Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Higuain......................
5
Tak więc pokolenie trenerów Barca ma zapewnione :D :)
6
Laporta 4.807 głosów.
0
Masz rację! :) Obyś tylko doczekał się miejsca w obronie na stałe :)
0
Ja też się nie mogę doczekać nowego sezonu, by móc oglądać wspaniałą Barcę w akcji.
1
Miejmy nadzieję że będzie wart tych pieniędzy.
3
Co jak co ale powiem Wam że nigdy bym się nie spodziewał takiego Ardy w Barcelonie. No ale świat czasami zaskakuje.
0
A ja Tobie życzę pecha w wyborach ;)
1
Leo jest wszędzie ;)
2
Był Pogba teraz czas na Turana :D
0
Trzeba przyznać że świetna ta kadra :) Obrona LM jak najbardziej możliwa :)
0
Messi do Neymara: Puchar Copa América jest dla Argentyny
Z tym że Ney już dawno na wakacjach ale nie może być inaczej. Do boju Argentyno!
0
Szkoda mi go bardzo. Byłem za nim ale jak widać nie dane mu było grać w pierwszym zespole. Oby tam pokazał na co go stać. Powodzenia Martin!
2
Luis pózno zaczął grać a i tak świetna ocena, zdecydowanie zasłużył. A wybór Leo na pierwszym miejscu? To oczywiste że tak to musiało się skończyć :)
3
Messi wygrał Internety :D hehe
2
Wyobrażacie sobie teraz takiego Leo? hehe
Gdyby się tak udało wtedy z Niemcami wygrać i jutro Finał CA to Leo miałby już wszystko. Ale oby Leo zaczął od wygrania Copa America a póżniej w Rosji.
0
Super gest z jego strony. Wspaniały aktor szkoda że już ma tyle lat, ale ten czas leci.
0
Bardzo liczę na to że to właśnie Laporta wygra wybory, choć będzie ciężko z Bartomeu.
1
Dobrze Martin zrobiłeś! Od zawsze jestem za Tobą i nadal tak będzie. Niech Ci się tam kariera rozwija :)
1
Kurcze no właśnie szkoda byłoby Rafinii a jeszcze gorzej gdyby odszedł.. On musi grać w wyjściowym składzie, jest świetny tylko trzeba dużej ilości minut.
0
No cóż w Barcelonie koledzy a teraz rywale.. ;) Mam ogromną nadzieję że Messi będzie miał świetny dzień jak i wszyscy piłkarze z Argentyny i to oni wygrają Copa America :)
0
Pedro jest ograny z kolegami, zna styl Barcy doskonale i jest dobrym zmiennikiem, ale jeśli zechce odejść to Barca może na nim dobrze zarobić bo PSG lubi sypać a kasa się przyda na inny transfer. To już decyzja klubu i samego Pedro.
1
Zgadzam się brameczka El Pistolero zasłużenie na pierwszym miejscu :)
0
Rozumiesz w ogóle co ja napisałem? Chyba nie. Napisałem tu że mam jakieś wątpliwości?
1
Hmm Martino nie udało się wygrać czegoś wielkiego z Messim gdy trenował Barce, oby teraz to się zmieniło :)
0
Byle tylko Leo dużo nie protestował i nie przewracał się heh :)
0
Przekonamy się czy ten Arda się sprawdzi w FCB.
2
Oby tylko wydostali się z tej 3 ligi tam gdzie byli, mam nadzieję że jeden sezon im wystarczy.
0
No skoro może grać w środku pola to i coś może z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.
2
Pamiętam doskonale ten głupi występek Mou..