Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele faktycznie... ale mnie zmyliło! Na stronie przedtem patrzyłem i odliczanie do meczu za 5 godzin pisało :D
1
Pewnie śpisz do 11 więc możesz oglądać :)
0
Jak to jutro? Napisałem dziś komentarz już :P
2
Uwielbiam Barce i będę z nią na zawsze, ale trzeba tez zwrócić uwagę że to nie tylko całe życie polega na tym :) Są też inne sprawy i obowiązki :) Można oglądać ale to oni mają z tego kasę a my tylko emocje :)
1
Ale kurde wymyślili z tą godziną, mecze z Galaxy i United jeszcze były w miarę godziny, ale ten dziś chyba odpuszczam bo pozno jest i do 4 trzeba siedzieć.
Porypały mi się godziny pisało że 5 godzin do meczu a tu jutro 29 jednak ale wtopa... :D
1
Tylko zdrowia życzyć Ci Thomas niech Cię omijają kontuzje i sukcesu w postaci występów w pierwszym składzie.
19
I tak co niektórzy na internecie namazgrają swoje wypociny że Barca to Uefalona a FIFA z UEFA jej tylko ciągle pomagają.
18
Haha ale mają problemy bo Leo nieogolony beka :D
0
Wydaje mi się że i Eto'o by móc nadal grac w FCB to i z kasą by nie jechał zbytnio w górę.
0
Ja zagram.
0
To naprawdę dziwne że to piach.
0
Skąd tam wziął się piach?
2
Szkoda że tak długo musi pokutować.
0
Jeśli to prawda to jest to znakomity interes dla Barcy. 32,5 mln za Pedro? Genialna oferta.
0
Fajne są trzeba przyznać.
3
Dawać Eto'o do Barcy może będzie takim naszym Larssonem ;)
0
Zgrana ekipa nie ma co :D Mina Masipa bezcenna :D
1
Tylko pytanie co z Pedro, bo jak odejdzie to w sumie w takim przypadku będą mogli zostać we dwóch. Osobiście chciałbym Sandro aby pozostał a Munira wypożyczyć.
0
Dobry gracz to trzeba przyznać, ale teraz to pomoc już jest obsadzona po przyjściu Ardy.
0
Pique zapewne w przyszłości założy taką opaskę kapitana, nadaje się do tego, ale wiemy że w chwili obecnej to niemożliwe.
0
To jest trawa?? Bo ja widzę wodę :D
3
To byłaby fantastyczna sprawa dla Barcy B. Piłkarze by nie musieli odchodzić.
3
"Szkoda, że murawa była tak sucha. To zaszkodziło obydwu zespołom."
Nie sądzę by była sucha :D
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/s720x720/11745845_10153677423729305_2188659330903805065_n.jpg?oh=644f3feb88fba66292b2b07d143bf3f9&oe=564089D9
0
A ja wiem że tak.
0
Jak to gdzie? Na boisku w meczu z United...
2
W obecnej chwili to na obronie nie widzę dla niego miejsca.
0
A jak nam sprzeda Messiego? ;) Taki żart ;) Oby był dobrym dyrektorem sportowym i podejmował rozsądne decyzje w transferach.
1
Według mnie Barca powinna skorzystać z tego że jeszcze jakiś klub chce wyłożyć te 30 mln za niego. Pedro najlepsze czasy w Barcelonie ma za sobą, zrobił wiele dla tego klubu ale to chyba na tyle byłoby. Teraz to tylko rezerwowy bo trio nie ruszy na pewno z przodu. Zobaczymy czy zostanie jeszcze do stycznia, czy też odejdzie w tym okienku.
1
Się olatają chłopy w życiu.. :D
2
Widać po United że zaczynają grać dobrą piłkę, życzę im powrotu na szczyt w BPL. A jak dla mnie Roberto na PO to nic ciekawego. Ale to Enrique decyduje ja tam sobie mogę tylko"napisać" ;)