5

Moje zdanie jest takie że szkoda mi Pedro, bo w obecnej sytuacji i tam mało pogra a jest przecież dobry by grzać non stop ławę co jemu pewnie tez się nie maluje. A wątpię by wygryzł kogoś z naszego trio. Jeśli mu zależy na ciągłych występach to powinien odejść tam gdzie mu to zagwarantują.

0

Jak oni sobie życzą pensji 12 mln :)

2

Zgadza się. Bo jak ława to lipa.

55

Brawo kosmito. Zasłużyłeś.

0

Tylko pytanie za jaką kwotę, żeby czasem nie było tak jak z Villą.

3

22 czyli tak jak i czasami w La Liga. Jest dobrze :)

0

Niech sprowadzają, byle nie za 80 melonów.

2

Ciekawe czy Pique nie jest gorąco w tej bujnej czuprynie :D Ja tam bym już dawno pod rotacyjną dał :D

4

W sumie zajebiście będzie jak Valdes dołączy do Valencii ;)

20

Dla mnie to Sandro zdecydowanie.

0

Klasa sama w sobie. Brawo Mats walcz o pozycję pierwszego bramkarza!

0

Ja tam na ich miejscu tez bym poczekał :)

1

Pedro i tak zapewne pozostanie minimum do końca zakazu transferowego, no chyba że się mylę. Czas pokaże.

0

Brawo Arek! :) Już wczoraj to widziałem i pisałem gratki dla naszego Rodaka :)

0

Spoko :D

1

Song jest stworzony właśnie do gry w Premier League. Fajnie byłoby gdyby udało się go sprzedać za dobrą cenę.

0

Po co on? Dobry z niego zawodnik ale w Barcelonie nie ma miejsca dla niego, już był i wiemy jak to się skończyło.

0

Poczytaj wszystkie newsy a się dowiesz co jeszcze było.

0

Nie, ja zadałem Ci pytanie tylko nie rozumiesz?

2

Wiem że są jeszcze takie osoby i nie jestem sam :)

0

Dobre? Może. Ale jakim kosztem? Afer nie widzisz?

2

Munir to się musi zabrać do roboty, bo jak narazie po tym szybkim wystrzeleniu to jest aktualnie słabo.

84

Wyszedł na tym odejściu z Barcy jak zabłocki na mydle ;)

0

To widzisz, jeszcze lepiej.

9

Tak jest jesteś potrzebny Joan, życzę Ci sukcesu w wyborach.

3

Owszem Laporta zostawił dług, ale zobaczymy co zostawili po sobie Rosell i Bartomeu za ich kadencji. Dług nie jest fajny, ale wolę to niż ciągłe machlojki i psucie wizerunku klubu poprzez oskarżenia.

1

Wiecie co ale mnie wku.... to że FIFA zabrania występów w towarzyskich spotkaniach.

0

Sergio Sto Lat i dużo więcej sukcesów z Barcą i osobistych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?