Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Juz wiemy o tym :D ale moze komus sie przyda info :P
1
Zgadza się jest na ZDF 237 o godz. 20:25 Uefa Champions League :D zajebiscie lepsze to niz scinka na necie i tylko marnowanie meczu :)
0
Dzięki! :)
0
Panie i Panowie! Pytańko mam pokazuja gdzieś mecz na cyfrowym polsacie? :)
0
No to zajebiście :)
0
Ooo tak pamiętam te emocje!!!! :)
0
Noo to długo :)
17
Paryż, 2006: Arsenal – FC Barcelona 1:2
Od tego oto meczu zacząłem kibicować ukochanej Barcelonie, trwa to do dziś nieustannie i nigdy sie nie zakończy :) Barca na zawsze!!!!!
26
Cały sezon ich kurna nie było tylko teraz sobie takie cos wymyślili.
0
Pan się nie znasz :)
2
To tylko pokazuje jakich mamy świetnych bramkarzy :)
0
Piękna brama nie ma co ;)
0
Ależ Argentyna ma skład.. nic tylko życzyć im sukcesu.
5
Haha z tym nurkowaniem Ronaldo duży ++ :D
Kurde brama Pedro kapitalna, ale oddałem głos na Isco mimo że gra w Realu bo też pociągnał konkretnie :)
0
To będzie szczęsliwy wieczór czuję! :)
2
Tyle gadania o meczu a skończy sie tym że Barca wygra i beda płakać w wypowiedziach po meczu.
0
Z tego zdania mam taka beke że hoho:
Wygramy w rewanżu 4:0 i mam nadzieję być gotowym do gry w finale – powiedział piłkarz Bayernu
Hahaha chyba odwiedził Amsterdam ostatnio :D
1
No właśnie Bayern u siebie jest grozny, ale z takim Augsburg przewalił. Damy radę Barca jest wielka i wywalczy sobie Finał! VeB! :)
0
No może być jak najbardziej :D
0
Ale się im w tych łbach pierdzieli, szkoda gadać kurde.
0
No to mówie ze poradza sobie nasi :)
2
Bayern może mieć ta przewage że graja u siebie a na ich stadionie maja wspaniała atmosferę. Ale poradzą sobie nasi :)
0
A ja mam nadzieję że Wielki Szef w końcu strzeli bramke dla Barcy bo nalezy mu sie ! :)
Barca ofensywnie, no przeciez nie autobus Barca tak nie gra :) :D
0
Mhm, już widzę jak Barca w takiej formie, takim składzie traci 3 bramki do zera i jest dogrywka ;]
7
Haha to że daliście lekcji Porto to nie znaczy że dacie Barcelonie bo jej 6 bramek nie wsadzicie. Powodzenia.
1
Kapitalna wypowiedz Pepa jesli chodzi o pytanie Zycie trenera!
Mamy 3-0 wydaje się że jestśmy w finale ale trzeba będzie jeszcze rozegrac wielkie 90 minut i wywalczyć awans, bo na dogrywke jakos nie licze.
0
:)
0
Mógłby ten mecz być juz dzis ):
1
No też dobrze powiedziane.
3
Nie da sie tak co roku wszystkiego wygrywać, ale widać że nie rozumia wszyscy.