Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pedro i ten jego uśmiech zostanie na zawsze zapamiętany hehe
0
Oby to nic poważnego bo to już będzie porażka.
0
Jeszcze się okaże że Roberto będzie grał a Alves który przedłużył kontrakt ława z Vidal :D
2
Lepiej że Pedro gra nawet w takiej Chelsea w podstawie, aniżeli ma siedzieć na ławie w Barcy :)
1
Umiem jeszcze czytać i widzę co powiedział.
0
Dokładnie tak jak kolega niżej pisze oznacza dla mnie że jest "świetny".
34
Cóż ludzie muszą robić takie maratony po 8 lub i więcej godzin codziennie i to czasami bardzo niemiła praca, więc niech się cieszą że tak tylko mają ;)
0
Pedro jak grał w Barcelonie i były GD i nie tylko gdy Real trenował Mou, to Pedro miał zapewne inna opinię ;]
1
Jak w tamtym sezonie był spokój z kontuzjami, tak teraz plaga się robi. Masakra!
5
Jakby nie patrząc to niepowtarzalna okazja do tego by zjeść wspólnie z Leo hamburgera :D
0
Świetnie rozpoczął sezon, będzie z niego ogromny pożytek :)
0
Co jak co ale James to jest skubaniec i tyle w temacie.
3
Jak widać Messi ma na nich wywalone że tak powiem, robi dalej to co chce i bardzo dobrze.
0
Skoro wybrał Hiszpanie to widocznie tego bardzo chciał, jego decyzja którą trzeba uszanować.
0
Podoba mi się, fajny pomysł :)
1
De Gea i Navas lepiej na tym skorzystać nie mogli :D
0
Haha beka :D
4
Nosz kurna leże :D
3
Panie pitolisz Pan :D
27
Zaraz będzie spisek że to dzięki sterydom :D
0
I tak ma być, są bardzo ważni i muszą grać.
39
"Okno transferowe się skończyło (dla jednych szczęśliwie, dla innych mniej…)"
Hah już wiem o co biega :D
Świetne podsumowanie tego mi brakowało :)
1
Ten sędzia to było coś masakra, tak jak napisane najlepszy w historii.
0
Będzie jak z Bojanem i odejdzie za friko, tylko że Bojan był w Barcelonie od małego.
1
Yyy że co? 80 mln za 19 latka? We łbach się przewraca na tym świecie już! To jest chore co oni robią!
Co do De Gea i Realu to niezła komedia :D Beka z nich haha
0
No to można spodziewać się przykrych sytuacji.
0
Oby tylko bez kolejnych kontuzji!!
0
Oby się tylko sprawdził, trzeba cierpliwie czekać do nowego roku.
6
Enrique mimo iż nie jest już piłkarzem to nadal wygrywa :D
1
Oby tylko na koniec nie wyszło że odchodzi za friko, bo interes będzie po ciulu.