Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tylko liczyć że El Pistolero będzie częściej strzelał :)
1
Dobry z niego zawodnik to jest ale coś mi się nie wydaje że ten transfer dojdzie do skutku, chyba że się mylę.
0
Ktoś musi grac na PO to oczywiste, a że padło na niego to jego szczęście.
3
Powrót Busiego i Neymara to dwie znakomite wiadomości.
0
"Piqué liczy na obniżenie kary i broni sędziów".
Bardzo ciekawe słowa Pique ;] Ciekawe od kiedy on broni sędziów..
5
Zawsze uważałem że Mascherano jest najlepszy tylko na DP jak to bywało w Liverpool, ale jak widać na obronie też się od lata spisuje dobrze :) Fantastyczny zawodnik!
1
Dobry zmiennik ale czy aby nie czas na odejście? Minut i tak za dużo nie dostaje, jak tylko Alba zdrowy to jest nie do ruszenia.
6
Czarno to widzę ale niech próbują..
4
Teraz to wygląda jak wygląda, ale na koniec w statystykach górować będą pewnie Messi i Ronaldo.
2
Żeby taki zawodnik który grał w FCB i miał pewne miejsce w składzie tak nisko upadł..
1
Dziwne pytanie zadajesz, wiadome że oglądałem skoro od tylu lat jestem kibicem Barcy ;] Nic szczególnego, wolę Hiszpańskich.
2
Dobrze wykonana praca, bardzo interesujące malowidło ;)
2
Miło popatrzeć na tak wysoką ocenę Vermaelena :)
0
Tak jak pisałem ostatnio duet Pique-Thomas powinien być na obronie. Oby tylko dalej szło wszystko dobrze.
2
Pewnie chodzi o sztab trenerski, bo nie sądzę by powrócił grać.
0
I dobrze tak ma być w tym sporcie :)
0
Wiem że to początek sezonu dopiero, ale już teraz czuję że Real z Benitezem nic nie osiągnie :D
1
Pique to niech na przyszłość się zastanowi nad swoim zachowaniem
0
Wole Hiszpańskich komentatorów aniżeli Polskich...
2
Najlepszy i tak internet i streamy bez ściny, ja tam jestem zadowolony mam gdzie oglądać jak coś :)
2
Nawet za 190 mln nie powinni go oddać. Kasa nie strzeli bramek, za to Neymar owszem.
11
Ale ten czas zleciał ja pierdziele :)
5
Brawa dla Thomasa, spisuje się jak na razie znakomicie oby tylko tak dalej :)
0
Pedro to dostanie za to ładną pogodę :D
3
Dziękuję Pedro za to że mogłem Cię oglądać w barwach Barcy, i za te piękne lata gdzie był słynny atak MVP :)
1
Niektórzy ludzie myślą że skoro Leo ma tyle ZP i rekordów to ma strzelać co mecz 3 bramki i do tego asysty. Cóż Messi co najwyżej "może" a nie musi ;) W rep. pokazali swoją głupotę jadąc na Leo, dziwaki.
1
Wkurzony byłem że zarząd wydał tyle kasy na kontuzjowanego zawodnika który nie grał cały sezon, ale to oni zapłacili nie ja. A teraz widać ile może dać Thomas.
0
Takie sranie w banie czasem lepsze aniżeli zwykłe komentarze i to mi się podoba :)
1
Niech wracają szybko do zdrowia. Trzeba liczyć że zmiennicy godnie ich zastąpią.
1
Chciałbym aby już mógł zagrać pełny skład bez żadnych kontuzji itp. To będzie miazga.