2

Pedro i ten jego uśmiech zostanie na zawsze zapamiętany hehe

0

Oby to nic poważnego bo to już będzie porażka.

0

Jeszcze się okaże że Roberto będzie grał a Alves który przedłużył kontrakt ława z Vidal :D

2

Lepiej że Pedro gra nawet w takiej Chelsea w podstawie, aniżeli ma siedzieć na ławie w Barcy :)

1

Umiem jeszcze czytać i widzę co powiedział.

0

Dokładnie tak jak kolega niżej pisze oznacza dla mnie że jest "świetny".

34

Cóż ludzie muszą robić takie maratony po 8 lub i więcej godzin codziennie i to czasami bardzo niemiła praca, więc niech się cieszą że tak tylko mają ;)

0

Pedro jak grał w Barcelonie i były GD i nie tylko gdy Real trenował Mou, to Pedro miał zapewne inna opinię ;]

1

Jak w tamtym sezonie był spokój z kontuzjami, tak teraz plaga się robi. Masakra!

5

Jakby nie patrząc to niepowtarzalna okazja do tego by zjeść wspólnie z Leo hamburgera :D

0

Świetnie rozpoczął sezon, będzie z niego ogromny pożytek :)

0

Co jak co ale James to jest skubaniec i tyle w temacie.

3

Jak widać Messi ma na nich wywalone że tak powiem, robi dalej to co chce i bardzo dobrze.

0

Skoro wybrał Hiszpanie to widocznie tego bardzo chciał, jego decyzja którą trzeba uszanować.

0

Podoba mi się, fajny pomysł :)

1

De Gea i Navas lepiej na tym skorzystać nie mogli :D

0

Haha beka :D

4

Nosz kurna leże :D

3

Panie pitolisz Pan :D

27

Zaraz będzie spisek że to dzięki sterydom :D

0

I tak ma być, są bardzo ważni i muszą grać.

39

"Okno transferowe się skończyło (dla jednych szczęśliwie, dla innych mniej…)"



Hah już wiem o co biega :D

Świetne podsumowanie tego mi brakowało :)

1

Ten sędzia to było coś masakra, tak jak napisane najlepszy w historii.

0

Będzie jak z Bojanem i odejdzie za friko, tylko że Bojan był w Barcelonie od małego.

1

Yyy że co? 80 mln za 19 latka? We łbach się przewraca na tym świecie już! To jest chore co oni robią!
Co do De Gea i Realu to niezła komedia :D Beka z nich haha

0

No to można spodziewać się przykrych sytuacji.

0

Oby tylko bez kolejnych kontuzji!!

0

Oby się tylko sprawdził, trzeba cierpliwie czekać do nowego roku.

6

Enrique mimo iż nie jest już piłkarzem to nadal wygrywa :D

1

Oby tylko na koniec nie wyszło że odchodzi za friko, bo interes będzie po ciulu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?