0

Beznadziejne te opcje pierwokupu. Niby Barca sobie je zaklepuje, a tu nagle inny klub składa ofertę i już nic to nie warte.

0

Teraz niech bierze się do pracy bo zapowiada się kolejny fascynujący sezon i będzie potrzebny w pełni formy. Wypoczęty to raczej jest.

0

Już się nie mogę doczekać jak do składu wróci Messi i Neymar. To będzie miazga ponownie zobaczyć nasze trio.

2

Jaki skromny ;) Miejmy nadzieję że póki nie zdecyduje się zakończyć kariery w innym klubie, to w Barcelonie strzeli jeszcze mnóstwo bramek, da nam wiele emocji i zdobędzie dużo pucharów :)

5

Leo jakie bary szerokie :D

4

Dobra informacja bo Leo jest potrzebny :) Już pewnie zaciera ręce na bramki :)

0

A miałem głęboką nadzieję że Roni zagra w Europie ;)

0

Ja uważam że lepsze Stoke, miałby tam pewnie miejsce w składzie. Zobaczymy.

0

Wypożyczenie do angielskiego zespołu jest świetną opcją dla niego bo ma warunki by tam grać. Ale oby go nie sprzedali.

0

Przecież to szło się domyśleć że oni a na pewno Messi nie odpuści takich spotkań :P

0

Lechia ładnie się postawiła wczoraj, Juve mocny skład a dopiero w 90 minucie trafili na decydujące 1:2 :D

0

Zgadza się ;) Tak więc może warto zainwestować w niego.

0

Prędzej widzę Generała jako trenera a nie dyrektora sportowego, ale jak będzie to zobaczymy.

1

Roberto musi czuć się zaszczycony heh ;)

0

Dokładnie też o tym myślałem, niepotrzebnie wychodził.

0

Nie ma to jak w domu pewnie dla nich :D

1

Ale okej już nie ma co grzebać tego tematu. Po co o takie pierdoły szukać dziury w całym. Nie muszę oglądać powtórki bo oglądałem na żywo w necie.Pozdro ;)

1

Właśnie skończyłem oglądać powtórkę meczu, kurcze szkoda że zespół stracił gola w samej końcówce. Gdyby na drodze Masipa nie było Falcao to pewnie by to wyłapał ale można tylko gdybać. Ładna bramka Sandro trzeba przyznać.

2

Ja już zacieram ręce na te pierwsze oficjalne mecze Barcy :)

0

Jak jest dobry i ludzie z klubu uważają że coś może z niego być to warto poświęcić te 6 mln.

6

Brawo Leo jak im się nie podobało to co robiłeś na boisku i tylko w Tobie widzieli najgorszego winowajce, to teraz Ty im pokaż środkowy palec najlepiej.

0

I dobrze nareszcie koniec, nie podobały mi się takie spotkania o tak póznych porach. Nie ma to jak Hiszpania.

1

Gdyby Adriano odszedł to ja widzę Ricardo Rodríguez w Barcelonie. Gość jest zajebisty ma to coś na lewej obronie i mega ciąg do przodu w akcjach ofensywnych.

0

Naprawdę ciekawi mnie ta opcja z Roberto na prawej obronie. Mimo porażki po karnych to był dobry mecz.

3

Ten to ma pecha, dopiero co z Galaxy pokazał się z dobrej strony a już kontuzja..

2

Pozdro mistrzu :)

2

Ty również :)

10

Pewnie autobusem wyjedzie :)

1

Dziś raczej odpadam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?