Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj fajnie byłoby zobaczyć Valdesa w Sevilli podczas meczu z Barcą i ogólnie ponownie La Liga ;)
1
Messi zapewne jakąś bramkę na jubileusz strzeli bo on nic nie omija :)
1
Jeśli zagramy z Romą tak jak ostatnio to będzie dobrze :)
3
Hehe taa Ronaldo najlepszy a Messi to średniak ;] Zobaczymy jak Leo otrzyma ZP ;]
2
Trzeba z nimi wygrać, ostatnio zagrali świetny mecz liczę że i w środę tak będzie :)
10
Dobrze że rozegrał cały okres przygotowawczy bo w poprzednim sezonie nie miał takiej możliwości. Oby przyniosło to większe efekty.
1
Trzeba się trzymać dobrej drogi i kontynuować świetną grę, obrona LM marzenie :)
0
Mają patent teraz na nich, jednak Enrique ma smykałkę do bycia trenerem Barcy.
1
Messi rozpierdziela system nawet jak gra pół godziny :D
0
Jakoś tak inaczej Generał wygląda w tej koszulce.. ;)
2
Pewnie i tak taki scenariusz nie przejdzie ;)
0
Bardzo dobra wiadomość :)
1
Antoine Griezmann: „Nie ma już żadnych wątpliwości, że Leo jest nie do podrobienia”.
Boo Messi to prawdziwy Barcelonista z krwi i kości a nie żaden "podrabianiec" ;)
Świetny artykuł :)
8
To jest przykład zajebistego trenera z wielka klasą. Szacunek Simeone odwala z Atletico świetną robotę.
2
Ciekawe kiedy uda się naszemu szefowi zdobyć bramkę dla Barcy. Fajnie byłoby gdyby się to mu w końcu udało. Zasłużył za wszystko co robi dla Barcy.
0
A jednak dobrze się Roberto wkomponował na tej PO. Dobra robota Enrique.
0
Ale mi się zajebiście podobała akcja na początku meczu Andresa i ten rajd, widać wrócił do dawnej formy i niech tak trzyma!
1
Pisałem że trzeba uważać na niego bo ma ostatnio patent na strzelanie w takich meczach. Dobrze że nasi odwrócili wynik meczu.
3
A ja tam nie popieram tego co robi nasz kraj i tyle w temacie.
0
Może Ronaldo się już wystrzelał (oby) ;)
1
Neymar ma się czym pochwalić, fantastyczne uderzenie do do centymetra :)
3
Atomowa pchła to jednak robi ogromną różnicę na boisku. Brawo Leo mistrzu Ty! :)
0
Miał dobre wyczucie by wprowadzić Leo z ławki ;)
0
To teraz czekamy jak osiągnie 200 i do tego dużo bramek :)
1
Masakra ten to ma pecha, ledwo co zakończył ciężką kontuzję i wrócił do pełnej i dobrej formy, a tu kolejna eh dobrze że to nic poważnego. Wracaj szybko Thomas!
2
Właśnie skończyłem oglądać powtórkę meczu. Dobre spotkanie pełne emocji, dobrze że sędzia nie odgwizdał ewidentnej ręki Mascherano bo mogłoby być żle wtedy gdyby jeszcze Torres trafił na 2-0, nie ma co dyskutować o zagraniu ręką choć była u Godina, u naszych też była więc sprawiedliwie. Neymar mnie zaskoczył z tym wolnym :) A Messi cóż tak jak pisałem jak ma powód to można się spodziewać bramki i tak też było :) VeB!!!
1
No na niego trzeba uważać wiemy co zrobił kiedyś.
1
Poczekamy do stycznia i zobaczymy jakie ruchy transferowe Barca podejmie. W sumie ktoś młody i doświadczony przydałby się.
2
Ciekawe jestem co byłoby gdyby taki Simeone został trenerem Argentyny.. Sądzę że nie byłoby kłopotu ze zdobyciem MŚ.
0
Dobry skład, jedyna niewiadoma to kto zagra na PO. Trzeba zdobyć 3 pkt. VeB!