Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A tu macie cały zestaw :D
http://ronaldinho10.net/legends-of-all/
Leo najlepszy ha :D
1
Ronaldinho szaleje ze zdjęciami hehe :
http://cdn4.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/01-MESSI2.jpg
http://cdn6.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/06-RONALDO31.jpg
http://cdn5.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/3-suarez.jpg
http://cdn6.ronaldinho10.net/wp-content/uploads/2015/07/2-NEYMAR.jpg
36
To jest właśnie życie w Barcelonie :)
4
Haha zajebiste :D A akcja jak sędzia oberwał, dziura się zrobiła na boisku i jak Higuain poleciał na trybuny miazga :D
0
Taa z pudzianem :D
1
Właśnie mi chodzi o to że Lewy osiągnie sylwetkę Ronaldo :P
0
Cóż lepiej tego ująć nie mogłeś :D
4
Lewy niedługo będzie jak Ronaldo pakuje widać :D Nie ma lipy :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11760175_973043226074399_5377095381656394742_n.jpg?oh=1026a35625112627136c7ab3a93448a4&oe=560FD443
0
Brawo Arek Milik tego się nie spodziewałem! :)
10
Przecież Barca ma ostatnio we wszystkim pod górkę i we wszystkim się jej czepiają. Barca i tak da radę bo są najlepsi! :)
2
Zdecydowanie na nie! Szef musi zostać w Barcelonie.
2
Bardzo podobała mi się ta debata. Ciekawe tematy w niej poruszono, podoba mi się to że myśli się o powrocie Unicef na koszulce. Dla mnie tylko Laporta a nie Bartomeu, mam nadzieję że tak się stanie.
0
Ooo co się stało Bartomeu ma innego sponsora na oku? Po prostu nie wierzę, przecież to Qatar jest najlepszym rozwiązaniem.
0
To już jest chore co robi FIFA! Może jeszcze treningów im zabrońcie?
0
Oby tylko to nie było pechowe.
0
No to chopy brać się do roboty i wracać tam gdzie wasze miejsce!
0
Tu jest Twoje miejsce.
0
Zgadzam się z nim w 100% o czym już nawet wcześniej pisałem. Te ceny są chore.
1
Co tu dużo mówić zapowiada się zajebisty sezon! :)
0
Nie mogę się jakoś przyzwyczaić do tej fryzury Enrique :P
5
Haha Suarez nieżle wyszedł niczym kiecka :D
3
"Cieszę się, że w przyszłym tygodniu będę mógł porozmawiać z nowym prezydentem”.
Oby to był Laporta skoro "nowym" :) Ciekawe na kogo Enrique zagłosuje :D
0
Ja też nie robię, ale takie dyskusje się zazwyczaj zle kończą ;) Pozdro ;)
0
Kurcze to nie o to chodzi że zle czy coś, tylko nie mam zamiaru robić sobie wojny z kimś i się kłócić, rozumiesz?
0
Dobra koniec tematu.
1
Jak widać nawet Abidal podsumował rządy Rosella.
0
I dobrze byłoby gdyby tak Perez odszedł z Realu choć jestem za Barcą.
1
Ja pitole powiedzieć lata wstecz to będzie wypominał 10 lat wstecz. Mi chodzi od czasów Pepa. A po drugie napisałem że jedynie miałem szacunek do Casillasa i Raula, bo nigdy nie robili żadnych szopek na boisku i nie to że reszta z Realu co grali i grają do tej pory mi czymś zawiniła tylko to że za nimi nie przepadam / przepadałem. Ale warto wspomnieć choćby Pepe największego chama w Realu.
0
Chłopie co Ty liczysz Jamesa który gra pierwszy sezon? Jese który praktycznie tam mało co gra? Carva który to samo co dopiero dołączył z Bayer? Mi chodzi o lata wstecz a nie o terazniejszość.
3
Bo Messi nawet jak będzie człapał na boisku i tak będzie najlepszy!