0

Według mnie to dobry skład, zwycięski :)

1

Hehe genialne zdjęcie jak nasi siedzą w pucharze :D Dziś jak go zdobędą w co wierzę, to wejsc nie wejda ale napic z niego by sie mogli :P

0

Najwidoczniej tak sie stało ;]

0

Tak czy siak nie sądze by Masche był odstawiony na bok ;)

0

Ja Ciebie przeciez nie blokowałem :D

3

Dobrze że mamy takie samo zdanie :)

4

Otóż to. Ale w przyszłym sezonie licze juz na MATSA a LM i PK dla Claudio dla odmiany, trzeba szykowac Niemca na długie lata w bramce Barcy.

2

Jak ja uwielbiam czytac takie teksty!! Xavi to urodzony przywódca, dla takich piłkarzy sie ma wyjątkowy szacunek. Oby wygrał PK i LM a potem niech mu sie jak najlepiej wiedzie, i niech wraca na Camp Nou w roli trenera!

0

Andres fajnie podsumował nasze tridente ;) Oby zespoł wygrał wszystko w tym sezonie!

0

Tak czytam i czytam myśląc sobie kiedy Enrique czymś dojedzie dziennikarzom ale widac był dla nich miły dziś :D

5

Jego pierwszy sezon i juz wygrał Zamora i Lige, wybrał zajebisty kierunek do dalszej kariery :)

0

Ciekawe kto idzie na pierwsze starcie z Barcą :)

0

No to wpadnie im dodatkowo troche grosza do portfela ;) Tez bym tak chciał ;)

5

Hah z ta szafką to niezle pojechał :D

0

Pique jakąś nową forme zdobywania goli chyba ćwiczy :D

2

Nie ma za co czekam na kolejne teksty :)
Powiem Ci że jak dla mnie to wszystko fajnie wygląda, fajnie że sie poświecasz dla takich rzeczy, a jesli chodzi o sposób tłumaczenia to to jest OK :)

0

Powiem Ci tyle: Nara ;]

2

Dlatego mówię takie coś ;)

1

Haha śmieszny jestes wiesz? :) Gdzies Ty to wygrzebał, brak Ci zajęcia widać. Zajmij się sobą i swoja pisownią.

1

Bo takie rzeczy potrafi tylko kosmita :)

3

No to jest świetny tekst :) Fajnie sie go czyta z zaciekawieniem :)
Piqué pikującego rywalom pod nogi. - hehe dobre to :D

28

Real zatrudnił jeszcze gorszego trenera niż Ancelotti :D

2

Nie sądze aby Mascherano był rezerwowym, przez te lata w Barcelonie zapracował sobie na to by grać w pierwszym składzie. To prawa ręka Enrique podczas meczu zapewne zauważyłeś.

0

O co Ci niby sie rozchodzi? Masz jakis problem?

1

Teraz tylko pozostaje pokonac ostatniego Mistrza :)

5

Leo szykuje bramke z przewrotki w finale ;)

0

Porażką nie, ale lepiej aby je wygrac ;)

0

Mają dobry humor a to wazne na sobote ;)

19

Pamiętam jak była mowa o tym że Mascherano może opuścic klub i przenieść się do Napoli, jak to dobrze że do tego nie doszło, miejsce szefa jest tutaj w Barcelonie razem z Messim :)

0

Ale Argentyna ma pomoc i atak miazga! Oby wygrali MŚ :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?