Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beznadziejne te opcje pierwokupu. Niby Barca sobie je zaklepuje, a tu nagle inny klub składa ofertę i już nic to nie warte.
0
Teraz niech bierze się do pracy bo zapowiada się kolejny fascynujący sezon i będzie potrzebny w pełni formy. Wypoczęty to raczej jest.
0
Już się nie mogę doczekać jak do składu wróci Messi i Neymar. To będzie miazga ponownie zobaczyć nasze trio.
2
Jaki skromny ;) Miejmy nadzieję że póki nie zdecyduje się zakończyć kariery w innym klubie, to w Barcelonie strzeli jeszcze mnóstwo bramek, da nam wiele emocji i zdobędzie dużo pucharów :)
5
Leo jakie bary szerokie :D
4
Dobra informacja bo Leo jest potrzebny :) Już pewnie zaciera ręce na bramki :)
0
A miałem głęboką nadzieję że Roni zagra w Europie ;)
7
Leo zmotywowany :)
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/11229697_1070690446283882_4287919034774903271_n.jpg?oh=22cc461f8375580beb43df560e80937d&oe=5640DEDE
0
Ja uważam że lepsze Stoke, miałby tam pewnie miejsce w składzie. Zobaczymy.
0
Wypożyczenie do angielskiego zespołu jest świetną opcją dla niego bo ma warunki by tam grać. Ale oby go nie sprzedali.
0
Przecież to szło się domyśleć że oni a na pewno Messi nie odpuści takich spotkań :P
0
Lechia ładnie się postawiła wczoraj, Juve mocny skład a dopiero w 90 minucie trafili na decydujące 1:2 :D
0
Zgadza się ;) Tak więc może warto zainwestować w niego.
0
Prędzej widzę Generała jako trenera a nie dyrektora sportowego, ale jak będzie to zobaczymy.
1
Roberto musi czuć się zaszczycony heh ;)
0
Dokładnie też o tym myślałem, niepotrzebnie wychodził.
0
Nie ma to jak w domu pewnie dla nich :D
1
Ale okej już nie ma co grzebać tego tematu. Po co o takie pierdoły szukać dziury w całym. Nie muszę oglądać powtórki bo oglądałem na żywo w necie.Pozdro ;)
1
Właśnie skończyłem oglądać powtórkę meczu, kurcze szkoda że zespół stracił gola w samej końcówce. Gdyby na drodze Masipa nie było Falcao to pewnie by to wyłapał ale można tylko gdybać. Ładna bramka Sandro trzeba przyznać.
2
Ja już zacieram ręce na te pierwsze oficjalne mecze Barcy :)
0
Jak jest dobry i ludzie z klubu uważają że coś może z niego być to warto poświęcić te 6 mln.
6
Brawo Leo jak im się nie podobało to co robiłeś na boisku i tylko w Tobie widzieli najgorszego winowajce, to teraz Ty im pokaż środkowy palec najlepiej.
0
I dobrze nareszcie koniec, nie podobały mi się takie spotkania o tak póznych porach. Nie ma to jak Hiszpania.
1
Gdyby Adriano odszedł to ja widzę Ricardo Rodríguez w Barcelonie. Gość jest zajebisty ma to coś na lewej obronie i mega ciąg do przodu w akcjach ofensywnych.
0
Naprawdę ciekawi mnie ta opcja z Roberto na prawej obronie. Mimo porażki po karnych to był dobry mecz.
3
Ten to ma pecha, dopiero co z Galaxy pokazał się z dobrej strony a już kontuzja..
2
Pozdro mistrzu :)
2
Ty również :)
10
Pewnie autobusem wyjedzie :)
1
Dziś raczej odpadam :)