcbarca.com/user/WiSNiA90 pewien pomysł. Mianowicie chcieliśmy zorganizować jakiś zlot naszych kibiców z tutejszej stronki na podkarpaciu ( najpierw bo nie wiemy ile bd chętnych i osób ). Jeżeli ktoś ma ochotę pogadać, napić piwka, zrobić grilla, dobrze się bawić i przede wszystkim dyskutować o naszym klubie i miło spędzić czas to proszę pisać na PW. Trzeba się poznawać i solidaryzować z klubem im więcej nas tym lepiej ! Więc rośnijmy w siłę. Każde sugestie będą rozważane i ustalimy tak żeby każdemu było jakoś dobrze dojechać, znaleźć czas i miło spędzić czas ! Wiśnia i Batys zapraszają :P
Pisać ludzie konkrety :)
0
Ty może pić nie potrafią :D
0
Po to je redakcja daje by czytac i komentować.
0
O jaka Ty miła jestes :) :P
5
Scenariusz dla Realu niemozliwy :D
4
Oby to był podwójnie szczęsliwy tydzień! :)
0
Dobre! Dawać ludzie dawać! :)
0
No ja ciągle czekam by obalić flaszeczke :D
5
Hahahha ale dziwnie wygląda strona teraz pod spodem :D
2
Juz to nastąpiło :D
8
Administracja juz sie bierze za usuwanie wiec sie nawet nie wypowiadam kto co ile :D
1
Sociedad nie ma miłego bilansu z Barca :P
17
Jest jaki jest w MU mu nie wyszło ale lubie go ;)
1
Tego sędziego akurat lubię :)
1
Co za człowiek ja prd.
1
Taką oto wiadomość dostałem od użytkownika którego nie znam i nie pisałem nic do niego, za Pepa byłem, Pep odszedł a ja nadal jestem. Nwm co mu zawiniłem ale widocznie coś żle myśli w swojej głowie, administracja proszę o bana dla niego.
http://zapodaj.net/73787117d1170.jpg.html
22
Kapitalna sytuacja kadrowa! :)
0
No z tym sie zgodze ;)
8
Dokładnie środek pola bez Busiego nie wyglądał ciekawie.
2
No tak tylko że on ma udział w tym a Verma i Douglas nic ;)
1
Ależ dla takiego piłkarza musi to byc cos wspaniałego, przybywa do tak wielkiego klubu jak Barca i ma szansę w pierwszym sezonie wygrac Ligę, LM i PK :)