1

A tu macie cały zestaw :D

http://ronaldinho10.net/legends-of-all/

Leo najlepszy ha :D

36

To jest właśnie życie w Barcelonie :)

4

Haha zajebiste :D A akcja jak sędzia oberwał, dziura się zrobiła na boisku i jak Higuain poleciał na trybuny miazga :D

0

Taa z pudzianem :D

1

Właśnie mi chodzi o to że Lewy osiągnie sylwetkę Ronaldo :P

0

Cóż lepiej tego ująć nie mogłeś :D

0

Brawo Arek Milik tego się nie spodziewałem! :)

10

Przecież Barca ma ostatnio we wszystkim pod górkę i we wszystkim się jej czepiają. Barca i tak da radę bo są najlepsi! :)

2

Zdecydowanie na nie! Szef musi zostać w Barcelonie.

2

Bardzo podobała mi się ta debata. Ciekawe tematy w niej poruszono, podoba mi się to że myśli się o powrocie Unicef na koszulce. Dla mnie tylko Laporta a nie Bartomeu, mam nadzieję że tak się stanie.

0

Ooo co się stało Bartomeu ma innego sponsora na oku? Po prostu nie wierzę, przecież to Qatar jest najlepszym rozwiązaniem.

0

To już jest chore co robi FIFA! Może jeszcze treningów im zabrońcie?

0

Oby tylko to nie było pechowe.

0

No to chopy brać się do roboty i wracać tam gdzie wasze miejsce!

0

Tu jest Twoje miejsce.

0

Zgadzam się z nim w 100% o czym już nawet wcześniej pisałem. Te ceny są chore.

1

Co tu dużo mówić zapowiada się zajebisty sezon! :)

0

Nie mogę się jakoś przyzwyczaić do tej fryzury Enrique :P

5

Haha Suarez nieżle wyszedł niczym kiecka :D

3

"Cieszę się, że w przyszłym tygodniu będę mógł porozmawiać z nowym prezydentem”.
Oby to był Laporta skoro "nowym" :) Ciekawe na kogo Enrique zagłosuje :D

0

Ja też nie robię, ale takie dyskusje się zazwyczaj zle kończą ;) Pozdro ;)

0

Kurcze to nie o to chodzi że zle czy coś, tylko nie mam zamiaru robić sobie wojny z kimś i się kłócić, rozumiesz?

0

Dobra koniec tematu.

1

Jak widać nawet Abidal podsumował rządy Rosella.

0

I dobrze byłoby gdyby tak Perez odszedł z Realu choć jestem za Barcą.

1

Ja pitole powiedzieć lata wstecz to będzie wypominał 10 lat wstecz. Mi chodzi od czasów Pepa. A po drugie napisałem że jedynie miałem szacunek do Casillasa i Raula, bo nigdy nie robili żadnych szopek na boisku i nie to że reszta z Realu co grali i grają do tej pory mi czymś zawiniła tylko to że za nimi nie przepadam / przepadałem. Ale warto wspomnieć choćby Pepe największego chama w Realu.

0

Chłopie co Ty liczysz Jamesa który gra pierwszy sezon? Jese który praktycznie tam mało co gra? Carva który to samo co dopiero dołączył z Bayer? Mi chodzi o lata wstecz a nie o terazniejszość.

3

Bo Messi nawet jak będzie człapał na boisku i tak będzie najlepszy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?