3

Niech sobie wszystko przemyśli i wypoczywa, będzie potrzebny w pełni sił jeśli Barca marzy o obronie LM.

0

Tak jak i koledze wyżej, również myśl sobie o tym jak chcesz.

1

Tarzanowi to zrobiliby pożegnanie takie jak miał Xavi bo kto jak kto ale on zasługuje na to.

0

Ale ja bym nawet do niego nie wsiadł także wiesz :)

0

Po takiej jego wypowiedzi to wiesz wszystko możliwe.

0

Też chciałbym fotkę z nimi..

1

Mi też będzie brakować Generała na boisku. Jeszcze tak niedawno Tarzana i Xaviego mogliśmy oglądać w Barcelonie na boisku a teraz ehh :/

0

12 godzin lecieć samolotem ja bym się nie pisał na takie coś, ba w ogóle bym nie poleciał samolotem.

0

Przecież Leo nie odpuści :)

0

CR zazdrosny hehe dobre dobre :D

0

Szkoda że Arda i Vidal nie będą mogli zagrać, ciekaw jestem co by pokazali na boisku.

1

Czyli co Neymar sobie zawoła 20 mln za sezon i Bartomeu to zaakceptuje?

2

Żeby tylko kurde nie było z nim jak z innymi. Bardzo w niego wierzę.

2

No to nic innego jak życzyć im awansu pod jego wodzą.

0

Fajnie byłoby gdyby poleciał z fotela po roku ale to niemożliwe..

4

Jak patrze na Rosella to aż mnie nosi. Jak on mógł być w ogóle prezydentem Barcy..

3

Za taką kasę prawidłowe głosowanie.

3

Kurcze nie wierzę w to że tylko Katar może być sponsorem za dobrą kasę. Są inne firmy które gwarantują duże pieniądze. Mam nadzieję że Qatar zniknie z koszulek.

9

Zgadzam się z nim w 100%. To że teraz w klubie jest dobrze i Bartomeu nowym prezydentem nie oznacza że kłopoty się zakończyły. Uważam że one dopiero przyjdą.

0

Nawet tak nie mów bo coś mnie trafia..

2

Z tym trzeba się zgodzić.

9

Myśl sobie jak chcesz.

1

To teraz tylko kurde czekać kiedy podpisze nową umowę z Qatar, i jeszcze do tego nazwa stadionu będzie z Katarem związana bo wcale się nie zdziwię jak do tego dojdzie. Szkoda że socio tak wybrali, a Laporte olali.

0

Trafne spostrzeżenie masz rację :D

0

Ronaldo nie będzie pocieszony z takiej sytuacji ;)

10

Za dużo krytyki z jego strony było przed wyborami. Szkoda że nie wygrał tak bardzo na to liczyłem.. Teraz tylko patrzeć Bartomeu niszczy klub i jego wartości.. :/

0

1,2,3,4,5,6 :D to są specjalne numery :D

0

Hahaha :D

2

Mówię tylko mniej więcej. Dobra numery totka ale połowę odpalasz ;) Real tryplet? Mission impossible :D

1

Jeszcze będą żałować :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?