0

Super gest z jego strony. Wspaniały aktor szkoda że już ma tyle lat, ale ten czas leci.

0

Bardzo liczę na to że to właśnie Laporta wygra wybory, choć będzie ciężko z Bartomeu.

1

Dobrze Martin zrobiłeś! Od zawsze jestem za Tobą i nadal tak będzie. Niech Ci się tam kariera rozwija :)

1

Kurcze no właśnie szkoda byłoby Rafinii a jeszcze gorzej gdyby odszedł.. On musi grać w wyjściowym składzie, jest świetny tylko trzeba dużej ilości minut.

0

No cóż w Barcelonie koledzy a teraz rywale.. ;) Mam ogromną nadzieję że Messi będzie miał świetny dzień jak i wszyscy piłkarze z Argentyny i to oni wygrają Copa America :)

0

Pedro jest ograny z kolegami, zna styl Barcy doskonale i jest dobrym zmiennikiem, ale jeśli zechce odejść to Barca może na nim dobrze zarobić bo PSG lubi sypać a kasa się przyda na inny transfer. To już decyzja klubu i samego Pedro.

1

Zgadzam się brameczka El Pistolero zasłużenie na pierwszym miejscu :)

0

Rozumiesz w ogóle co ja napisałem? Chyba nie. Napisałem tu że mam jakieś wątpliwości?

1

Hmm Martino nie udało się wygrać czegoś wielkiego z Messim gdy trenował Barce, oby teraz to się zmieniło :)

0

Byle tylko Leo dużo nie protestował i nie przewracał się heh :)

0

Przekonamy się czy ten Arda się sprawdzi w FCB.

2

Oby tylko wydostali się z tej 3 ligi tam gdzie byli, mam nadzieję że jeden sezon im wystarczy.

0

No skoro może grać w środku pola to i coś może z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.

2

Pamiętam doskonale ten głupi występek Mou..

0

Już chciałbym mecz ligowy :) Ale niech sobie jeszcze odpoczywają by mieli siły na obronę LM :)

0

Dokładnie tak będzie najlepiej.

0

I tak w sumie to nie kłóćmy się, bo jesteś użytkownikiem którego szanuję na tej stronie.

1

Uważam że za głęboka woda na sam początek.

0

Nie każdy ma neta w telefonie ale niech Ci będzie.

0

Będę miał własne zdanie i nic nikomu do tego.

1

Nie, nie byłem. Ale tak będzie, ludzie będą więcej siedzieć na portalach społecznościowych niż oglądać mecz i wspierać drużynę z trybun. Wi-Fi nie ma obecnie i wiemy jak jest. Grupa kibiców która była w City to są kibice.

7

Jak będzie Wi-Fi to dopingu już praktycznie nie będzie żadnego.

0

Zdobywaj doświadczenie i wracaj w przyszłości Gerard.

1

Takie pytanie mam Turan może grać na pozycji środkowego pomocnika? Bo jak tak to jeszcze ten transfer rozumiem, ale jeśli skrzydło to będzie mu odpowiadała rola wejść za któregoś zawodnika z naszego niszczycielskiego trio?

1

Szanuje Abidala bo jest wspaniałym człowiekiem, ale jakoś nie sądzę by poradził sobie w roli dyrektora sportowego.

0

Żebyś wiedział że lepszy Pogba.

1

Fakt nie moja kasa, ale gdzie on będzie grał? Że niby będzie akceptował rolę rezerwowego jak Pedro? Taki zawodnik jak on ma podstawę w każdym klubie a tu będzie rezerwa pewnie.

1

No cóż tak musiało się stać, w Barcelonie szans by teraz już praktycznie nie miał żadnych. Niech pokaże w Interze że mylono się co do niego.

0

Ale jaja! Ja się pytam po co on za taką kasę! Masakra!!!

0

Czyli chociaż jakieś konkrety są już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?