Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekaw jestem gdzie trafi Halilović. Dobrze aby był to zespół z Hiszpanii.
2
Fajnie byłoby oglądać Marca w obronie razem z Pique, tylko że jest jeszcze Mathieu, Mascherano i Vermaelen. Będzie ciężko ale wierzę w niego.
0
I to jest prawdziwy wielki szef! Brawo Mascherano tak trzymaj.
9
Ivan proszę strzelaj więcej takich bramek, bo to coś pięknego dla oka kibica i morda się cieszy jak u małego dziecka! :)
8
30 mln za Pedro to doskonała oferta. Ma już 28 lat i lepszej okazji nie będzie. A i on zapewne chce grać a nie siedzieć na ławie do emerytury.
1
Ale mi siedzi w głowie bramka Ivana z wczoraj, mega bomba :)
0
Szkoda kurcze bo to niezastąpiony zawodnik Barcy na lewej stronie obrony. Pewnie zagra Adriano albo też Enrique wystawi tam Mathieu.
18
Neymar-Suarez-Messi niby trójka zawodników ale jaką różnicę robi podczas meczu, masakra najlepszy atak świata.
0
Skoro tak wybrał to niech sobie do nich przechodzi. Może żadna strata.
2
Dawać jeszcze jeden jakiś puchar i będzie tryplet :D
3
Rakitić zasłużył zdecydowanie :)
7
Ależ to był piękny mecz :) VeB! :)
0
Rakitic o ja prd co uderzył!!!!!!!!!!!!
1
Jest i człowiek weteran Totti :)
1
Ooo Leo schodzi :)
5
Kapitalna pierwsza połowa :) Strach pomyśleć co będzie w kolejnych spotkaniach jak się rozkręcą :)
1
Messi!!!!!!!!! Ale ich rozklepali!!!!!!!!!!!!!
2
Neymar i goolllllllllll!! :)
1
Ja prd Rafinha tego nie trafił xd
3
Szczęsny ale forma......
3
Ależ to zrobili magia!!!!!
0
Neymar ale bliskoooo
0
Jest hymn!!! :)
1
Jest i Borat :D
0
We'll be right back.
0
Ale ludzie nikt nie ma transmisji to nie tylko wina polsatu.
2
Wiśnia skończ świrować tam!!! :D
8
Wiśnia macha flagą przed kamerami i dlatego mają problem z transmisją i rozpoczęciem meczu :D
0
Miało Cię nie być już :D
2
Jest rozgrzewka właśnie.