Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On jak i Ter Stegen to świetni bramkarze, oby mu się udało pobić kolejny rekord.
2
Cóż, każdy ma swoje zdanie na ich temat.
15
Haha z tym James i ZP niezle się uśmiałem, co oni tam brali to głowa mała.
0
Zajebiście że Enrique ma taką pasję :)
2
Nie mogą popełnić takiego błędu jak z Thiago, tak więc obowiązkowe przedłużenie musi być.
0
W Barcelonie był wielki i miał skład, teraz nie może nawet bronić.
7
Masakra te kwoty, jeszcze jakieś 3 mln dla motywacji dobre sobie.
0
Niech sobie tam będzie żadna strata ;)
0
Dokładnie dobrze mówisz!
0
A czy ja kogoś krytykuję? Cieszę się tylko jak to kibic Barcy że jesteśmy wyżej od Realu to normalne...
12
Real wygrał 5:0? I co z tego, Barca wygrała 1:0 i ma więcej pkt a to najważniejsze :)
4
Ciekawe jaka będzie rola Szefa jak wróci Pique a Thomas będzie w takiej formie jak jest teraz. Oby i dla niego było miejsce bo zasługuje.
0
Bo byłbyś Ney niemądry gdybyś zdecydował się odejść do Anglii z takiego klubu jak Barca ;)
0
Pique-Vermaelen i środek obrony powinien być zabezpieczony ;)
0
Oj przyda się Vermaelen w wysokiej formie, pewnie będzie podstawowym obrońcą :)
0
Dobrze że chociaż Thomas trafił, bo tak byłoby kiepsko.
1
Ważne że jest do przodu i 3 pkt dopisane :)
0
Leo to ma jakąś dziwną to statuetkę heh ;)
0
Uff nie mogłem oglądać meczu, jak to dobrze że Vermaelen strzelił gola, na dodatek pierwszego to cieszy :) VeB!
1
Nie wyobrażam sobie nawet takiej sytuacji że Barca nie wychodzi z grupy, to jest nawet nie do przyjęcia i dziwne byłoby.
1
Oby tam grał jeszcze więcej, dobrze że jest nadal opcja pierwokupu i to nawet po drugim sezonie tylko za 6 mln. Powodzenia Denis!
1
Bardzo lubię Bartre, lecz wydaje mi się że Mascherano to lepsza opcja z Thomasem.
0
Powrót Neymara to najlepsza informacja, czas zacząć niszczyć rywali naszym tridente :)
1
Z całym szacunkiem dla Malagi ale dziś na Camp Nou to chyba niezłą lekcję gry dostaną, Messi też myślę że dołoży swoje ;)
0
Benitez ledwo zaczął a już kłopoty :D To mnie cieszy :D
1
Szkoda że Tarzan nie biega już na boisku w barwach Barcy, z nim obrona była bezpieczna.
1
Jeśli tylko Villarreal ma mu dać większą ilość minut to dla niego dobry ruch, musi się rozwijać.
1
Tylko wygrana dziś się liczy. VeB! :)
0
Heh muzyka mu przyniosła wiadomość :D
5
Mówcie co chcecie ale MVP wymiatało w tamtych wspaniałych latach.