0

Trzeba wstać na ten mecz :D

0

Arda jeszcze nie ma kolegów :D

3

Oj Diego czasami to mnie zadziwiasz.

0

A to dlatego że jedynie im nie odwalało na boisku. Dziękuje to wszystko.

42

Casillas - jedyny piłkarz z Realu którego szanowałem. ( jeszcze Raul )

0

Też tak może być, dlatego Pedro ma ciężko orzech do zgryzienia co wybrać.

0

Cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat :)

1

Ja tam tylko czekam by w Interze się odnalazł i pokazał na co go stać.

0

Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z nim. Oby tylko sagi nie było.

2

Mnie najbardziej szkoda Martina. Mam nadzieję że w Interze pokaże że się co do niego mylono.

0

Może być i tak że odejdzie w styczniu dopiero.

1

Ciekawe ile minut miał na myśli Enrique co do Pedro że w nowym sezonie dostanie ich więcej i bardzo na niego liczy. Teraz sprawa z Pedro będzie głównym tematem.

0

Niech i tak będzie :)

0

Ja to rozumiem :D Tylko zadziwia mnie czasem takie gadanie :)

2

Za dwa lata Gerson będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie – powiedział Marcao.

Ciekawe i to bardzo. Już paru było takich.

2

Dokładnie zupełnie jak ja się nie możesz doczekać :)

0

Już zaczyna się coś rozkręcać, jeszcze tylko troszkę i Barca zacznie mecze :)

1

Kurde ale mi szkoda Ikera. A słowa jego rodziców genialne.

0

Zobaczymy jak będzie ustawiony na boisku :P

4

Bo tak to jest że w tej reprezentacji Argentyny, wszyscy liczą na Messiego że to on wszystko zrobi. Ale niestety tak się nie da, koledzy też muszą się wykazać.

0

Ja pierdziele beka :D Dzięki za filmik :D

13

Oby to wszystko zmieniło się w dniu wyborów na korzyść Laporty.

11

Niech spadają! Marc musi pozostać w Barcelonie.

4

Fajna druga część wywiadu. Joan wygraj te wybory!

0

Dobry ruch niech nadal tam się ogrywa bo w Barcelonie ma kto grać na chwilę obecną.

21

Cóz tak to się musiało skończyć. Pedro miał cierpliwość ale ona się kiedyś kończy.

4

W sumie ciekawe to co mówisz.

0

Pozostaje tylko czekać na rozpoczynający gwizdek :)

0

Trzeba liczyć na to że to właśnie Ter Stegen teraz przejmie rolę pierwszego bramkarza w lidze.

4

Ja też liczę na Ter Stegena bardziej :) Choć nie mam nic do Claudio :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?