Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był spalony, dajcie spokoj widac dokladnie.
0
Lipa spalony :D
0
Hah Messi i 2-0 ! :)
3
Neymar ! :)
1
Ja na miejscu Deportivo juz zszedłbym do szatni, przeciez oni juz i tak sie nie utrzymaja szkoda ich wysiłku :D
0
Wiem pomyliłem sie :D
0
Jednak to był Rafinha :P
3
Messi ze łba!!!!!!!!!!!!!!! :)
7
Campeones Campeones na trybunach :)
0
Wiedziałem że coś napiszesz do mojego komentarza :) Tylko czekałem :)
1
Wow nie spodziewałem się Masipa :) Ale niech chłopak gra zasłużył by cos pograc :) Juz jestem ciekaw jak zagra Vermaelen :D A Messi strzela dziś 4 bramki, Ronaldo nic i gitara w Barcelonie :D
2
Ciul wie jaka w końcu jest prawda, mówi tak a póżniej sie okazuje że jednak było cos na rzeczy. Nie ufam mu niech spada z Barcy jak najszybciej, Laporta wracaj!
0
A niech robią, w końcu technologia ma iśc w przód a nie w tył :D
2
To były piękne czasy w Barcelonie, Barca robiła co chciała na boisku :) Ale teraz też jest zajebiscie i oby to trwało jak najdłużej :)
4
Ważne że Generał wróci do Barcy i napewno zostanie jej trenerem :)
1
No cóz trzeba bedzie szukac na necie transmisji.
0
Będzie to piekne widowisko gdy Xavi z drużyna podniosa puchar :)
3
Jeśli mu zalezy na klubie w takim momencie to zostanie. No a jak chodzi tylko o kase to trudno jego wybór niech odchodzi.
2
W sumie fajnie byłoby zobaczyc Carlo w Milanie i aby odbudował ten klub na nowo.
3
Musimy wygrac ten mecz i godnie pożegnac Generała! :) Oby dzis strzelił bramke :)
1
Napewno nie naszego kochanego prezidento.. ;P
2
Te obecne koszulki co sa to z pocałowaniem ręki bym brał ale takich w życiu!
2
Paskudne i tyle! Za darmo bym takiej nie chciał i nie ubrał.. ;/ Se wymyślili po ciulu kurna.
0
I tutaj Mou ma całkowita rację! Zasłużył ale cóz nie dane mu to będzie by ją mieć..
1
Ciekawe czemu Pep sie nie wybierze ;)
14
Nie kto inny jak Mascherano :)
1
Haah zajebiscie podoba mi się to jak Enrique docina tym dziennikarzom :D
Nie sądziłem ze doczekam debiutu Vermaelena :) Ale to dobrze, jutro niech grają Ci którzy nie dostawali szans przez cały sezon :)
1
4:25 hahaha Piket jaka gleba :D
1
Mówiłem że u Andresa ruszy produkcja 300% na jutro aby było :D
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p720x720/11255521_10155570791735626_3715665954688389644_n.jpg?oh=8d6f9e17c1d2352704dc8c3499609bf3&oe=5606C1E1&__gda__=1443092570_91d832b5642466799ea448bee25eef68
1
No tak tylko uwaga tez taka że ma juz prawie 30 lat a płacic taka sumę to przesada.