0

On jak i Ter Stegen to świetni bramkarze, oby mu się udało pobić kolejny rekord.

2

Cóż, każdy ma swoje zdanie na ich temat.

15

Haha z tym James i ZP niezle się uśmiałem, co oni tam brali to głowa mała.

0

Zajebiście że Enrique ma taką pasję :)

2

Nie mogą popełnić takiego błędu jak z Thiago, tak więc obowiązkowe przedłużenie musi być.

0

W Barcelonie był wielki i miał skład, teraz nie może nawet bronić.

7

Masakra te kwoty, jeszcze jakieś 3 mln dla motywacji dobre sobie.

0

Niech sobie tam będzie żadna strata ;)

0

Dokładnie dobrze mówisz!

0

A czy ja kogoś krytykuję? Cieszę się tylko jak to kibic Barcy że jesteśmy wyżej od Realu to normalne...

12

Real wygrał 5:0? I co z tego, Barca wygrała 1:0 i ma więcej pkt a to najważniejsze :)

4

Ciekawe jaka będzie rola Szefa jak wróci Pique a Thomas będzie w takiej formie jak jest teraz. Oby i dla niego było miejsce bo zasługuje.

0

Bo byłbyś Ney niemądry gdybyś zdecydował się odejść do Anglii z takiego klubu jak Barca ;)

0

Pique-Vermaelen i środek obrony powinien być zabezpieczony ;)

0

Oj przyda się Vermaelen w wysokiej formie, pewnie będzie podstawowym obrońcą :)

0

Dobrze że chociaż Thomas trafił, bo tak byłoby kiepsko.

1

Ważne że jest do przodu i 3 pkt dopisane :)

0

Leo to ma jakąś dziwną to statuetkę heh ;)

0

Uff nie mogłem oglądać meczu, jak to dobrze że Vermaelen strzelił gola, na dodatek pierwszego to cieszy :) VeB!

1

Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji że Barca nie wychodzi z grupy, to jest nawet nie do przyjęcia i dziwne byłoby.

1

Oby tam grał jeszcze więcej, dobrze że jest nadal opcja pierwokupu i to nawet po drugim sezonie tylko za 6 mln. Powodzenia Denis!

1

Bardzo lubię Bartre, lecz wydaje mi się że Mascherano to lepsza opcja z Thomasem.

0

Powrót Neymara to najlepsza informacja, czas zacząć niszczyć rywali naszym tridente :)

1

Z całym szacunkiem dla Malagi ale dziś na Camp Nou to chyba niezłą lekcję gry dostaną, Messi też myślę że dołoży swoje ;)

0

Benitez ledwo zaczął a już kłopoty :D To mnie cieszy :D

1

Szkoda że Tarzan nie biega już na boisku w barwach Barcy, z nim obrona była bezpieczna.

1

Jeśli tylko Villarreal ma mu dać większą ilość minut to dla niego dobry ruch, musi się rozwijać.

1

Tylko wygrana dziś się liczy. VeB! :)

0

Heh muzyka mu przyniosła wiadomość :D

5

Mówcie co chcecie ale MVP wymiatało w tamtych wspaniałych latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?