Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec :) szkoda że to juz..
0
Campeones Campeones!!!!
0
Generał zasłuzył na to !!! :)
7
Kapitalne urywki!
0
Fajny widok Messi z Enrique ;)
0
Haha Pique jak zwykle szampan :D
1
Yeaa! Mamy to! Teraz jeszcze tylko wygrac LM i tryplet Barcy!!! VeB! :)
3
Pieknie Generale!
5
Generał pieknie to uspokajał! :) Bedzie mi tego brakowac :(
2
Haha niezłe jaja tam:D Neymar ładnie to zrobił :P
0
Ale i tak Puchar dla Barcy :D
0
Kurcze szkoda że brak czystego konta...
2
Dobra zmiana Suareza musi być w pełni sił na LM.
0
Leoooooooooo ale to wsadził !!!! :)
5
Neymar ale urwał :D
2
Generał wchodzi! :)
6
Szczerze to ja nwm na co Athletic liczył mimo wszystko :D Niech sie naciesza szatnia Barcy choc :D
0
Jest goll! Neymar 2-0!! :)
4
Leo Ty mój mistrzu!!!!!!!
4
Messi o skubany ja prd co za akcja !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Alves kompromitacja z ta fryzura na całego ;]
4
I nie było spalonego.. ;/
0
Kurde grożnie było... :/
0
No to jazda Barca po zwycięstwo!
0
Dawac już ten meczyk kurde :)
5
A ja sobie obejrzę w domu i tez będzie spoczko ;)
1
Piłka sprawia figle, ale coś czuję że ten jego ostatni mecz nie będzie zbyt miły ;)
2
Oby Marc dostawał zdecydowanie więcej szans gry bo zasługuje by tak było.
2
Przecież Barca miała grac w wyjazdowych strojach. Dziwne.
2
Messi w PSG niedoczekanie, a Ronaldo wszystko możliwe.