Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to już i tak po ptokach
0
Daj spokój kurna, się wkurzyłem bo mam na Polske i pewnie teraz po takim incydencie wtopią morale w dół.
1
I przegrali tego seta jaka patologia haha mieć setową i stracić tyle pkt. Brawo!
1
Hahahhaa nie wierzę!!! Polska miała 24-20 i setowa i jest 25-26 hahah
0
Masakra było 14-11 dla naszych i już 14-14
0
Ale Kurek ciśnie pociski z serwisu :D
0
Zorro u ruskich na parkiecie :D
4
Niech wraca. Ja liczę teraz na Matsa zobaczymy co pokaże.
1
Sytuacja się odmieniła, w tamtym sezonie to Ter Stegen miał kontuzje teraz Bravo, dlatego jest to znakomita szansa dla Niemca by się wykazać. Choć szkoda mi Claudio. Tych kontuzji się ostatnio coś mnoży...
1
Ale Argentyna ładnie uratowała sytuację za sprawą Aguero-Messi :)
Postawiłem na Polaków trzymać kciuki za naszych! :)
1
Z tym się trzeba zgodzić że tylu piłkarzy z ataku odeszło taki Villa, Ibra a Pedro został. Ładnie ich przechytrzył.
0
Ciekawe ile klub na tej operacji zarobi.
0
To będzie piekielnie ciężki mecz, dobrze że choć tridente wystąpi z przodu. Oby nasi dali radę zdobyć 3 pkt.
4
Kasa kasą wiadome potrzebna, ale do ciula nie takim kosztem! Nie wyobrażam sobie innej nazwy od Camp Nou!!
0
I dobra dawać już meczyk Barcy bo kiepsko bez tego jest.
0
Dlaczego się kurna nie dobiorą do innych klubów tylko się na Barce uparli! ;/
2
Pewnie i tak się nie uda.. ale trzeba liczyć że nastąpi jakiś cud.
4
Szkoda, wielka szkoda. Ciągle teraz tylko te kontuzje. To jest czas dla Matsa!
5
Dobrze że chociaż taki Ramos i Casillas stają w obronie Pique. To się ładnie porobiło z tą sprawą.
0
Co to będzie dopiero gdy nadejdzie czas na Gran Derby..
0
Nie miałem okazji go widzieć w akcji, ale skoro tak mówisz to pewnie tak musi być :)
28
Z jednej strony szkoda że odszedł, ale z drugiej jeśli miał grzać ławę to lepiej bo nie zasługuje na taki los.
2
Teraz się zacznie przypisywanie poszczególnych zawodników z różnych lig jako następcy Pedro.
0
Nie znam gościa, pierwszy raz o nim słyszę. Z drugiej strony nie oglądam BPL więc nie ma co się dziwić.
0
Są do tego przyzwyczajeni, nie pierwszy i nie ostatni raz. Dadzą radę.
9
Brakuje piłkarzy to trenerzy muszą ćwiczyć z nimi :D
1
Niech Turan trzyma formę by w styczniu być w pełni gotowości.
0
Rafa jeszcze będzie wymiatał i stanowił o sile pomocy w przyszłości FCB :)
0
Nie no to już jest chamstwo ze strony tej całej chorej FIFA. Tak blokować młodym piłkarzom rozwój.
1
To sobie Pique narobił problemów, po co mu to było.