0

Koniec :) szkoda że to juz..

0

Campeones Campeones!!!!

0

Generał zasłuzył na to !!! :)

7

Kapitalne urywki!

0

Fajny widok Messi z Enrique ;)

0

Haha Pique jak zwykle szampan :D

1

Yeaa! Mamy to! Teraz jeszcze tylko wygrac LM i tryplet Barcy!!! VeB! :)

3

Pieknie Generale!

5

Generał pieknie to uspokajał! :) Bedzie mi tego brakowac :(

2

Haha niezłe jaja tam:D Neymar ładnie to zrobił :P

0

Ale i tak Puchar dla Barcy :D

0

Kurcze szkoda że brak czystego konta...

2

Dobra zmiana Suareza musi być w pełni sił na LM.

0

Leoooooooooo ale to wsadził !!!! :)

5

Neymar ale urwał :D

2

Generał wchodzi! :)

6

Szczerze to ja nwm na co Athletic liczył mimo wszystko :D Niech sie naciesza szatnia Barcy choc :D

0

Jest goll! Neymar 2-0!! :)

4

Leo Ty mój mistrzu!!!!!!!

4

Messi o skubany ja prd co za akcja !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Alves kompromitacja z ta fryzura na całego ;]

4

I nie było spalonego.. ;/

0

Kurde grożnie było... :/

0

No to jazda Barca po zwycięstwo!

0

Dawac już ten meczyk kurde :)

5

A ja sobie obejrzę w domu i tez będzie spoczko ;)

1

Piłka sprawia figle, ale coś czuję że ten jego ostatni mecz nie będzie zbyt miły ;)

2

Oby Marc dostawał zdecydowanie więcej szans gry bo zasługuje by tak było.

2

Przecież Barca miała grac w wyjazdowych strojach. Dziwne.

2

Messi w PSG niedoczekanie, a Ronaldo wszystko możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?