Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Vermaelen-Pique to powinna być para stoperów na ten sezon,
4
Niech się cieszą że wygrali choć ten puchar i przełamali klątwę :P
2
Jednak Alba to niezastąpiony zawodnik, mimo że dopiero wrócił po kontuzji to różnica na lewej stronie ogromna.
3
Neymar w United? A to dobre ploty już to widzę jak odchodzi z Barcy gdzie chciał zawsze grać u boku Messiego, a teraz jeszcze tworzą takie zabójcze trio.
1
Oby tylko tych kontuzji było jak najmniej, najlepiej żeby było tak jak w zeszłym sezonie.
2
Swoją drogą Barca poradziła sobie na tak trudnym terenie w Bilbao choć było ciężko, a taki Real z Gijon remis z takim składem jakim dysponują :D Ale o to chodzi niech remisują :D
0
I tak ma być :D
1
Twoje komentarze są nadzwyczajne :) Takich zajebistych użytkowników jak Ty potrzeba więcej :) Idealnie to opisałeś tak trzymaj! Pozdro! :)
1
Brawo za Twój komentarz fajnie że tez tak uważasz :)
1
Aż mi wstyd teraz że tak narzekałem na niego że sprowadzili z taka kontuzją itp.. Bo jak widać Vermaelen to naprawdę klasowy obrońca jak jest zdrowy. Oby tak trzymał.
12
Brawo Luis uratowałeś Barce i drużyna zdobyła 3 pkt na początek sezonu, a to ważne w takim meczu.
0
Pomocnik z niego to dobry nie jest, może jeszcze się przekwalifikuje na obronę i będzie tam coś znaczył.
6
Pod koniec meczu pokazał że szybkościowo jest niezły jako obrońca "przerobiony" z pomocnika.
6
Nie zawsze wszystko wchodzi nawet karne, Leo zapewne się zrehabilituje i strzeli coś w kolejnym meczu :)
14
Messi to tylko człowiek a nie robot :)
1
Otóż to lepszy PO który od zawsze tam gra, aniżeli Roberto przesuwany z pomocy. Ale to trener decyduje i wie co robi.
1
Cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie.
0
To Twoja opinia i ją szanuję, ja mam inną.
0
Z mojej strony to nie żart. Lepszy nominalny PO aniżeli kombinowanie z pomocnikami na obronę.
2
Teraz mają nauczkę za pozbycie się Martina. Bo mógł chłopak zostać.
0
Ja na to bardzo liczę że wróci ;)
0
Ufff udało się są cenne 3 pkt!! VeB!
2
Busi na ławie więc może nie jest żle
2
Ja pierdziele jeszcze tego brakowało...
0
Co Alba to Alba! :)
0
El Pistolero gool !:)
0
I pięknie tak ma być niech im się wiedzie :) Pedro już kolegów nowych ma :)
0
Dlaczego? Po prostu położyłem się po 18 i mówię że obudziłem się o 20 więc pierwsze 30 minut przegapiłem to pytam...
0
Przysnąłem sobie pierwsze 30 minut działo się coś ciekawego? Przegapiłem coś ważnego?
0
Masakra...