Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ułomny? To Ty zobacz co napisałeś.
0
Dla mnie ma takie znaczenie jeju daj spokój ;D Ale spoko niech będzie po Twojemu ;D
0
Trzymało mnie jeszcze także ten ;D
0
To miłej zabawy życzę :D
0
Messi pięknie na szczycie wszędzie :)
2
Bartomeu out, Laporta na prezydenta. Enrique powinien zostać, nie ma sensu teraz tego wszystkiego zmieniać.
2
Taaa jasne juz widze jak Morata leci do Realu, szczególnie po tym jak go wygwizdali kibice bo strzelił gola. Niemądry byłby gdyby wrócił.
0
Kto by pomyślał że będzie tak szybki transfer nagle. Ciekawe tylko jak będzie się spisywał w Barcelonie.
13
Jak wietrzyć cos co jest nie zamknięte ?:D
0
I koniec ;)
2
Haha Masche nastepny dowalił piciem :D
1
Ale pijany Ney :D
3
Haha juz sie na niegio rzucali a ten stop :D
2
ahahaha Piket :D
0
No to chyba odejdzie
0
Iniesta coś głos inny :D
3
Eee prosto Messi idzie :D
0
Jest i Verma! :D
3
Douglas zwycięsca największy :D
2
Ciary !!!!!!!!!!!!!
7
Messi sie nabzdrynkolił, zabrał wszystkich i polecieli w kosmos bo przeciez Leo kosmita :D
2
A jak mogło być nawaliłem sie jak Barca wygrała i tyle :D powrót o 6 rano :D
2
Mnie to trzyma jeszcze chyba od wesela bo to co widze to masakra ;D
0
Co to ma być :D
17
Hahaha madrit carbon :D
3
Czyli zakup Vidala niczym Alvesa wtedy z Sevilli. Kto wie może to będzie najlepszy PO Barcy na lata?
0
No ale to juz jakby nowy sezon dla mnie ;)
0
Heeheh okej :D
0
Zaprosisz mnie ?:D
0
Haha no jasne :D