Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba to przełknąć choć jest ciężko...
1
Poczekaj, może rok, może dwa a zobaczysz że coś wyjdzie na jaw jak i z Rosell.
2
Tak jak mówię szkoda tylko wizerunku klubu.
0
Dlatego kurna właśnie został bo gdyby nie tryplet to ludzie by zapewne tak na niego nie głosowali.
0
Daj spokój taka mnie nerwa wzięła że masakra.
2
Trzeba nadal patrzeć i słuchać tego który powinien razem z Rosell siedzieć w pace. Jeszcze Barca ucierpi nieżle pod jego wodzą, zobaczycie.
15
Zaślepieni ludzie trypletem. Żenada.
4
A idz pan w ciul jak Bartomeu wygra.. :/
2
3-2 :)
2
Kurek ale spitolił....
1
Heh dobre porównanie na zdjęciu :)
2
Cóz jakoś trzeba dawać radę :) Od poniedziałku ma być ochłodzenie także ten trzeba czekać :)
2
Deszczyk by się przydał to pewne.
3
Ale wolę to niż ma lać i być zimno :)
5
Heh u nas zimno i ponuro? U mnie to się wytrzymać nie da daje w banie 38 stopni i ciężko się oddycha nawet, jutro jeszcze gorzej ma być. Ale w końcu mamy lato :)
0
Jak tylko chcą tyle zapłacić to genialna oferta jak dla mnie. Ale ja już nie wiem w co tu wierzyć, co news to inne informacje. Trzeba czekać.
0
Zapewne tak byłoby, Barca już by się o takie coś postarała.
3
Generale będzie ciężko od nowego sezonu oglądać Barce bez Ciebie nawet na ławce jak byłeś. Powodzenia tam wielki mistrzu, wróć w przyszłości!
0
Mam wielką nadzieję że Ter Stegen zaprezentuje się na tyle dobrze, i Enrique na niego postawi jeśli chodzi o rolę pierwszego bramkarza.
2
Atomowa pchła jest wszędzie :)
0
Oby tylko wszystko szczęśliwie się odbyło :)
0
Oby tak było bo nie lubię takich co są tylko sezon z drużyną a jak nie idzie to uciekają bo wstyd.
2
A mnie wkurza takie coś że zdobędą tytuły kibice robią nalot a jak kolejny sezon nic to już się rzucają na inny klub. Znam takich uwierz mi ;]
3
Dokładnie zgadza się :) Każdy ma własne upodobania :) Ale kibicem Barcy jestem od dawna i będę na całe życie i to najważniejsze :)
2
I jeszcze dodam tylko że to nie jest tak gdy nie oglądam innych spotkań to nie interesuję się La Liga, bo tak nie jest ;) Wszystkie szczegóły mnie interesują tylko że no nie oglądam :)
2
Cóż tak już mam, dawniej to wszystkie spotkania Polaków oglądałem, ale jak były czasy że nic nie potrafili ugrać tak koniec. A teraz to jak mnie najdzie i mam czas ;) Aaa i oglądam niektóre spotkania innych lig jak coś postawię hehe :) A w La Liga to tylko Barca :)
0
Mowa tutaj o lidze Hiszpańskiej zwróć uwagę a nie o rep. Polski ;)
2
Gdyby Barca nie sięgnęła po tryplet to pewnie tych fanów byłoby mniej, a tak to jak to bywa "napływ kibiców" ;)
31
Ja się tam przyznaje że oglądam tylko spotkania Barcy ale za to cały sezon :)
2
Dokładnie i tak też się stanie czuję że drogi Pedro z Barcą się rozejdą, bo przecież jest młody żeby przesiadywać na ławie a tym bardziej z jego charakterem walczaka.