6

"Jeżeli coś nie wychodzi Argentynie, on jest temu winien."

I to mnie najbardziej wkurza.

4

Świetny tekst :)
Dobrze choć że Busi już się tak nie reaktywuje :)
http://i.cr3ation.co.uk/dl/s1/gif/a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_biscuitsshakey.gif

0

W ich kraju będzie teraz panować euforia bo mają swojego rodaka w FCB :)

0

Oby i w Barcelonie były takie akcje z jego strony :)

1

Czekamy na oficjalny debiut zobaczymy co pokaże na boisku :)

1

A ja myślałem że Casillas już w Porto a tu masz komplikacje :P

0

Ale się rozcałował :D

0

Teraz do samochodu i drifty dawaj :D

9

Ooo herb pocałował :D

0

Ja chce już szłyszeć taki hymn przed meczem!!!!!

0

Jest :D

1

Szkoda że to nie Kun fajnie by to wyglądało :P

3

Też chciałbym być na takiej prezentacji za free ;)

2

Mnie nie przekonają do niego żadne obiecanki.

0

Pewnie brzydko się podpisał i dlatego.. heh żart ;)

0

A ja myślał że Barca w nogę :P Wchodzę czytam myślę z kim zagrają, a tu o koszu :D

0

Lepsze te pasy niż obecne co jest porażką. Trzeba to jakoś wytrzymać.

6

Wypożyczenie do Porto byłoby znakomitą opcją dla niego bez dwóch zdań. Silniejsza liga i perspektywa gry w LM.

0

Trzeba przyznać że ma gest dobry Arda :)

2

Jak już Leo zrezygnuje to Argentyna będzie grała totalne dno. Przecież to lider zespołu ale oni tego nie dostrzegają tylko najlepiej wszystko na niego zwalić za każdym razem jak coś pójdzie żle.

0

Może nowy trener by to poukładał, bo jak ma się tak sypać to za 50 lat nic nie wygrają, a zawodników mają genialnych przecież.

1

Jak Argentynie nie idzie kto jest winny? Messi. I to jest żałosne.

0

Ciekawy transfer Ikera do Porto ;)

2

Cóż czekamy na jego debiut, miejmy nadzieję że będzie ogromnym wzmocnieniem ;)

0

Dlatego mówię jak jest :)

0

Haha zaskakujesz mnie czasami masakra :D No czekam tylko się wybierz na serio a nie tylko gadanie :)

2

Dziękuje i Tobie :)

0

Dzięki Ci wielkie! :) Jaka elita pierwsze słyszę :P Dawaj zapraszam :)

1

Pewnie że tak, wpadaj tylko :) I również dzięki :)

0

Dzięki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?