0

Teraz wszystko w ich rękach, oby mądrze wybrali.

1

I po co niby Barcelonie Arda Turan? Nie rozumiem tego...

1

Jak widać MU potrafi znależć dobrego sponsora za ogromne pieniądze, a w FCB musi być tylko Qatar bo inaczej nie można..

0

Też mam taką nadzieję :)

4

Jeden z najlepszych obrońców świata na dodatek rakieta. Oby się mu to spełniło :)

0

Bo jest dobrym zawodnikiem, ma to coś co jest potrzebne pomocnikowi. Pokazał to wielokrotnie w Maladze i Realu. No a jak nie to Pogba ;)

17

Może tam się odbuduje i będą z niego jeszcze ludzie, czas pokaże.

0

Trzeba przyznać że chłopak wiele przeszedł by w końcu trafić do Barcy ;)

1

Dobry artykuł daje wiele do myślenia, dzięki. Szkoda tylko że właśnie ten czas tak szybko leci.. Ronaldo już 30, Messi 28.. trzeba sie kurcze cieszyć tym że jeszcze kilka lat będziemy ich oglądać na najwyższym piłkarskim poziomie.

0

No cóż cała chora FIFA....

0

Laporta, Majo widzą że Qatar to zły wybór tylko Bartomeu się uparł na ich kontrakty.

1

I niech mu się tam dobrze wiedzie, kto wie może wystrzeli i Barca go kiedyś odkupi.

0

Ja także nie rozumiem czemu tylko taki Qatar może być jako sponsor a świat taki duży i tyle firm.

1

W sumie szkoda by Adriano się marnował bo spokojnie mógłby grać w wyjściowej jedenastce mocnego europejskiego klubu. A w FCB to pierwszy jest Alba i jest też Mathieu więc ciężko o jego występy.

0

Barca musi kogoś kupić do środka pola ale pytanie kto to będzie, jest wiele opcji.

2

Co jak co ale wygrali wszystko szacunek za to mimo że to Real ;)

0

Zacznijmy od tego że środek pola trzeba wzmocnić a taki Isco byłby dużym wzmocnieniem ;)

2

Wspaniały artykuł :) A tekst o Messim i Google rewelacja :)

0

Heh dlatego mówię że różnie to może być :)

2

Też za nim nie tęsknię, zrobił wiele wspaniałego dla Barcy, z przyjemnością się oglądało jego występy, niech mu się wiedzie jak najlepiej. A teraz mamy młodego z wielkim talentem Matsa i pewnego Bravo :)

1

Paul Pogba mi wyszedł hehe :) Fajna zabawa :)

7

Ale zamieszania jest z tymi środkowymi pomocnikami, Pogba, Gündoğan, Isco a na koniec okaże się że będzie to ktoś inny ;)

1

Dla mnie wszyscy trzej są niesamowici jeśli chodzi o te aspekty gry, każdy z nich potrafił ładnie to wykonać. Ale numer jeden to Roni :)

2

Jeśli uważa że ma o co walczyć to niech to robi, w sumie jego sprawa.

3

Isco by pewnie zrobił niesamowitą różnicę w środku pola i miałby zapewniony pierwszy skład. Ale wątpie by taki transfer doszedł do skutku.

1

Ale ten czas zapierdziela to już 28 masakra. Leo mistrzu obyś wygrał jeszcze z Barcą wiele pucharów i odniósł swój upragniony sukces w reprezentacji!

2

Di Maria w Barcelonie to byłby cios dla Realu ;) Ustawić go na ofensywnego pomocnika za naszym trio i jazda ;) Ale i tak to raczej nierealne ;) Prędzej Pogba trafi do Barcy ;]

2

Czyli jednak sukces a nie porażka jak to się miało na początku ;]

0

Wspaniały piłkarz :)

0

I oby tak było! Też mam taką nadzieję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?