1

Ciekaw jestem gdzie trafi Halilović. Dobrze aby był to zespół z Hiszpanii.

2

Fajnie byłoby oglądać Marca w obronie razem z Pique, tylko że jest jeszcze Mathieu, Mascherano i Vermaelen. Będzie ciężko ale wierzę w niego.

0

I to jest prawdziwy wielki szef! Brawo Mascherano tak trzymaj.

9

Ivan proszę strzelaj więcej takich bramek, bo to coś pięknego dla oka kibica i morda się cieszy jak u małego dziecka! :)

8

30 mln za Pedro to doskonała oferta. Ma już 28 lat i lepszej okazji nie będzie. A i on zapewne chce grać a nie siedzieć na ławie do emerytury.

1

Ale mi siedzi w głowie bramka Ivana z wczoraj, mega bomba :)

0

Szkoda kurcze bo to niezastąpiony zawodnik Barcy na lewej stronie obrony. Pewnie zagra Adriano albo też Enrique wystawi tam Mathieu.

18

Neymar-Suarez-Messi niby trójka zawodników ale jaką różnicę robi podczas meczu, masakra najlepszy atak świata.

0

Skoro tak wybrał to niech sobie do nich przechodzi. Może żadna strata.

2

Dawać jeszcze jeden jakiś puchar i będzie tryplet :D

3

Rakitić zasłużył zdecydowanie :)

7

Ależ to był piękny mecz :) VeB! :)

0

Rakitic o ja prd co uderzył!!!!!!!!!!!!

1

Jest i człowiek weteran Totti :)

1

Ooo Leo schodzi :)

5

Kapitalna pierwsza połowa :) Strach pomyśleć co będzie w kolejnych spotkaniach jak się rozkręcą :)

1

Messi!!!!!!!!! Ale ich rozklepali!!!!!!!!!!!!!

2

Neymar i goolllllllllll!! :)

1

Ja prd Rafinha tego nie trafił xd

3

Szczęsny ale forma......

3

Ależ to zrobili magia!!!!!

0

Neymar ale bliskoooo

0

Jest hymn!!! :)

1

Jest i Borat :D

0

We'll be right back.

0

Ale ludzie nikt nie ma transmisji to nie tylko wina polsatu.

2

Wiśnia skończ świrować tam!!! :D

8

Wiśnia macha flagą przed kamerami i dlatego mają problem z transmisją i rozpoczęciem meczu :D

0

Miało Cię nie być już :D

2

Jest rozgrzewka właśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?