Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie byłoby gdyby Alba mógł zagrać już w niedzielę.
0
Nic z twarzy się trener Bilbao nie zmienił :D
3
Zilina mały klub ze Słowacji pokonuje Bilbao a my dwa razy mieliśmy duże problemy z nimi i przegraliśmy puchar, dobre sobie ;)
0
Zdecydowanie tak jak Mar mówi muszą poprawić grę w obronie bo słabo to wygląda. Oby w niedziele pokonali Bilbao na początek ligi.
0
Osobiście też wolę Sandro :P
2
To się nazywa uczepienie wobec Barcy. Jeszcze dajcie może w poniedziałki.
1
Pique odnotował najlepszą ocenę w karierze ;P
2
Hahaha gol BVB 3-4 ale jaja
1
Bilbao niezłe jaja haha :D tzw. typ 2/1 łamaniec :D
1
BVB z 3-0 na 3-3
0
Teraz szansa dla Sandro i Munira by się wykazali :D
2
Niech ładuje tam bramki :) A jeśli dojdzie do starcia z Barcą to lepiej nie ;)
0
Jak to mówią: kiedyś musi być ten pierwszy raz.
0
Cóż "niektórzy" piłkarze mają specjalne przywileje.
0
Skoro tak mówisz to widocznie tak musiało być ;)
0
Szkoda gadać tyle Ci powiem hehe
1
Z rodziną tez miło spędzać czas w tak szczególnym okresie ;)
0
Dobra wiadomość. Musi powrócić nasze niszczycielskie tridente.
2
Dla takiego klubu taka kasa to jak wygrana w lotka :D
2
Ja pierdziele jak ja nie trawię tej całej FIFA.. żyć nie dadzą.
7
Nawet dzieciaków się czepiają, jedna wielka mafia sami robią przekręty a innych karają.
6
Zajebiste transfery zostały przeprowadzone jeśli chodzi o La Liga, będzie jeszcze lepsza atrakcyjność ligi.
2
Dwóch klasowych bramkarzy z czego jednemu dostanie się gorzej, ciekawe tylko któremu. Pewnie będzie tak jak w zeszłym sezonie, choć bardzo chciałbym Ter Stegena teraz ;)
3
Kontrola antydopingowa być musi normalka ostatnio :D
0
Oby tylko zarząd odzyskał część wydanych pieniędzy, koniec z promocjami za marne "mln".
0
Miejmy nadzieję że za rok będzie kolejna wygrana LM do kolekcji :)
0
Hmm aż ciekaw jestem jak będzie się układać współpraca na linii Pedro-Mou ;)
3
A więc stało się. Dziękuję Pedro za te lata w Barcelonie i to że mogłem Cię oglądać, również za wszystkie Twoje piękne bramki i asysty. Niech mu się wiedzie jak najlepiej, wykonał fantastyczną pracę prze te lata dla Barcy i zapisał się w historii klubu.
0
A jednak stało się. Głupota trochę moim zdaniem żeby rozgrywać mecze w tym okresie.
4
Święta to święta i każdy powinien mieć prawo do wolnego czasu a nie jeszcze mecze. Ale to im płacą i wydają zasady więc niech robią co chcą.