Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niech sobie wszystko przemyśli i wypoczywa, będzie potrzebny w pełni sił jeśli Barca marzy o obronie LM.
0
Tak jak i koledze wyżej, również myśl sobie o tym jak chcesz.
1
Tarzanowi to zrobiliby pożegnanie takie jak miał Xavi bo kto jak kto ale on zasługuje na to.
0
Ale ja bym nawet do niego nie wsiadł także wiesz :)
0
Po takiej jego wypowiedzi to wiesz wszystko możliwe.
0
Też chciałbym fotkę z nimi..
1
Mi też będzie brakować Generała na boisku. Jeszcze tak niedawno Tarzana i Xaviego mogliśmy oglądać w Barcelonie na boisku a teraz ehh :/
0
12 godzin lecieć samolotem ja bym się nie pisał na takie coś, ba w ogóle bym nie poleciał samolotem.
0
Przecież Leo nie odpuści :)
0
CR zazdrosny hehe dobre dobre :D
0
Szkoda że Arda i Vidal nie będą mogli zagrać, ciekaw jestem co by pokazali na boisku.
1
Czyli co Neymar sobie zawoła 20 mln za sezon i Bartomeu to zaakceptuje?
2
Żeby tylko kurde nie było z nim jak z innymi. Bardzo w niego wierzę.
2
No to nic innego jak życzyć im awansu pod jego wodzą.
0
Fajnie byłoby gdyby poleciał z fotela po roku ale to niemożliwe..
4
Jak patrze na Rosella to aż mnie nosi. Jak on mógł być w ogóle prezydentem Barcy..
3
Za taką kasę prawidłowe głosowanie.
3
Kurcze nie wierzę w to że tylko Katar może być sponsorem za dobrą kasę. Są inne firmy które gwarantują duże pieniądze. Mam nadzieję że Qatar zniknie z koszulek.
9
Zgadzam się z nim w 100%. To że teraz w klubie jest dobrze i Bartomeu nowym prezydentem nie oznacza że kłopoty się zakończyły. Uważam że one dopiero przyjdą.
0
Nawet tak nie mów bo coś mnie trafia..
2
Z tym trzeba się zgodzić.
9
Myśl sobie jak chcesz.
1
To teraz tylko kurde czekać kiedy podpisze nową umowę z Qatar, i jeszcze do tego nazwa stadionu będzie z Katarem związana bo wcale się nie zdziwię jak do tego dojdzie. Szkoda że socio tak wybrali, a Laporte olali.
0
Trafne spostrzeżenie masz rację :D
0
Ronaldo nie będzie pocieszony z takiej sytuacji ;)
10
Za dużo krytyki z jego strony było przed wyborami. Szkoda że nie wygrał tak bardzo na to liczyłem.. Teraz tylko patrzeć Bartomeu niszczy klub i jego wartości.. :/
0
1,2,3,4,5,6 :D to są specjalne numery :D
0
Hahaha :D
2
Mówię tylko mniej więcej. Dobra numery totka ale połowę odpalasz ;) Real tryplet? Mission impossible :D
1
Jeszcze będą żałować :)