Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj Mats walcz o miejsce w bramce!!!
4
"Bezapelacyjnym „numerem jeden kobiecego tenisa” Sereną Williams.
Ja tam za kobietę jej nie uważam :D
1
Dla nas kibiców to coś pięknego, a dla Barcy ważna motywacja :)
1
Niech chłopak się cieszy grą i zdobywa doświadczenie by w końcu odpalić.
0
Nareszcie jakiś normalny i na temat wywiad.
0
Pokaż tam Martin że potrafisz! :)
3
Albo e-papierosa :D
1
Chociaż ta kasa nie poszła na marne bo Ney się spłacił ;)
0
Pedro ma ciągle zapewne nadzieję że jego sytuacja ulegnie zmianie.
0
No to idziemy siedzieć razem.. :D
0
To zazdroszczę w takim razie :) Ja też się kiedyś wybiorę na Camp Nou :)
0
Idz popłacz do kąta Ci może przejdzie.
0
To koszulka jest zajebista!!! Tylko właśnie ten kołnierzyk trochę nie pasuje..
23
Mathieu musi ograniczyć teraz szlugi by przejść testy wydolnościowe :D taki żart :D
2
"Ewidentnie komuś nie podoba się to, że Neymar trafił akurat do Barcelony"
Nie powiem kto bo pójdę za to siedzieć do więzienia heh ;)
0
Czyli tak jak pisałem dziś niedawno, że jego transfer wydaje się być jak najbardziej możliwy skoro klauzula tak się zmniejszyła.
10
Przecież musi mieć za co wpierdzielać bo jeszcze chudy jest ;]
0
Czemu klauzula Pedro się obniżyła? Czyżby było możliwe jego odejście?
1
Hmm ciekawe czy Vidal będzie w stanie wygryzć Alvesa ;)
0
Murawski to więcej niż pewne :)
0
Wiesz bardziej mnie interesował artykuł od tabeli na pierwszy rzut oka.
0
Z układami to precz od Barcy bo i tak było za dużo kłopotów.
0
Cieszą się jak tylko mogą :)
3
Też chciałbym być na ich miejscu..
0
Nie rozumiem o co Ci chodzi?
1
Kto to wie co Mou ma na myśli :) On jest nieprzewidywalny raz gada to, a za chwile co innego :D Zgadza się oferowali go Barcelonie ale na tym się skończyło chyba ;)
0
Hehe dobre :D
0
Zgadza się, ale chodzi mi o Barce :)
0
Też by pasowało ;) Lepiej niż Cuadrado :P
0
Taa bo dyrektor sportowy jest najważniejszy, wizerunek klubu już niech idzie w najgorsze. Gadanie.