Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Historia lubi się powtarzać :) Czekamy na takie coś!! :)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/vb.197394889304/10153732861694305/?type=2&theater
31
Już się nie mogę doczekać jutrzejszego meczu, wierzę że remontada się uda.
7
Tyle dostali za Di Marie a szkoda im 5 mln. Barca to nie supermarket i nie ma promocji.
13
Jak on tak postępuje z De Gea to ja się boję o Pedro ;)
2
Haha tylko jak wygramy nawet po dogrywce to będą pisać ja wierzyłem ;]
0
Dokładnie :) Zawsze trzeba wierzyć nawet jak jest 0-4 do odrobienia.
2
26,09% to nie kibice Barcy :)
0
Heh dobrze powiedziane ;)
1
Tez tak sądzę że Barca by coś strzeliła. Czasu się nie da cofnąć. Trzeba iść dalej, no tak Mathieu też zawalił ale może za Adriano lepiej by się spisał. Teraz tak jak mówię można sobie tylko gdybać.
1
Dokładnie! Dobrze że jeszcze ktoś wierzy w odrobienie strat :)
1
Bywa.. Messi to tylko człowiek nie robot, może za to w poniedziałek strzeli 3 bramki, różnie może być :)
0
Cóż nie wszystko zawsze pięknie wychodzi.. Trzeba wierzyć jeszcze w remontade.
1
Ciekaw jestem jak potoczyłby się mecz gdyby od początku grał Pique, Mathieu na lewej, Iniesta, Busi.. Można jedynie gdybać, ale myślę że do takiego wyniku by nie doszło. Bo sorry ale Roberto to jednak nie gracz na Barce..
0
Jeśli tylko Barca szybko "napocznie" Bilbao to wszystko się może zdarzyć. Jeśli Sevilli strzelili 4 bramki to i tu mogą to uczynić. Trzeba wierzyć. VeB!
1
Musicie poprawić ale grę w obronie bo jak dotychczas jest koszmarnie.
1
Ale ten Van Gaal jest za przeproszeniem "głupek" postępując tak z De Gea.. Taki bramkarz i brak miejsca w składzie.. :)
0
Trzeba mu przyznać że dobry z niego napastnik, a jego gra głową zasługuje na uznanie.
0
Oj ja też wierzę że nasi są w stanie tego dokonać! :) VeB! :)
15
Panie i Panowie wiem że bardzo ważny byłoby zdobycie tego pucharu, ale nawet jeśli się nie uda to naszej Barcelonie, to i tak trzeba zwrócić uwagę na to że wygraliśmy już 4 trofea w tym roku i są jeszcze KMŚ więc 5/6 i tak byłoby czymś wspaniałym. A będzie jeszcze Liga, PK i LM więc jest o co walczyć, a wiemy jak ważna byłaby obrona LM. Tak więc trzymajmy kciuki za naszych w poniedziałek. Vamos Barcelono!!
9
Dziś Mats zachował się tragicznie, miał czas piłka leciała do niego od bramkarza Bilbao mógł ją spokojnie na polu karnym przyjąć a nie tak narażać zespół niepotrzebnie. Liczę na jego poprawę.
1
Zgadza się będzie ciężko ale to jest piłka i wiele może się zdarzyć.
0
Mogłaby powrócić obrona z zeszłego sezonu, mam nadzieję że Enrique do tego doprowadzi.
42
Sezonowcom dziękujemy! Damy radę przecież będzie magia Camp Nou :)
3
Jestem z Tobą szefie i wierzę w Was że się uda!!!
0
I to byłoby na tyle.. bramki nie udało się strzelić, teraz tylko liczyć na wielki cud. Dzisiejszy skład był mocno przesadzony.
1
Z Milanem była piękna remontada na Camp Nou tu też może być! Trzeba wierzyć!
1
Alves grał na nowy kontrakt? :D
0
Messi nawet bez sił już jak tak dalej pójdzie to wszyscy najlepsi się zajadą..
0
To byłoby na tyle, wielka szkoda że się (raczej) nie uda zdobyć tego pucharu..
0
Barca wtapia 0-4 to jest koszmar chyba jakiś tylko..