6

Vermaelen-Pique to powinna być para stoperów na ten sezon,

4

Niech się cieszą że wygrali choć ten puchar i przełamali klątwę :P

2

Jednak Alba to niezastąpiony zawodnik, mimo że dopiero wrócił po kontuzji to różnica na lewej stronie ogromna.

3

Neymar w United? A to dobre ploty już to widzę jak odchodzi z Barcy gdzie chciał zawsze grać u boku Messiego, a teraz jeszcze tworzą takie zabójcze trio.

1

Oby tylko tych kontuzji było jak najmniej, najlepiej żeby było tak jak w zeszłym sezonie.

2

Swoją drogą Barca poradziła sobie na tak trudnym terenie w Bilbao choć było ciężko, a taki Real z Gijon remis z takim składem jakim dysponują :D Ale o to chodzi niech remisują :D

0

I tak ma być :D

1

Twoje komentarze są nadzwyczajne :) Takich zajebistych użytkowników jak Ty potrzeba więcej :) Idealnie to opisałeś tak trzymaj! Pozdro! :)

1

Brawo za Twój komentarz fajnie że tez tak uważasz :)

1

Aż mi wstyd teraz że tak narzekałem na niego że sprowadzili z taka kontuzją itp.. Bo jak widać Vermaelen to naprawdę klasowy obrońca jak jest zdrowy. Oby tak trzymał.

12

Brawo Luis uratowałeś Barce i drużyna zdobyła 3 pkt na początek sezonu, a to ważne w takim meczu.

0

Pomocnik z niego to dobry nie jest, może jeszcze się przekwalifikuje na obronę i będzie tam coś znaczył.

6

Pod koniec meczu pokazał że szybkościowo jest niezły jako obrońca "przerobiony" z pomocnika.

6

Nie zawsze wszystko wchodzi nawet karne, Leo zapewne się zrehabilituje i strzeli coś w kolejnym meczu :)

14

Messi to tylko człowiek a nie robot :)

1

Otóż to lepszy PO który od zawsze tam gra, aniżeli Roberto przesuwany z pomocy. Ale to trener decyduje i wie co robi.

1

Cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie.

0

To Twoja opinia i ją szanuję, ja mam inną.

0

Z mojej strony to nie żart. Lepszy nominalny PO aniżeli kombinowanie z pomocnikami na obronę.

2

Teraz mają nauczkę za pozbycie się Martina. Bo mógł chłopak zostać.

0

Ja na to bardzo liczę że wróci ;)

0

Ufff udało się są cenne 3 pkt!! VeB!

2

Busi na ławie więc może nie jest żle

2

Ja pierdziele jeszcze tego brakowało...

0

Co Alba to Alba! :)

0

El Pistolero gool !:)

0

I pięknie tak ma być niech im się wiedzie :) Pedro już kolegów nowych ma :)

0

Dlaczego? Po prostu położyłem się po 18 i mówię że obudziłem się o 20 więc pierwsze 30 minut przegapiłem to pytam...

0

Przysnąłem sobie pierwsze 30 minut działo się coś ciekawego? Przegapiłem coś ważnego?

0

Masakra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?