Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super gest z jego strony. Wspaniały aktor szkoda że już ma tyle lat, ale ten czas leci.
0
Bardzo liczę na to że to właśnie Laporta wygra wybory, choć będzie ciężko z Bartomeu.
1
Dobrze Martin zrobiłeś! Od zawsze jestem za Tobą i nadal tak będzie. Niech Ci się tam kariera rozwija :)
1
Kurcze no właśnie szkoda byłoby Rafinii a jeszcze gorzej gdyby odszedł.. On musi grać w wyjściowym składzie, jest świetny tylko trzeba dużej ilości minut.
0
No cóż w Barcelonie koledzy a teraz rywale.. ;) Mam ogromną nadzieję że Messi będzie miał świetny dzień jak i wszyscy piłkarze z Argentyny i to oni wygrają Copa America :)
0
Pedro jest ograny z kolegami, zna styl Barcy doskonale i jest dobrym zmiennikiem, ale jeśli zechce odejść to Barca może na nim dobrze zarobić bo PSG lubi sypać a kasa się przyda na inny transfer. To już decyzja klubu i samego Pedro.
1
Zgadzam się brameczka El Pistolero zasłużenie na pierwszym miejscu :)
0
Rozumiesz w ogóle co ja napisałem? Chyba nie. Napisałem tu że mam jakieś wątpliwości?
1
Hmm Martino nie udało się wygrać czegoś wielkiego z Messim gdy trenował Barce, oby teraz to się zmieniło :)
0
Byle tylko Leo dużo nie protestował i nie przewracał się heh :)
0
Przekonamy się czy ten Arda się sprawdzi w FCB.
2
Oby tylko wydostali się z tej 3 ligi tam gdzie byli, mam nadzieję że jeden sezon im wystarczy.
0
No skoro może grać w środku pola to i coś może z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.
2
Pamiętam doskonale ten głupi występek Mou..
0
Już chciałbym mecz ligowy :) Ale niech sobie jeszcze odpoczywają by mieli siły na obronę LM :)
0
Dokładnie tak będzie najlepiej.
0
I tak w sumie to nie kłóćmy się, bo jesteś użytkownikiem którego szanuję na tej stronie.
1
Uważam że za głęboka woda na sam początek.
0
Nie każdy ma neta w telefonie ale niech Ci będzie.
0
Będę miał własne zdanie i nic nikomu do tego.
1
Nie, nie byłem. Ale tak będzie, ludzie będą więcej siedzieć na portalach społecznościowych niż oglądać mecz i wspierać drużynę z trybun. Wi-Fi nie ma obecnie i wiemy jak jest. Grupa kibiców która była w City to są kibice.
7
Jak będzie Wi-Fi to dopingu już praktycznie nie będzie żadnego.
0
Zdobywaj doświadczenie i wracaj w przyszłości Gerard.
1
Takie pytanie mam Turan może grać na pozycji środkowego pomocnika? Bo jak tak to jeszcze ten transfer rozumiem, ale jeśli skrzydło to będzie mu odpowiadała rola wejść za któregoś zawodnika z naszego niszczycielskiego trio?
1
Szanuje Abidala bo jest wspaniałym człowiekiem, ale jakoś nie sądzę by poradził sobie w roli dyrektora sportowego.
0
Żebyś wiedział że lepszy Pogba.
1
Fakt nie moja kasa, ale gdzie on będzie grał? Że niby będzie akceptował rolę rezerwowego jak Pedro? Taki zawodnik jak on ma podstawę w każdym klubie a tu będzie rezerwa pewnie.
1
No cóż tak musiało się stać, w Barcelonie szans by teraz już praktycznie nie miał żadnych. Niech pokaże w Interze że mylono się co do niego.
0
Ale jaja! Ja się pytam po co on za taką kasę! Masakra!!!
0
Czyli chociaż jakieś konkrety są już.