0

Trzeba to przełknąć choć jest ciężko...

1

Poczekaj, może rok, może dwa a zobaczysz że coś wyjdzie na jaw jak i z Rosell.

2

Tak jak mówię szkoda tylko wizerunku klubu.

0

Dlatego kurna właśnie został bo gdyby nie tryplet to ludzie by zapewne tak na niego nie głosowali.

0

Daj spokój taka mnie nerwa wzięła że masakra.

2

Trzeba nadal patrzeć i słuchać tego który powinien razem z Rosell siedzieć w pace. Jeszcze Barca ucierpi nieżle pod jego wodzą, zobaczycie.

15

Zaślepieni ludzie trypletem. Żenada.

4

A idz pan w ciul jak Bartomeu wygra.. :/

2

3-2 :)

2

Kurek ale spitolił....

1

Heh dobre porównanie na zdjęciu :)

2

Cóz jakoś trzeba dawać radę :) Od poniedziałku ma być ochłodzenie także ten trzeba czekać :)

2

Deszczyk by się przydał to pewne.

3

Ale wolę to niż ma lać i być zimno :)

5

Heh u nas zimno i ponuro? U mnie to się wytrzymać nie da daje w banie 38 stopni i ciężko się oddycha nawet, jutro jeszcze gorzej ma być. Ale w końcu mamy lato :)

0

Jak tylko chcą tyle zapłacić to genialna oferta jak dla mnie. Ale ja już nie wiem w co tu wierzyć, co news to inne informacje. Trzeba czekać.

0

Zapewne tak byłoby, Barca już by się o takie coś postarała.

3

Generale będzie ciężko od nowego sezonu oglądać Barce bez Ciebie nawet na ławce jak byłeś. Powodzenia tam wielki mistrzu, wróć w przyszłości!

0

Mam wielką nadzieję że Ter Stegen zaprezentuje się na tyle dobrze, i Enrique na niego postawi jeśli chodzi o rolę pierwszego bramkarza.

2

Atomowa pchła jest wszędzie :)

0

Oby tylko wszystko szczęśliwie się odbyło :)

0

Oby tak było bo nie lubię takich co są tylko sezon z drużyną a jak nie idzie to uciekają bo wstyd.

2

A mnie wkurza takie coś że zdobędą tytuły kibice robią nalot a jak kolejny sezon nic to już się rzucają na inny klub. Znam takich uwierz mi ;]

3

Dokładnie zgadza się :) Każdy ma własne upodobania :) Ale kibicem Barcy jestem od dawna i będę na całe życie i to najważniejsze :)

2

I jeszcze dodam tylko że to nie jest tak gdy nie oglądam innych spotkań to nie interesuję się La Liga, bo tak nie jest ;) Wszystkie szczegóły mnie interesują tylko że no nie oglądam :)

2

Cóż tak już mam, dawniej to wszystkie spotkania Polaków oglądałem, ale jak były czasy że nic nie potrafili ugrać tak koniec. A teraz to jak mnie najdzie i mam czas ;) Aaa i oglądam niektóre spotkania innych lig jak coś postawię hehe :) A w La Liga to tylko Barca :)

0

Mowa tutaj o lidze Hiszpańskiej zwróć uwagę a nie o rep. Polski ;)

2

Gdyby Barca nie sięgnęła po tryplet to pewnie tych fanów byłoby mniej, a tak to jak to bywa "napływ kibiców" ;)

31

Ja się tam przyznaje że oglądam tylko spotkania Barcy ale za to cały sezon :)

2

Dokładnie i tak też się stanie czuję że drogi Pedro z Barcą się rozejdą, bo przecież jest młody żeby przesiadywać na ławie a tym bardziej z jego charakterem walczaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?