Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba wstać na ten mecz :D
0
Arda jeszcze nie ma kolegów :D
3
Oj Diego czasami to mnie zadziwiasz.
0
A to dlatego że jedynie im nie odwalało na boisku. Dziękuje to wszystko.
42
Casillas - jedyny piłkarz z Realu którego szanowałem. ( jeszcze Raul )
0
Też tak może być, dlatego Pedro ma ciężko orzech do zgryzienia co wybrać.
0
Cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat :)
1
Ja tam tylko czekam by w Interze się odnalazł i pokazał na co go stać.
0
Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z nim. Oby tylko sagi nie było.
2
Mnie najbardziej szkoda Martina. Mam nadzieję że w Interze pokaże że się co do niego mylono.
0
Może być i tak że odejdzie w styczniu dopiero.
1
Ciekawe ile minut miał na myśli Enrique co do Pedro że w nowym sezonie dostanie ich więcej i bardzo na niego liczy. Teraz sprawa z Pedro będzie głównym tematem.
0
Niech i tak będzie :)
0
Ja to rozumiem :D Tylko zadziwia mnie czasem takie gadanie :)
2
Za dwa lata Gerson będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – powiedział Marcao.
Ciekawe i to bardzo. Już paru było takich.
2
Dokładnie zupełnie jak ja się nie możesz doczekać :)
0
Już zaczyna się coś rozkręcać, jeszcze tylko troszkę i Barca zacznie mecze :)
1
Kurde ale mi szkoda Ikera. A słowa jego rodziców genialne.
0
Zobaczymy jak będzie ustawiony na boisku :P
4
Bo tak to jest że w tej reprezentacji Argentyny, wszyscy liczą na Messiego że to on wszystko zrobi. Ale niestety tak się nie da, koledzy też muszą się wykazać.
0
Ja pierdziele beka :D Dzięki za filmik :D
13
Oby to wszystko zmieniło się w dniu wyborów na korzyść Laporty.
11
Niech spadają! Marc musi pozostać w Barcelonie.
4
Fajna druga część wywiadu. Joan wygraj te wybory!
0
Dobry ruch niech nadal tam się ogrywa bo w Barcelonie ma kto grać na chwilę obecną.
21
Cóz tak to się musiało skończyć. Pedro miał cierpliwość ale ona się kiedyś kończy.
4
W sumie ciekawe to co mówisz.
0
Pozostaje tylko czekać na rozpoczynający gwizdek :)
0
Trzeba liczyć na to że to właśnie Ter Stegen teraz przejmie rolę pierwszego bramkarza w lidze.
4
Ja też liczę na Ter Stegena bardziej :) Choć nie mam nic do Claudio :)