Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez to wczoraj chłop miał pecha. Ale ładnie gra widać po nim ogromny zapał do gry, bramka z wolnego byłaby piękna :)
2
hahah beka Juanzaj i 3-1
3
Rafinha ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Kursy na Barcę @41 dziwna sytuacja :D
0
Słupek nie wierzę....
3
Przecież oni żartują :D
3
W LM niech na nas trafią jak takie cwaniaki gdy będzie Leo i Neymar :D
0
I lipa 2-0 United.
0
Hahahhah jakie zmiany :D
0
Heheh :D
0
Tak wyszło :) :D
0
To tylko zwykłe porównanie.
0
To aż tak słabo z obrońcami że musi Roberto grać na PO? :D
2
To drugie raczej :D
5
Heh tam sobie kibice siedzą obok siebie i koszulki Barcy i United. Siądz u nas na meczu Legii w ich sektorze w koszulce Lecha :D Słabo to widzę :D
0
Halilovic niech wejdzie a może jak raz zabłyśnie :)
2
Ale pecha ma Luis...
0
Kurcze grożne to MU...
0
Ładnie Mats!
2
I się zemściło..........
2
Roberto hahahaha :D
3
De Gea stał jak wryty
0
Ja prd szkodaaaaa
6
Jak to bywa w takich tournee mecz niby o 22 a wszystko się zaczyna 5 minut pozniej :D
0
Zaczynamy :)
0
Za ciula mu nie pasuje ta koszulka ale co zrobić... Tylko zostaje powodzenia życzyć i powrotu do Barcy.
1
Nie ma co porównywać Adriano Do Villi. Hiszpana nie muszę przedstawiać kim jest. A jego transfer za 5,1 mln euro to komedia. A kupiony za 40.
3
Śmiać mi się chce z takich transferów. Najpierw kupują, wielki talent że będzie grał a teraz może odejść. Tylko wypożyczenie powinny wchodzić w grę, żadne transfery według mnie.
0
Dobrze że dba też o swoją formę ;)
2
Swoją drogą to klub trochę nie fer jest wobec Adriano. Wiedzą że mało gra i chce odejść to gdyby inny klub dał z 15 mln to co nie puszczą go bo chcą 90? Bez sensu trochę pogrywają. 15 mln to byłaby dobra oferta przykładowo.