Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Douglas jakie wejścia :D
0
El Pistoloero jest gol! :)
3
Ale nasi pięknie pykają! :)
4
Dobra jestem :D Dałem radę powstać :D Zaczynamy :P
0
To mocną masz głowę :D Ok ja spadam oby do 5 :D
0
Oby :D A Ty się nie wybierasz spać? :D
0
Hah bardzo śmieszne wiesz :D
0
Zgadza się, ale skąd wiesz że jemu podoba się rola rezerwowego? :)
0
Ja spróbuję jednak spać i wstać :D Ustawię sobie dwa budziki takie głośne :P
1
Haha tez tak mam często :D I tak sobie myślę czy aby ja na pewno wstanę... :D
3
Znakomity piłkarz, prawdziwa legenda Liverpool. Oby jak najwięcej takich piłkarzy.
0
Oby podejmował rozsądne decyzje.
0
Dawać go na obrońce hehe :)
0
Douglas pewnie zadowolony :D
2
Kurde... :) Ci to mają życie :) Za nic nie płacą, zarabiają ogromne pieniądze i jeszcze takie luksusy, cóż tylko pozazdrościć!
5
Trzeba dziś wcześniej iść spać by jutro wstać na meczyk :)
14
Coś mi się wydaje że Pedro odejdzie jednak bo nie akceptuje takiej roli jak mu przypada.
1
To musi być niesamowite przeżycie dla tych dzieci :)
5
Barca nie może go stracić!! Już chętnie bym go chciał widzieć jak sobie poczyna w pierwszej drużynie.
39
Dwóch znakomitych piłkarzy :)
Ciekawe czy Gerrard widział to :D
http://i.imgur.com/tACfS04.gif
0
Dobra spoczko ;)
0
Teraz tylko żeby wszystko w klubie dobrze się układało, już dość Barca wycierpiała w ostatnim czasie.
4
Teraz to El Pistolero zapewne pobije rekord strzelecki z poprzedniego sezonu :)
2
A co Mou myślał że taki bramkarz jak Casillas będzie grał za grosze? :D
0
Czemu na siłę? Sam ma powiedzieć ej ludzie zróbcie mi pożegnanie? To sprawa klubu i to oni powinni wyjść z taką inicjatywą.
0
Sprawa należy do trenera i jego samego. Może lepiej poczekać do stycznia.
21
Jest Mathieu i Alba podstawowy obrońca więc Adriano grałby pewnie bardzo rzadko. Zobaczymy czy odejdzie i ile za niego zaproponują.
0
Majerr tekst mocny. Do mnie tez dotarło jego znaczenie. Szacun.
0
Kto go wie tego Blattera co on przez te 17 lat zrobił pod stołem.. ;) Ale nie ma jak narazie żadnych dowodów by tak było.
4
Dobrze nawet że Barca nie będzie grać o 22 :)