Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie niech kończy karierę w Barcelonie!
3
Xavi prosze zostan jeszcze, olej kasę to nie najważniejsze w życiu..
0
Narazie jest dobrze, zobaczymy jak to będzie dalej i czy uda się zdobyć jeszcze cos w tym sezonie.
11
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10153478277994305/?type=2&theater :D
3
Ale się nasi bawili! Niezle im szatnie urządzili hahaha maja pamiątkę :D
0
I świetnie trzeba świętować ;)
1
Opłaciło się zdobyć majstra ;P
0
Świetny tekst wszystko dobrze ukazujący. Mnie najbardziej cieszy poprawa stałych fragmentów gry :)
0
Ale to oni biegali po boisku i wylewali z siebie poty :P
0
To piłkarze na to zapracowali i trenerzy a nie Ty.
7
Haha a tu Messi w ostatniej kolejce z Deportivo wsadza 4 bramki a Ronaldo nic nie trafia ale miałbym beke :D
0
Na kłopoty Leo Messi, nasz kosmita wie kiedy jego bramki są bardzo potrzebne :)
15
Bravo, Ter Stegen, Rakitić, Vermaelen, Douglas, Suarez ledwo dołączyli do Barcy a już maja Mistrzostwo w tak wielkim klubie :) A jeszcze szansa na tryplet to musi być cos pieknego dla piłkarza :)
0
Ja też jestem z nich dumny, pokazali charakter :)
11
Jak to co szluga :D
0
Hahaa no ja tam nwm o co ;P Bo ja na flaszke sie zawsze pisze :D
0
I git, każdy ma swoje zdanie na taki temat.
0
Dobra kończę ten temat bo szkoda sie o takie cos kłocic ;]
1
Z czego ma sie chłop cieszyc jak jego wkład w to był praktycznie na poziomie zerowym.. może z Deportivo dostanie szanse i cały mecz zagra.
0
Idz na piłkarza i podpisuj jak tak to przeżywasz :)
0
Wiesz co nie masz się czego czepić tylko na siłe szukasz problemu...
34
Oj coś czuję że produkcja u Andresa po niedzieli pójdzie o 300% w górę bo na przyszłą sobotę braknie zapasów u Don Andresa w magazynie.. :D
2
Należy im się za cały wysiłek który włożyli przez cały sezon! :) Campeones !
0
Szykuje się wspaniały i pełen emocji Finał :) Oby Barca była w nim górą! :)
Ładne zachowanie Juve, ciekawe czy Real nam pogratuluje :D :D
4
Takie coś rozumiem? :D
http://ri.pinger.pl/pgr272/0d1a915f001d6ac052c13c95/100016_8a8d609482aeb887cd7214ad52c9a249.jpeg
6
Haha to też prawda dowaliłes :D
5
Bierzemy flaszki i idziem do nich :D
16
I to jest najlepsza decyzja, stadion wypełniony bo brzegi i feta na całego dla tych kibiców którzy przez cały sezon ich wspierali (choć mogliby sie bardziej czasami postarać z dopingiem) ;)
4
Bezczelnie? Gdyby chcieli każdemu podpisywać to by na mecze sie nie wyrabiali albo samoloty. Popdisał Ney mu a Leo komuś innemu wcześniej proste, nie wszystko mozna miec na tym świecie.
1
W Romie mu nie wyszło a druzyne tez miał niezlą, a tu Barca 1 sezon i juz tytuł zdobyty a jeszcze dwa przed nim ;)