Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak go oddadzą to będzie beka ;)
0
Gdyby się udało wygrać 6 pucharów byłoby świetnie. Ale pytanie czy to możliwe będzie.
0
Luis to może tak dziś brameczka kolejna z MU? :)
0
Jak Pedro i Adriano będą chcieli odejść, a zainteresowane kluby pokryją klauzulę takiego Pedro np. to klub nie ma nic do gadania już.
0
Na pewno nie 4 mln bez przesady.
1
Przecież Piket to zawsze musi coś odwalić :D
0
Zobaczymy jak się będzie spisywał w tej roli.
11
Dobrze Marc walcz dalej! Jesteś znakomitym zawodnikiem, obyś się doczekał miejsca na stałe w pierwszym składzie.
4
W pełni ich rozumiem, można kochać klub ale jeśli się dostaje tak mało minut a mogą grać w mocnych klubach w podstawowej jedenastce, to sytuacja jest jaka jest.
0
Przecież FIFA i UEFA Barcelonie pomaga zawsze to jak mogą nakładać kary hmm?
5
I bardzo dobrze zrobili, za 4 mln to niech sobie Wawrzyniaka kupią.
8
Rooney to taki skromny gość i za to go lubię.
1
Wybaczam Redakcji :D
4 mln za Adriano? To jakaś kpina?
0
Jak lubisz to dają co się dziwić :D
0
Ty lubisz dostawać banany zauważyłem :D
0
Ale pustka na stronie z nowymi artykułami :P
58
Ale oni tam muszą niezle ćpać.
1
20:30 i 18:30 tego jeszcze nie było :D Coś nowego :P
2
Zrozumiała sytuacja, przecież taki zawodnik jak on ma pewny skład w innym klubie.
0
Wypożyczenie do Porto to byłaby dla Sampera znakomita opcja! Ale nie żadna sprzedaż a tym bardziej do Arsenalu...
0
Nie przyzwyczajeni pewnie do takiej pogody ;)
2
River Plate to świetna drużyna, oglądałem ich ostatni mecz jak Cavenaghi strzelił cztery bramki. Fajnie byłoby z nimi zagrać.
0
Aa okej myślałem że coś innego :P
0
Jak będzie afera/konflikt to będzie gorąco :D
2
Nie włącza :) Ja nie jestem tutaj by z kimś się kłócić ;) Też szanuję Twoje zdanie na ten temat. Zobaczymy jak to będzie, co postanowi Enrique.
0
Widzisz i rozumiesz to co napisałem w moim pierwszym komentarzu? Jak tak to powinieneś wiedzieć dlaczego. A jak nie to trudno ja nie będę się powtarzał.
0
Dokładnie! Mądry komentarz.
0
A czy ja mówię że ma siedzieć na ławce? LM i PK mu dać żeby bronił. Mówisz czemu Bravo ma siedzieć, a czemu kurde Ter Stegen drugi rok z rzędu ma ławę grzać? Gdzie logika?
2
Ty no faktycznie na niego można liczyć :D
2
Ja mam swoje zdanie na ten temat a Ty swoje i niech tak pozostanie. Nie ma co drążyć tego tematu. Dużo baboli? Ciekawe.