Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ee tam pewnie to tylko żart ;)
3
No cóż nie zawsze można tylko po dwie bramki tracić. Ale oby miał takich sytuacji jak najmniej.
2
I Verratti i Pogba są kapitalni. pozostaje tylko kwota transferu ,co w przypadku Verrattiego byłoby pewnie tańszą opcją. Co do Adriano to powinien on zostac w klubie, jest świetny jako zmiennik.
0
Noo i dodam do tego widelec jeszcze :)
2
Pedro pewnie zostanie skoro przedłużył kontrakt, a Gerard no cóż nie radzi sobie chłopak, nie może się wybić tylko ciągle w miejscu to wszystko stoi. Tak samo było z Bojanem, najpierw ogromny przebłysk, póżniej cisza i wiemy jak to się skończyło.
3
No to Messi mnie zaskoczył! Widać jak ważne jest dla niego to by zgarniać tylko pełna pulę.
2
A no tak kapitan grzmot jest wszędzie..
0
Dobra opcja z tym pierwokupem, a nóż może odpali na dobre i wróci wtedy do Barcy.
0
I to jest bardzo dobra wiadomość!
0
Jackson Martinez ;] Przyda się taki zawodnik w Milanie.
1
Zgadza się pierwszy sezon był najlepszy :)
0
Dokładnie hehe :)
3
No no nie powiem świetny skład. Ale gdzie Suarez? Neymar?..
4
Kapitalna wiadmośc, gdzie Ney będzie lepiej niż w Barcelonie z Messim i Suarezem w ataku :)
11
Bo Barca ma dwóch najlepszych bramkarzy :)
27
Heh Skazany na śmierć też się oglądało ;)
1
Ciekawe porównanie. Messi ma jeszcze wiele czasu by poprawić jeszcze to wszystko. Ale dzisiejsza a dawna piłka to dwa inne światy, jest ogromna różnica. Teraz jest dużo więcej wymagająca niż kiedyś.
0
Kurcze emocje niczym bym oglądał Barce po tym rzucie, aż mnie ciary przeszły :)
0
Nie wierzę jeśli to prawda :D Śmiech na sali xD
10
Zajebiście że Milan się odbudowuje i ściąga tak dobrych graczy. Ich miejsce jest znacznie wyżej niż to bywa ostatnio. LM bez nich to tez nie to samo.
0
Dobrze że Ney strzela też w reprezentacji :)
1
Hahah też mają kurcze pomysły :D
0
No zobaczymy jak ta sprawa z Pogbą się zakończy. Fajnie byłoby gdyby dołączył do Barcy, ale nie za tak duże sumy o jakich się pisze.
2
Żarty sobie kurna robią? 4 mln? A co to Barca supermarket jest na promocjach?
0
No to teraz już wiadome w jakim celu była ta opaska, bo do tej pory nie wiedziałem ;)
0
Skoro Braida uważa się są na tyle dobrzy by grac w FCB, to powinni ich sprowadzić i np. wypozyczyć by nadal się rozwijali.
0
Szkoda mi czasu na pisanie z takim kimś jak Ty, brak słów. Nara!
0
110 mln ja prd no ładnie im tam grzeje w banie!
0
Nie ośmieszaj się chłopie tyle Ci powiem ;]
2
Całe trio było niesamowite w tym sezonie, licze na powtórkę w kolejnym :)