0

Niech wraca do formy będzie bardzo potrzebny, liczę na to że będzie podstawowym obrońcą w FCB.

0

Na pewno zastąpi Neuera w kadrze, ale kiedy to będzie to trudno powiedzieć.

0

Bardzo ciekawa konferencja. Zgadza się nie ma łatwych przeciwników w piłce, dobrze Enrique mówi.

2

Hiszpania nie gra tego co kilka lat wcześniej.

21

Oj zasłużył na taki transfer, w Salzburg zrobił przez te lata konkretną robotę. Fajnie będzie go ujrzeć w meczu z Barcą.

1

Messi dokona jeszcze nie jednej spektakularnej rzeczy, więc co się dziwić że jest uważany za takiego piłkarza.

0

Skoro Leo tak mówi to zapewne tytuły będą :)

0

Na tridente to ja czekam z utęsknieniem :D

3

Wstyd i hańba by tak postępowali z Leo, gdyby nie on to Argentyna nic by nie grała i o takim finale by mogła pomarzyć. Ale tak to jest gdy tacy ludzie nie potrafią tego docenić.

3

Ucz się ucz, nabieraj cenne doświadczenie i wracaj do Barcy, bo masz predyspozycje by tu w przyszłości grać w pierwszym składzie ;)

2

„Podczas gdy Leo ją odbierał, Cristiano miał mało przyjazną minę”.

A to ciekawe jakę minę będzie miał Ronaldo gdy Leo będzie odbierał ZP ( co uważam za pewne) :D

0

Na takie mecze i rozgrywki się właśnie czeka całe lato :)

2

Niby Hiszpania ma świetną kadrę ale wyniki zespołu bez szału, ciekawe jaka tego przyczyna.

4

Suarez obyś wygrał kolejną LM z Barcą w tym sezonie :)

0

Czasem ten słabszy zespół potrafi wyrządzić wiele krzywdy temu z najwyższej półki. Trzeba będzie uważać.

4

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

6

Oj tam przecież to była do przewidzenia. Trudno niech sobie teraz to przemyśli i wyciągnie wnioski że w takim klubie jak Barca, nie powinno być miejsca na takie rzeczy.

1

To byłoby nawet dziwne gdyby Leo tego nie otrzymał ;)

3

To była piękna akcja! Takie rzeczy tylko potrafi nasz Leoś :)

0

Messi za to co robi to wiele mu się należy :) ZP murowana :)

1

Brawa dla niego. Zasłużył. Oby to tylko dało mu jeszcze więcej zapału do walki o pierwszy skład.

3

Ni jest zle :) Mecz z Bayer dobrze mi się kojarzy a jeszcze bardziej zapewne Leo :D Grupa D ciekawa ;)

3

Real - Galatasaray? ;)

6

I kolejny raz się zaczyna, masakra z tym już.

2

Za 8 mln to na bank się nie zgodzą. Dać szanse Sandro do stycznia.

0

To się Illarramendi nagrał :D

1

Zasłużył na to trzeba to przyznać.

0

Oby tylko znowu City nie wylosowali ;P

3

Szkoda że sztab nie chce mu dać jeszcze jednej szansy, przecież on jest bardzo dobrym zawodnikiem tylko także potrzeba mu minut.

2

Jest moc! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?