5

Kurde myślę sobie co taka cisza w komentarzach a ja byłem jeszcze na tamtym newsie relacja masakra xd

0

Gol Suarez ale spalony

2

3 wolne i 3 gole to jest mecz! :D

1

Niesamowite Messi znowu z wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Leo Messi w drodze po swoje piąte klubowe Pichichi
Zadanie wykonane Leo strzelił a Pedro ława jak na razie.

0

Dwa gole na początku meczu z wolnych to naprawdę mało spotykane! :)

1

hahahah gol Messi!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale żal ja prd i 0-1

0

Atak w piłkę i wolny hahaha

5

Od przedszkola do opola na boisku.

1

Rafa w ataku? A to ciekawe zaskoczony jestem. Czyli Pedro odejdzie na pewno.

2

Czytam i przecieram oczy ze zdumienia jeśli chodzi o Traore...

3

Mają niesamowitą pasję szacunek dla nich :)

3

Otóż to jak to mówią: "życie jak w Madrycie" :D

1

Kasa musi się zgadzać :D

1

Ja liczyłem że odejdzie? Napisałem coś takiego? Nie.

1

Jakoś nie wydaje mi się by Barca tak wywalała kasę jak Real.

0

To zależy tylko od niego ;)

11

Tak więc do dzieła Leo mistrzu :)

2

Jak widać sytuacja doskonale pokazuje w przypadku Realu że kasa to nie wszystko.

0

Ile oni zwiedzą za życia i to za free to głowa mała xd

1

Emery życzę Ci dużo sukcesów z Sevillą ale nie dziś ;)

2

Tyle gadania o Ramosie że niby odejdzie a tu kontrakt nowy tak to już bywa w tym biznesie :D

5

Wygramy ten mecz dziś będzie piękny wieczór :) VeB!

2

Nie ma to jak przeczytać świetny tekst przed snem, dzięki :) Dobrze że są tacy użytkownicy co mają chęci do napisania takiego artykułu :) Przekaz do ludzi jeśli chodzi o Neymara wyśmienity :D

4

Szkoda że Neymar nie zagra lecz wierzę że Barca da radę.

2

Ooo masakra ale przypierdzielił z jaką prędkością i jeszcze taki zakręt... Dobrze że tam w ten las nie wpadł..



Został przetransportowany do szpitala, gdzie po badaniach stwierdzono liczne mniej i bardziej poważne urazy m.in. obustronne złamania żeber, lekką odmę płuc oraz złamania kości miednicy.

1

Pamiętaj to jest piłka i mimo to że mamy Messiego, Suareza, Inieste i Pique to możemy przegrać (tfu!). Piłka bywa nieprzewidywalna.

7

Maldini to był kapitalny piłkarz, szkoda że ten czas tak szybko leci i musiał zrezygnować tak samo jak nasz Tarzan.

0

160 osób muszę przyznać że sporo tego się nabierało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?