0

Teraz to już i tak po ptokach

0

Daj spokój kurna, się wkurzyłem bo mam na Polske i pewnie teraz po takim incydencie wtopią morale w dół.

1

I przegrali tego seta jaka patologia haha mieć setową i stracić tyle pkt. Brawo!

1

Hahahhaa nie wierzę!!! Polska miała 24-20 i setowa i jest 25-26 hahah

0

Masakra było 14-11 dla naszych i już 14-14

0

Ale Kurek ciśnie pociski z serwisu :D

0

Zorro u ruskich na parkiecie :D

4

Niech wraca. Ja liczę teraz na Matsa zobaczymy co pokaże.

1

Sytuacja się odmieniła, w tamtym sezonie to Ter Stegen miał kontuzje teraz Bravo, dlatego jest to znakomita szansa dla Niemca by się wykazać. Choć szkoda mi Claudio. Tych kontuzji się ostatnio coś mnoży...

1

Ale Argentyna ładnie uratowała sytuację za sprawą Aguero-Messi :)

Postawiłem na Polaków trzymać kciuki za naszych! :)

1

Z tym się trzeba zgodzić że tylu piłkarzy z ataku odeszło taki Villa, Ibra a Pedro został. Ładnie ich przechytrzył.

0

Ciekawe ile klub na tej operacji zarobi.

0

To będzie piekielnie ciężki mecz, dobrze że choć tridente wystąpi z przodu. Oby nasi dali radę zdobyć 3 pkt.

4

Kasa kasą wiadome potrzebna, ale do ciula nie takim kosztem! Nie wyobrażam sobie innej nazwy od Camp Nou!!

0

I dobra dawać już meczyk Barcy bo kiepsko bez tego jest.

0

Dlaczego się kurna nie dobiorą do innych klubów tylko się na Barce uparli! ;/

2

Pewnie i tak się nie uda.. ale trzeba liczyć że nastąpi jakiś cud.

4

Szkoda, wielka szkoda. Ciągle teraz tylko te kontuzje. To jest czas dla Matsa!

5

Dobrze że chociaż taki Ramos i Casillas stają w obronie Pique. To się ładnie porobiło z tą sprawą.

0

Co to będzie dopiero gdy nadejdzie czas na Gran Derby..

0

Nie miałem okazji go widzieć w akcji, ale skoro tak mówisz to pewnie tak musi być :)

28

Z jednej strony szkoda że odszedł, ale z drugiej jeśli miał grzać ławę to lepiej bo nie zasługuje na taki los.

2

Teraz się zacznie przypisywanie poszczególnych zawodników z różnych lig jako następcy Pedro.

0

Nie znam gościa, pierwszy raz o nim słyszę. Z drugiej strony nie oglądam BPL więc nie ma co się dziwić.

0

Są do tego przyzwyczajeni, nie pierwszy i nie ostatni raz. Dadzą radę.

9

Brakuje piłkarzy to trenerzy muszą ćwiczyć z nimi :D

1

Niech Turan trzyma formę by w styczniu być w pełni gotowości.

0

Rafa jeszcze będzie wymiatał i stanowił o sile pomocy w przyszłości FCB :)

0

Nie no to już jest chamstwo ze strony tej całej chorej FIFA. Tak blokować młodym piłkarzom rozwój.

1

To sobie Pique narobił problemów, po co mu to było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?