Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie to dobry skład, zwycięski :)
1
Hehe genialne zdjęcie jak nasi siedzą w pucharze :D Dziś jak go zdobędą w co wierzę, to wejsc nie wejda ale napic z niego by sie mogli :P
0
Najwidoczniej tak sie stało ;]
0
Tak czy siak nie sądze by Masche był odstawiony na bok ;)
0
Ja Ciebie przeciez nie blokowałem :D
3
Dobrze że mamy takie samo zdanie :)
4
Otóż to. Ale w przyszłym sezonie licze juz na MATSA a LM i PK dla Claudio dla odmiany, trzeba szykowac Niemca na długie lata w bramce Barcy.
2
Jak ja uwielbiam czytac takie teksty!! Xavi to urodzony przywódca, dla takich piłkarzy sie ma wyjątkowy szacunek. Oby wygrał PK i LM a potem niech mu sie jak najlepiej wiedzie, i niech wraca na Camp Nou w roli trenera!
0
Andres fajnie podsumował nasze tridente ;) Oby zespoł wygrał wszystko w tym sezonie!
0
Tak czytam i czytam myśląc sobie kiedy Enrique czymś dojedzie dziennikarzom ale widac był dla nich miły dziś :D
5
Jego pierwszy sezon i juz wygrał Zamora i Lige, wybrał zajebisty kierunek do dalszej kariery :)
0
Ciekawe kto idzie na pierwsze starcie z Barcą :)
0
No to wpadnie im dodatkowo troche grosza do portfela ;) Tez bym tak chciał ;)
5
Hah z ta szafką to niezle pojechał :D
0
Pique jakąś nową forme zdobywania goli chyba ćwiczy :D
2
Nie ma za co czekam na kolejne teksty :)
Powiem Ci że jak dla mnie to wszystko fajnie wygląda, fajnie że sie poświecasz dla takich rzeczy, a jesli chodzi o sposób tłumaczenia to to jest OK :)
0
Powiem Ci tyle: Nara ;]
2
Dlatego mówię takie coś ;)
1
Haha śmieszny jestes wiesz? :) Gdzies Ty to wygrzebał, brak Ci zajęcia widać. Zajmij się sobą i swoja pisownią.
1
Bo takie rzeczy potrafi tylko kosmita :)
3
No to jest świetny tekst :) Fajnie sie go czyta z zaciekawieniem :)
Piqué pikującego rywalom pod nogi. - hehe dobre to :D
28
Real zatrudnił jeszcze gorszego trenera niż Ancelotti :D
2
Nie sądze aby Mascherano był rezerwowym, przez te lata w Barcelonie zapracował sobie na to by grać w pierwszym składzie. To prawa ręka Enrique podczas meczu zapewne zauważyłeś.
0
O co Ci niby sie rozchodzi? Masz jakis problem?
1
Teraz tylko pozostaje pokonac ostatniego Mistrza :)
5
Leo szykuje bramke z przewrotki w finale ;)
0
Porażką nie, ale lepiej aby je wygrac ;)
0
Mają dobry humor a to wazne na sobote ;)
19
Pamiętam jak była mowa o tym że Mascherano może opuścic klub i przenieść się do Napoli, jak to dobrze że do tego nie doszło, miejsce szefa jest tutaj w Barcelonie razem z Messim :)
0
Ale Argentyna ma pomoc i atak miazga! Oby wygrali MŚ :)