Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Moje zdanie jest takie że szkoda mi Pedro, bo w obecnej sytuacji i tam mało pogra a jest przecież dobry by grzać non stop ławę co jemu pewnie tez się nie maluje. A wątpię by wygryzł kogoś z naszego trio. Jeśli mu zależy na ciągłych występach to powinien odejść tam gdzie mu to zagwarantują.
0
Jak oni sobie życzą pensji 12 mln :)
2
Zgadza się. Bo jak ława to lipa.
55
Brawo kosmito. Zasłużyłeś.
0
Tylko pytanie za jaką kwotę, żeby czasem nie było tak jak z Villą.
3
22 czyli tak jak i czasami w La Liga. Jest dobrze :)
0
Niech sprowadzają, byle nie za 80 melonów.
2
Ciekawe czy Pique nie jest gorąco w tej bujnej czuprynie :D Ja tam bym już dawno pod rotacyjną dał :D
4
W sumie zajebiście będzie jak Valdes dołączy do Valencii ;)
20
Dla mnie to Sandro zdecydowanie.
6
Tello z kolegami już kumplują z Ikerem hehe
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/p720x720/11705147_690279557771428_689583929730836082_n.jpg?oh=20c3f82ea61f1d322e0adda285724811&oe=56118842
0
Klasa sama w sobie. Brawo Mats walcz o pozycję pierwszego bramkarza!
0
Ja tam na ich miejscu tez bym poczekał :)
1
Pedro i tak zapewne pozostanie minimum do końca zakazu transferowego, no chyba że się mylę. Czas pokaże.
0
Brawo Arek! :) Już wczoraj to widziałem i pisałem gratki dla naszego Rodaka :)
0
Spoko :D
1
Song jest stworzony właśnie do gry w Premier League. Fajnie byłoby gdyby udało się go sprzedać za dobrą cenę.
0
Po co on? Dobry z niego zawodnik ale w Barcelonie nie ma miejsca dla niego, już był i wiemy jak to się skończyło.
0
Poczytaj wszystkie newsy a się dowiesz co jeszcze było.
0
Nie, ja zadałem Ci pytanie tylko nie rozumiesz?
2
Wiem że są jeszcze takie osoby i nie jestem sam :)
0
Dobre? Może. Ale jakim kosztem? Afer nie widzisz?
2
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/11705258_946584388721039_6165546117792866551_n.jpg?oh=0693e5122de1994982a007b26026375c&oe=5614E3F9
Rafinha do kolegów:
Koniec treningu, Pan z Wami :D
2
Munir to się musi zabrać do roboty, bo jak narazie po tym szybkim wystrzeleniu to jest aktualnie słabo.
84
Wyszedł na tym odejściu z Barcy jak zabłocki na mydle ;)
0
To widzisz, jeszcze lepiej.
9
Tak jest jesteś potrzebny Joan, życzę Ci sukcesu w wyborach.
3
Owszem Laporta zostawił dług, ale zobaczymy co zostawili po sobie Rosell i Bartomeu za ich kadencji. Dług nie jest fajny, ale wolę to niż ciągłe machlojki i psucie wizerunku klubu poprzez oskarżenia.
1
Wiecie co ale mnie wku.... to że FIFA zabrania występów w towarzyskich spotkaniach.
0
Sergio Sto Lat i dużo więcej sukcesów z Barcą i osobistych :)