Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech wraca do formy będzie bardzo potrzebny, liczę na to że będzie podstawowym obrońcą w FCB.
0
Na pewno zastąpi Neuera w kadrze, ale kiedy to będzie to trudno powiedzieć.
0
Bardzo ciekawa konferencja. Zgadza się nie ma łatwych przeciwników w piłce, dobrze Enrique mówi.
2
Hiszpania nie gra tego co kilka lat wcześniej.
21
Oj zasłużył na taki transfer, w Salzburg zrobił przez te lata konkretną robotę. Fajnie będzie go ujrzeć w meczu z Barcą.
1
Messi dokona jeszcze nie jednej spektakularnej rzeczy, więc co się dziwić że jest uważany za takiego piłkarza.
0
Skoro Leo tak mówi to zapewne tytuły będą :)
0
Na tridente to ja czekam z utęsknieniem :D
3
Wstyd i hańba by tak postępowali z Leo, gdyby nie on to Argentyna nic by nie grała i o takim finale by mogła pomarzyć. Ale tak to jest gdy tacy ludzie nie potrafią tego docenić.
3
Ucz się ucz, nabieraj cenne doświadczenie i wracaj do Barcy, bo masz predyspozycje by tu w przyszłości grać w pierwszym składzie ;)
2
„Podczas gdy Leo ją odbierał, Cristiano miał mało przyjazną minę”.
A to ciekawe jakę minę będzie miał Ronaldo gdy Leo będzie odbierał ZP ( co uważam za pewne) :D
0
Na takie mecze i rozgrywki się właśnie czeka całe lato :)
2
Niby Hiszpania ma świetną kadrę ale wyniki zespołu bez szału, ciekawe jaka tego przyczyna.
4
Suarez obyś wygrał kolejną LM z Barcą w tym sezonie :)
0
Czasem ten słabszy zespół potrafi wyrządzić wiele krzywdy temu z najwyższej półki. Trzeba będzie uważać.
4
Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.
6
Oj tam przecież to była do przewidzenia. Trudno niech sobie teraz to przemyśli i wyciągnie wnioski że w takim klubie jak Barca, nie powinno być miejsca na takie rzeczy.
1
To byłoby nawet dziwne gdyby Leo tego nie otrzymał ;)
3
To była piękna akcja! Takie rzeczy tylko potrafi nasz Leoś :)
0
Messi za to co robi to wiele mu się należy :) ZP murowana :)
1
Brawa dla niego. Zasłużył. Oby to tylko dało mu jeszcze więcej zapału do walki o pierwszy skład.
3
Ni jest zle :) Mecz z Bayer dobrze mi się kojarzy a jeszcze bardziej zapewne Leo :D Grupa D ciekawa ;)
3
Real - Galatasaray? ;)
6
I kolejny raz się zaczyna, masakra z tym już.
2
Za 8 mln to na bank się nie zgodzą. Dać szanse Sandro do stycznia.
0
To się Illarramendi nagrał :D
1
Zasłużył na to trzeba to przyznać.
0
Oby tylko znowu City nie wylosowali ;P
3
Szkoda że sztab nie chce mu dać jeszcze jednej szansy, przecież on jest bardzo dobrym zawodnikiem tylko także potrzeba mu minut.
2
Jest moc! :D