0

Jak go oddadzą to będzie beka ;)

0

Gdyby się udało wygrać 6 pucharów byłoby świetnie. Ale pytanie czy to możliwe będzie.

0

Luis to może tak dziś brameczka kolejna z MU? :)

0

Jak Pedro i Adriano będą chcieli odejść, a zainteresowane kluby pokryją klauzulę takiego Pedro np. to klub nie ma nic do gadania już.

0

Na pewno nie 4 mln bez przesady.

1

Przecież Piket to zawsze musi coś odwalić :D

0

Zobaczymy jak się będzie spisywał w tej roli.

11

Dobrze Marc walcz dalej! Jesteś znakomitym zawodnikiem, obyś się doczekał miejsca na stałe w pierwszym składzie.

4

W pełni ich rozumiem, można kochać klub ale jeśli się dostaje tak mało minut a mogą grać w mocnych klubach w podstawowej jedenastce, to sytuacja jest jaka jest.

0

Przecież FIFA i UEFA Barcelonie pomaga zawsze to jak mogą nakładać kary hmm?

5

I bardzo dobrze zrobili, za 4 mln to niech sobie Wawrzyniaka kupią.

8

Rooney to taki skromny gość i za to go lubię.

1

Wybaczam Redakcji :D
4 mln za Adriano? To jakaś kpina?

0

Jak lubisz to dają co się dziwić :D

0

Ty lubisz dostawać banany zauważyłem :D

0

Ale pustka na stronie z nowymi artykułami :P

58

Ale oni tam muszą niezle ćpać.

1

20:30 i 18:30 tego jeszcze nie było :D Coś nowego :P

2

Zrozumiała sytuacja, przecież taki zawodnik jak on ma pewny skład w innym klubie.

0

Wypożyczenie do Porto to byłaby dla Sampera znakomita opcja! Ale nie żadna sprzedaż a tym bardziej do Arsenalu...

0

Nie przyzwyczajeni pewnie do takiej pogody ;)

2

River Plate to świetna drużyna, oglądałem ich ostatni mecz jak Cavenaghi strzelił cztery bramki. Fajnie byłoby z nimi zagrać.

0

Aa okej myślałem że coś innego :P

0

Jak będzie afera/konflikt to będzie gorąco :D

2

Nie włącza :) Ja nie jestem tutaj by z kimś się kłócić ;) Też szanuję Twoje zdanie na ten temat. Zobaczymy jak to będzie, co postanowi Enrique.

0

Widzisz i rozumiesz to co napisałem w moim pierwszym komentarzu? Jak tak to powinieneś wiedzieć dlaczego. A jak nie to trudno ja nie będę się powtarzał.

0

Dokładnie! Mądry komentarz.

0

A czy ja mówię że ma siedzieć na ławce? LM i PK mu dać żeby bronił. Mówisz czemu Bravo ma siedzieć, a czemu kurde Ter Stegen drugi rok z rzędu ma ławę grzać? Gdzie logika?

2

Ty no faktycznie na niego można liczyć :D

2

Ja mam swoje zdanie na ten temat a Ty swoje i niech tak pozostanie. Nie ma co drążyć tego tematu. Dużo baboli? Ciekawe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?