0

Suarez to wczoraj chłop miał pecha. Ale ładnie gra widać po nim ogromny zapał do gry, bramka z wolnego byłaby piękna :)

2

hahah beka Juanzaj i 3-1

3

Rafinha ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Kursy na Barcę @41 dziwna sytuacja :D

0

Słupek nie wierzę....

3

Przecież oni żartują :D

3

W LM niech na nas trafią jak takie cwaniaki gdy będzie Leo i Neymar :D

0

I lipa 2-0 United.

0

Hahahhah jakie zmiany :D

0

Heheh :D

0

Tak wyszło :) :D

0

To tylko zwykłe porównanie.

0

To aż tak słabo z obrońcami że musi Roberto grać na PO? :D

2

To drugie raczej :D

5

Heh tam sobie kibice siedzą obok siebie i koszulki Barcy i United. Siądz u nas na meczu Legii w ich sektorze w koszulce Lecha :D Słabo to widzę :D

0

Halilovic niech wejdzie a może jak raz zabłyśnie :)

2

Ale pecha ma Luis...

0

Kurcze grożne to MU...

0

Ładnie Mats!

2

I się zemściło..........

2

Roberto hahahaha :D

3

De Gea stał jak wryty

0

Ja prd szkodaaaaa

6

Jak to bywa w takich tournee mecz niby o 22 a wszystko się zaczyna 5 minut pozniej :D

0

Zaczynamy :)

0

Za ciula mu nie pasuje ta koszulka ale co zrobić... Tylko zostaje powodzenia życzyć i powrotu do Barcy.

1

Nie ma co porównywać Adriano Do Villi. Hiszpana nie muszę przedstawiać kim jest. A jego transfer za 5,1 mln euro to komedia. A kupiony za 40.

3

Śmiać mi się chce z takich transferów. Najpierw kupują, wielki talent że będzie grał a teraz może odejść. Tylko wypożyczenie powinny wchodzić w grę, żadne transfery według mnie.

0

Dobrze że dba też o swoją formę ;)

2

Swoją drogą to klub trochę nie fer jest wobec Adriano. Wiedzą że mało gra i chce odejść to gdyby inny klub dał z 15 mln to co nie puszczą go bo chcą 90? Bez sensu trochę pogrywają. 15 mln to byłaby dobra oferta przykładowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?