2

Juz wiemy o tym :D ale moze komus sie przyda info :P

1

Zgadza się jest na ZDF 237 o godz. 20:25 Uefa Champions League :D zajebiscie lepsze to niz scinka na necie i tylko marnowanie meczu :)

0

Dzięki! :)

0

Panie i Panowie! Pytańko mam pokazuja gdzieś mecz na cyfrowym polsacie? :)

0

No to zajebiście :)

0

Ooo tak pamiętam te emocje!!!! :)

0

Noo to długo :)

17

Paryż, 2006: Arsenal – FC Barcelona 1:2



Od tego oto meczu zacząłem kibicować ukochanej Barcelonie, trwa to do dziś nieustannie i nigdy sie nie zakończy :) Barca na zawsze!!!!!

26

Cały sezon ich kurna nie było tylko teraz sobie takie cos wymyślili.

0

Pan się nie znasz :)

2

To tylko pokazuje jakich mamy świetnych bramkarzy :)

0

Piękna brama nie ma co ;)

0

Ależ Argentyna ma skład.. nic tylko życzyć im sukcesu.

5

Haha z tym nurkowaniem Ronaldo duży ++ :D
Kurde brama Pedro kapitalna, ale oddałem głos na Isco mimo że gra w Realu bo też pociągnał konkretnie :)

0

To będzie szczęsliwy wieczór czuję! :)

2

Tyle gadania o meczu a skończy sie tym że Barca wygra i beda płakać w wypowiedziach po meczu.

0

Z tego zdania mam taka beke że hoho:

Wygramy w rewanżu 4:0 i mam nadzieję być gotowym do gry w finale – powiedział piłkarz Bayernu

Hahaha chyba odwiedził Amsterdam ostatnio :D

1

No właśnie Bayern u siebie jest grozny, ale z takim Augsburg przewalił. Damy radę Barca jest wielka i wywalczy sobie Finał! VeB! :)

0

No może być jak najbardziej :D

0

Ale się im w tych łbach pierdzieli, szkoda gadać kurde.

0

No to mówie ze poradza sobie nasi :)

2

Bayern może mieć ta przewage że graja u siebie a na ich stadionie maja wspaniała atmosferę. Ale poradzą sobie nasi :)

0

A ja mam nadzieję że Wielki Szef w końcu strzeli bramke dla Barcy bo nalezy mu sie ! :)
Barca ofensywnie, no przeciez nie autobus Barca tak nie gra :) :D

0

Mhm, już widzę jak Barca w takiej formie, takim składzie traci 3 bramki do zera i jest dogrywka ;]

7

Haha to że daliście lekcji Porto to nie znaczy że dacie Barcelonie bo jej 6 bramek nie wsadzicie. Powodzenia.

1

Kapitalna wypowiedz Pepa jesli chodzi o pytanie Zycie trenera!
Mamy 3-0 wydaje się że jestśmy w finale ale trzeba będzie jeszcze rozegrac wielkie 90 minut i wywalczyć awans, bo na dogrywke jakos nie licze.

0

:)

0

Mógłby ten mecz być juz dzis ):

1

No też dobrze powiedziane.

3

Nie da sie tak co roku wszystkiego wygrywać, ale widać że nie rozumia wszyscy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?