0

To się nazywa prawdziwa miłość do klubu!! Brawo Marc!

0

Wiem wiem, chodzi mi tylko o to że Brazylii już brak ;)

2

Się okaże jak to z nim będzie, chciałbym jego powrotu do Europy.

2

Młody nie jest? :) On ma dopiero 25 lat! :) Chłop jest dopiero w połowie kariery i najlepsze lata ma przed sobą ;) Też chciałbym go w FCB :)

2

Żyje żyje i szkoda że gra w Brazylii bo ma dopiero 25 lat i jest świetnym napastnikiem, tylko że te kontuzje mu nie dawały spokoju..

0

Czytałem ostatnio że na dobre wyleczył swoje problemy więc myślę że dałby radę.

1

Heh Douglas może być zastępcą Alvesa ale Martin nie :)

4

No to dla Argentyny i Leo to lepiej :)

3

Brawo Van Gaal czas pokazać Realowi że nie zawsze wszystko muszą mieć "łatwo".
Dawać Alexandre Pato do nas, chłop już całkowicie na dobre wyleczył kontuzje i aż dziw mnie bierze że śmiga tylko w tej Brazylii a nie w Europie.

0

Zobaczymy kogo to w tajemnicy ukrywają przed nami ;)

4

Właśnie że ja sam nie wiem co tu już myśleć heh :)

0

A no faktycznie dzięki ;)

16

Czytam i kurde już mnie zaczęło trafiać myślę kontuzja jakaś, czytam dalej a tu jednak że puścił 5 bramek. Uff całe szczęście.

2

Miejmy nadzieję że to wszystko zacznie iść znowu w górę, i pojawią się zawodnicy którzy naprawdę będą grać w podstawowym składzie FCB.

0

Jak myślicie kto to może być? ;)

1

Xavi podjął świetna decyzję pozostając w Barcelonie jeszcze na rok :) To musi dla niego wiele znaczyć że udało mu się pożegnać z klubem w taki sposób i z trypletem :) Legenda Barcy!

4

Jeszcze może się okazać że zaginie jak już niejeden taki talent :) Ilu to już takich "talentów" było i skończyło się tylko na tym że był nim :)

0

Barca musi jak najszybciej przedłużyć z nim kontrakt obowiązkowo.

0

I po co środkowy obrońca? Jeśli tylko Adriano zostanie to ŚO będzie Pique, Vermaelen, Bartra i Mathieu. Więc gdzie tu sens?

5

Chciałbym czytać w myślach i zobaczyć kto to będzie :D

0

No tak to już Leo jest.. obija się przeciwnika ile wlezie a nic przez cały mecz nie wpada. Dobrze że to jednak Argentyna wygrała.

0

Nadal nie kapuje po kiego Barcelonie taki Turan.

1

Dawać Argentyna po triumf w tych rozgrywkach!

1

No jak się wstało dopiero dziś to i wywiadu się udzieliło by sprostować to wszystko :D

2

Coraz to nowsze sprawy wyciągają na światło dzienne...

0

Za mało trochę daliby z 10 i git.

0

Dawać Franka Smude :) heh

14

Superpuchar bez Messiego? Mission Impossible :D

3

No to czekamy na konkrety, zobaczymy czy po tym spotkaniu będzie już coś wiadome :)

0

To tylko doskonale pokazuje że jak się chce to można..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?