3

Ee tam pewnie to tylko żart ;)

3

No cóż nie zawsze można tylko po dwie bramki tracić. Ale oby miał takich sytuacji jak najmniej.

2

I Verratti i Pogba są kapitalni. pozostaje tylko kwota transferu ,co w przypadku Verrattiego byłoby pewnie tańszą opcją. Co do Adriano to powinien on zostac w klubie, jest świetny jako zmiennik.

0

Noo i dodam do tego widelec jeszcze :)

2

Pedro pewnie zostanie skoro przedłużył kontrakt, a Gerard no cóż nie radzi sobie chłopak, nie może się wybić tylko ciągle w miejscu to wszystko stoi. Tak samo było z Bojanem, najpierw ogromny przebłysk, póżniej cisza i wiemy jak to się skończyło.

3

No to Messi mnie zaskoczył! Widać jak ważne jest dla niego to by zgarniać tylko pełna pulę.

2

A no tak kapitan grzmot jest wszędzie..

0

Dobra opcja z tym pierwokupem, a nóż może odpali na dobre i wróci wtedy do Barcy.

0

I to jest bardzo dobra wiadomość!

0

Jackson Martinez ;] Przyda się taki zawodnik w Milanie.

1

Zgadza się pierwszy sezon był najlepszy :)

0

Dokładnie hehe :)

3

No no nie powiem świetny skład. Ale gdzie Suarez? Neymar?..

4

Kapitalna wiadmośc, gdzie Ney będzie lepiej niż w Barcelonie z Messim i Suarezem w ataku :)

11

Bo Barca ma dwóch najlepszych bramkarzy :)

27

Heh Skazany na śmierć też się oglądało ;)

1

Ciekawe porównanie. Messi ma jeszcze wiele czasu by poprawić jeszcze to wszystko. Ale dzisiejsza a dawna piłka to dwa inne światy, jest ogromna różnica. Teraz jest dużo więcej wymagająca niż kiedyś.

0

Kurcze emocje niczym bym oglądał Barce po tym rzucie, aż mnie ciary przeszły :)

0

Nie wierzę jeśli to prawda :D Śmiech na sali xD

10

Zajebiście że Milan się odbudowuje i ściąga tak dobrych graczy. Ich miejsce jest znacznie wyżej niż to bywa ostatnio. LM bez nich to tez nie to samo.

0

Dobrze że Ney strzela też w reprezentacji :)

1

Hahah też mają kurcze pomysły :D

0

No zobaczymy jak ta sprawa z Pogbą się zakończy. Fajnie byłoby gdyby dołączył do Barcy, ale nie za tak duże sumy o jakich się pisze.

2

Żarty sobie kurna robią? 4 mln? A co to Barca supermarket jest na promocjach?

0

No to teraz już wiadome w jakim celu była ta opaska, bo do tej pory nie wiedziałem ;)

0

Skoro Braida uważa się są na tyle dobrzy by grac w FCB, to powinni ich sprowadzić i np. wypozyczyć by nadal się rozwijali.

0

Szkoda mi czasu na pisanie z takim kimś jak Ty, brak słów. Nara!

0

110 mln ja prd no ładnie im tam grzeje w banie!

0

Nie ośmieszaj się chłopie tyle Ci powiem ;]

2

Całe trio było niesamowite w tym sezonie, licze na powtórkę w kolejnym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?