0

Był spalony, dajcie spokoj widac dokladnie.

0

Lipa spalony :D

0

Hah Messi i 2-0 ! :)

3

Neymar ! :)

1

Ja na miejscu Deportivo juz zszedłbym do szatni, przeciez oni juz i tak sie nie utrzymaja szkoda ich wysiłku :D

0

Wiem pomyliłem sie :D

0

Jednak to był Rafinha :P

3

Messi ze łba!!!!!!!!!!!!!!! :)

7

Campeones Campeones na trybunach :)

0

Wiedziałem że coś napiszesz do mojego komentarza :) Tylko czekałem :)

1

Wow nie spodziewałem się Masipa :) Ale niech chłopak gra zasłużył by cos pograc :) Juz jestem ciekaw jak zagra Vermaelen :D A Messi strzela dziś 4 bramki, Ronaldo nic i gitara w Barcelonie :D

2

Ciul wie jaka w końcu jest prawda, mówi tak a póżniej sie okazuje że jednak było cos na rzeczy. Nie ufam mu niech spada z Barcy jak najszybciej, Laporta wracaj!

0

A niech robią, w końcu technologia ma iśc w przód a nie w tył :D

2

To były piękne czasy w Barcelonie, Barca robiła co chciała na boisku :) Ale teraz też jest zajebiscie i oby to trwało jak najdłużej :)

4

Ważne że Generał wróci do Barcy i napewno zostanie jej trenerem :)

1

No cóz trzeba bedzie szukac na necie transmisji.

0

Będzie to piekne widowisko gdy Xavi z drużyna podniosa puchar :)

3

Jeśli mu zalezy na klubie w takim momencie to zostanie. No a jak chodzi tylko o kase to trudno jego wybór niech odchodzi.

2

W sumie fajnie byłoby zobaczyc Carlo w Milanie i aby odbudował ten klub na nowo.

3

Musimy wygrac ten mecz i godnie pożegnac Generała! :) Oby dzis strzelił bramke :)

1

Napewno nie naszego kochanego prezidento.. ;P

2

Te obecne koszulki co sa to z pocałowaniem ręki bym brał ale takich w życiu!

2

Paskudne i tyle! Za darmo bym takiej nie chciał i nie ubrał.. ;/ Se wymyślili po ciulu kurna.

0

I tutaj Mou ma całkowita rację! Zasłużył ale cóz nie dane mu to będzie by ją mieć..

1

Ciekawe czemu Pep sie nie wybierze ;)

14

Nie kto inny jak Mascherano :)

1

Haah zajebiscie podoba mi się to jak Enrique docina tym dziennikarzom :D
Nie sądziłem ze doczekam debiutu Vermaelena :) Ale to dobrze, jutro niech grają Ci którzy nie dostawali szans przez cały sezon :)

1

4:25 hahaha Piket jaka gleba :D

1

No tak tylko uwaga tez taka że ma juz prawie 30 lat a płacic taka sumę to przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?