0

Douglas jakie wejścia :D

0

El Pistoloero jest gol! :)

3

Ale nasi pięknie pykają! :)

4

Dobra jestem :D Dałem radę powstać :D Zaczynamy :P

0

To mocną masz głowę :D Ok ja spadam oby do 5 :D

0

Oby :D A Ty się nie wybierasz spać? :D

0

Hah bardzo śmieszne wiesz :D

0

Zgadza się, ale skąd wiesz że jemu podoba się rola rezerwowego? :)

0

Ja spróbuję jednak spać i wstać :D Ustawię sobie dwa budziki takie głośne :P

1

Haha tez tak mam często :D I tak sobie myślę czy aby ja na pewno wstanę... :D

3

Znakomity piłkarz, prawdziwa legenda Liverpool. Oby jak najwięcej takich piłkarzy.

0

Oby podejmował rozsądne decyzje.

0

Dawać go na obrońce hehe :)

0

Douglas pewnie zadowolony :D

2

Kurde... :) Ci to mają życie :) Za nic nie płacą, zarabiają ogromne pieniądze i jeszcze takie luksusy, cóż tylko pozazdrościć!

5

Trzeba dziś wcześniej iść spać by jutro wstać na meczyk :)

14

Coś mi się wydaje że Pedro odejdzie jednak bo nie akceptuje takiej roli jak mu przypada.

1

To musi być niesamowite przeżycie dla tych dzieci :)

5

Barca nie może go stracić!! Już chętnie bym go chciał widzieć jak sobie poczyna w pierwszej drużynie.

39

Dwóch znakomitych piłkarzy :)

Ciekawe czy Gerrard widział to :D
http://i.imgur.com/tACfS04.gif

0

Dobra spoczko ;)

0

Teraz tylko żeby wszystko w klubie dobrze się układało, już dość Barca wycierpiała w ostatnim czasie.

4

Teraz to El Pistolero zapewne pobije rekord strzelecki z poprzedniego sezonu :)

2

A co Mou myślał że taki bramkarz jak Casillas będzie grał za grosze? :D

0

Czemu na siłę? Sam ma powiedzieć ej ludzie zróbcie mi pożegnanie? To sprawa klubu i to oni powinni wyjść z taką inicjatywą.

0

Sprawa należy do trenera i jego samego. Może lepiej poczekać do stycznia.

21

Jest Mathieu i Alba podstawowy obrońca więc Adriano grałby pewnie bardzo rzadko. Zobaczymy czy odejdzie i ile za niego zaproponują.

0

Majerr tekst mocny. Do mnie tez dotarło jego znaczenie. Szacun.

0

Kto go wie tego Blattera co on przez te 17 lat zrobił pod stołem.. ;) Ale nie ma jak narazie żadnych dowodów by tak było.

4

Dobrze nawet że Barca nie będzie grać o 22 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?