0

Oj fajnie byłoby zobaczyć Valdesa w Sevilli podczas meczu z Barcą i ogólnie ponownie La Liga ;)

1

Messi zapewne jakąś bramkę na jubileusz strzeli bo on nic nie omija :)

1

Jeśli zagramy z Romą tak jak ostatnio to będzie dobrze :)

3

Hehe taa Ronaldo najlepszy a Messi to średniak ;] Zobaczymy jak Leo otrzyma ZP ;]

2

Trzeba z nimi wygrać, ostatnio zagrali świetny mecz liczę że i w środę tak będzie :)

10

Dobrze że rozegrał cały okres przygotowawczy bo w poprzednim sezonie nie miał takiej możliwości. Oby przyniosło to większe efekty.

1

Trzeba się trzymać dobrej drogi i kontynuować świetną grę, obrona LM marzenie :)

0

Mają patent teraz na nich, jednak Enrique ma smykałkę do bycia trenerem Barcy.

1

Messi rozpierdziela system nawet jak gra pół godziny :D

0

Jakoś tak inaczej Generał wygląda w tej koszulce.. ;)

2

Pewnie i tak taki scenariusz nie przejdzie ;)

0

Bardzo dobra wiadomość :)

1

Antoine Griezmann: „Nie ma już żadnych wątpliwości, że Leo jest nie do podrobienia”.

Boo Messi to prawdziwy Barcelonista z krwi i kości a nie żaden "podrabianiec" ;)
Świetny artykuł :)

8

To jest przykład zajebistego trenera z wielka klasą. Szacunek Simeone odwala z Atletico świetną robotę.

2

Ciekawe kiedy uda się naszemu szefowi zdobyć bramkę dla Barcy. Fajnie byłoby gdyby się to mu w końcu udało. Zasłużył za wszystko co robi dla Barcy.

0

A jednak dobrze się Roberto wkomponował na tej PO. Dobra robota Enrique.

0

Ale mi się zajebiście podobała akcja na początku meczu Andresa i ten rajd, widać wrócił do dawnej formy i niech tak trzyma!

1

Pisałem że trzeba uważać na niego bo ma ostatnio patent na strzelanie w takich meczach. Dobrze że nasi odwrócili wynik meczu.

3

A ja tam nie popieram tego co robi nasz kraj i tyle w temacie.

0

Może Ronaldo się już wystrzelał (oby) ;)

1

Neymar ma się czym pochwalić, fantastyczne uderzenie do do centymetra :)

3

Atomowa pchła to jednak robi ogromną różnicę na boisku. Brawo Leo mistrzu Ty! :)

0

Miał dobre wyczucie by wprowadzić Leo z ławki ;)

0

To teraz czekamy jak osiągnie 200 i do tego dużo bramek :)

1

Masakra ten to ma pecha, ledwo co zakończył ciężką kontuzję i wrócił do pełnej i dobrej formy, a tu kolejna eh dobrze że to nic poważnego. Wracaj szybko Thomas!

2

Właśnie skończyłem oglądać powtórkę meczu. Dobre spotkanie pełne emocji, dobrze że sędzia nie odgwizdał ewidentnej ręki Mascherano bo mogłoby być żle wtedy gdyby jeszcze Torres trafił na 2-0, nie ma co dyskutować o zagraniu ręką choć była u Godina, u naszych też była więc sprawiedliwie. Neymar mnie zaskoczył z tym wolnym :) A Messi cóż tak jak pisałem jak ma powód to można się spodziewać bramki i tak też było :) VeB!!!

1

No na niego trzeba uważać wiemy co zrobił kiedyś.

1

Poczekamy do stycznia i zobaczymy jakie ruchy transferowe Barca podejmie. W sumie ktoś młody i doświadczony przydałby się.

2

Ciekawe jestem co byłoby gdyby taki Simeone został trenerem Argentyny.. Sądzę że nie byłoby kłopotu ze zdobyciem MŚ.

0

Dobry skład, jedyna niewiadoma to kto zagra na PO. Trzeba zdobyć 3 pkt. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?