1

Higuain......................

5

Tak więc pokolenie trenerów Barca ma zapewnione :D :)

6

Laporta 4.807 głosów.

0

Masz rację! :) Obyś tylko doczekał się miejsca w obronie na stałe :)

0

Ja też się nie mogę doczekać nowego sezonu, by móc oglądać wspaniałą Barcę w akcji.

1

Miejmy nadzieję że będzie wart tych pieniędzy.

3

Co jak co ale powiem Wam że nigdy bym się nie spodziewał takiego Ardy w Barcelonie. No ale świat czasami zaskakuje.

0

A ja Tobie życzę pecha w wyborach ;)

1

Leo jest wszędzie ;)

2

Był Pogba teraz czas na Turana :D

0

Trzeba przyznać że świetna ta kadra :) Obrona LM jak najbardziej możliwa :)

0

Messi do Neymara: Puchar Copa América jest dla Argentyny
Z tym że Ney już dawno na wakacjach ale nie może być inaczej. Do boju Argentyno!

0

Szkoda mi go bardzo. Byłem za nim ale jak widać nie dane mu było grać w pierwszym zespole. Oby tam pokazał na co go stać. Powodzenia Martin!

2

Luis pózno zaczął grać a i tak świetna ocena, zdecydowanie zasłużył. A wybór Leo na pierwszym miejscu? To oczywiste że tak to musiało się skończyć :)

3

Messi wygrał Internety :D hehe

2

Wyobrażacie sobie teraz takiego Leo? hehe
Gdyby się tak udało wtedy z Niemcami wygrać i jutro Finał CA to Leo miałby już wszystko. Ale oby Leo zaczął od wygrania Copa America a póżniej w Rosji.

0

Super gest z jego strony. Wspaniały aktor szkoda że już ma tyle lat, ale ten czas leci.

0

Bardzo liczę na to że to właśnie Laporta wygra wybory, choć będzie ciężko z Bartomeu.

1

Dobrze Martin zrobiłeś! Od zawsze jestem za Tobą i nadal tak będzie. Niech Ci się tam kariera rozwija :)

1

Kurcze no właśnie szkoda byłoby Rafinii a jeszcze gorzej gdyby odszedł.. On musi grać w wyjściowym składzie, jest świetny tylko trzeba dużej ilości minut.

0

No cóż w Barcelonie koledzy a teraz rywale.. ;) Mam ogromną nadzieję że Messi będzie miał świetny dzień jak i wszyscy piłkarze z Argentyny i to oni wygrają Copa America :)

0

Pedro jest ograny z kolegami, zna styl Barcy doskonale i jest dobrym zmiennikiem, ale jeśli zechce odejść to Barca może na nim dobrze zarobić bo PSG lubi sypać a kasa się przyda na inny transfer. To już decyzja klubu i samego Pedro.

1

Zgadzam się brameczka El Pistolero zasłużenie na pierwszym miejscu :)

0

Rozumiesz w ogóle co ja napisałem? Chyba nie. Napisałem tu że mam jakieś wątpliwości?

1

Hmm Martino nie udało się wygrać czegoś wielkiego z Messim gdy trenował Barce, oby teraz to się zmieniło :)

0

Byle tylko Leo dużo nie protestował i nie przewracał się heh :)

0

Przekonamy się czy ten Arda się sprawdzi w FCB.

2

Oby tylko wydostali się z tej 3 ligi tam gdzie byli, mam nadzieję że jeden sezon im wystarczy.

0

No skoro może grać w środku pola to i coś może z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.

2

Pamiętam doskonale ten głupi występek Mou..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?