0

Fajnie byłoby gdyby Alba mógł zagrać już w niedzielę.

0

Nic z twarzy się trener Bilbao nie zmienił :D

3

Zilina mały klub ze Słowacji pokonuje Bilbao a my dwa razy mieliśmy duże problemy z nimi i przegraliśmy puchar, dobre sobie ;)

0

Zdecydowanie tak jak Mar mówi muszą poprawić grę w obronie bo słabo to wygląda. Oby w niedziele pokonali Bilbao na początek ligi.

0

Osobiście też wolę Sandro :P

2

To się nazywa uczepienie wobec Barcy. Jeszcze dajcie może w poniedziałki.

1

Pique odnotował najlepszą ocenę w karierze ;P

2

Hahaha gol BVB 3-4 ale jaja

1

Bilbao niezłe jaja haha :D tzw. typ 2/1 łamaniec :D

1

BVB z 3-0 na 3-3

0

Teraz szansa dla Sandro i Munira by się wykazali :D

2

Niech ładuje tam bramki :) A jeśli dojdzie do starcia z Barcą to lepiej nie ;)

0

Jak to mówią: kiedyś musi być ten pierwszy raz.

0

Cóż "niektórzy" piłkarze mają specjalne przywileje.

0

Skoro tak mówisz to widocznie tak musiało być ;)

0

Szkoda gadać tyle Ci powiem hehe

1

Z rodziną tez miło spędzać czas w tak szczególnym okresie ;)

0

Dobra wiadomość. Musi powrócić nasze niszczycielskie tridente.

2

Dla takiego klubu taka kasa to jak wygrana w lotka :D

2

Ja pierdziele jak ja nie trawię tej całej FIFA.. żyć nie dadzą.

7

Nawet dzieciaków się czepiają, jedna wielka mafia sami robią przekręty a innych karają.

6

Zajebiste transfery zostały przeprowadzone jeśli chodzi o La Liga, będzie jeszcze lepsza atrakcyjność ligi.

2

Dwóch klasowych bramkarzy z czego jednemu dostanie się gorzej, ciekawe tylko któremu. Pewnie będzie tak jak w zeszłym sezonie, choć bardzo chciałbym Ter Stegena teraz ;)

3

Kontrola antydopingowa być musi normalka ostatnio :D

0

Oby tylko zarząd odzyskał część wydanych pieniędzy, koniec z promocjami za marne "mln".

0

Miejmy nadzieję że za rok będzie kolejna wygrana LM do kolekcji :)

0

Hmm aż ciekaw jestem jak będzie się układać współpraca na linii Pedro-Mou ;)

3

A więc stało się. Dziękuję Pedro za te lata w Barcelonie i to że mogłem Cię oglądać, również za wszystkie Twoje piękne bramki i asysty. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, wykonał fantastyczną pracę prze te lata dla Barcy i zapisał się w historii klubu.

0

A jednak stało się. Głupota trochę moim zdaniem żeby rozgrywać mecze w tym okresie.

4

Święta to święta i każdy powinien mieć prawo do wolnego czasu a nie jeszcze mecze. Ale to im płacą i wydają zasady więc niech robią co chcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?