0

Ułomny? To Ty zobacz co napisałeś.

0

Dla mnie ma takie znaczenie jeju daj spokój ;D Ale spoko niech będzie po Twojemu ;D

0

Trzymało mnie jeszcze także ten ;D

0

To miłej zabawy życzę :D

0

Messi pięknie na szczycie wszędzie :)

2

Bartomeu out, Laporta na prezydenta. Enrique powinien zostać, nie ma sensu teraz tego wszystkiego zmieniać.

2

Taaa jasne juz widze jak Morata leci do Realu, szczególnie po tym jak go wygwizdali kibice bo strzelił gola. Niemądry byłby gdyby wrócił.

0

Kto by pomyślał że będzie tak szybki transfer nagle. Ciekawe tylko jak będzie się spisywał w Barcelonie.

13

Jak wietrzyć cos co jest nie zamknięte ?:D

0

I koniec ;)

2

Haha Masche nastepny dowalił piciem :D

1

Ale pijany Ney :D

3

Haha juz sie na niegio rzucali a ten stop :D

2

ahahaha Piket :D

0

No to chyba odejdzie

0

Iniesta coś głos inny :D

3

Eee prosto Messi idzie :D

0

Jest i Verma! :D

3

Douglas zwycięsca największy :D

2

Ciary !!!!!!!!!!!!!

7

Messi sie nabzdrynkolił, zabrał wszystkich i polecieli w kosmos bo przeciez Leo kosmita :D

2

A jak mogło być nawaliłem sie jak Barca wygrała i tyle :D powrót o 6 rano :D

2

Mnie to trzyma jeszcze chyba od wesela bo to co widze to masakra ;D

0

Co to ma być :D

17

Hahaha madrit carbon :D

3

Czyli zakup Vidala niczym Alvesa wtedy z Sevilli. Kto wie może to będzie najlepszy PO Barcy na lata?

0

No ale to juz jakby nowy sezon dla mnie ;)

0

Heeheh okej :D

0

Zaprosisz mnie ?:D

0

Haha no jasne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?