0

To tylko liczyć że El Pistolero będzie częściej strzelał :)

1

Dobry z niego zawodnik to jest ale coś mi się nie wydaje że ten transfer dojdzie do skutku, chyba że się mylę.

0

Ktoś musi grac na PO to oczywiste, a że padło na niego to jego szczęście.

3

Powrót Busiego i Neymara to dwie znakomite wiadomości.

0

"Piqué liczy na obniżenie kary i broni sędziów".

Bardzo ciekawe słowa Pique ;] Ciekawe od kiedy on broni sędziów..

5

Zawsze uważałem że Mascherano jest najlepszy tylko na DP jak to bywało w Liverpool, ale jak widać na obronie też się od lata spisuje dobrze :) Fantastyczny zawodnik!

1

Dobry zmiennik ale czy aby nie czas na odejście? Minut i tak za dużo nie dostaje, jak tylko Alba zdrowy to jest nie do ruszenia.

6

Czarno to widzę ale niech próbują..

4

Teraz to wygląda jak wygląda, ale na koniec w statystykach górować będą pewnie Messi i Ronaldo.

2

Żeby taki zawodnik który grał w FCB i miał pewne miejsce w składzie tak nisko upadł..

1

Dziwne pytanie zadajesz, wiadome że oglądałem skoro od tylu lat jestem kibicem Barcy ;] Nic szczególnego, wolę Hiszpańskich.

2

Dobrze wykonana praca, bardzo interesujące malowidło ;)

2

Miło popatrzeć na tak wysoką ocenę Vermaelena :)

0

Tak jak pisałem ostatnio duet Pique-Thomas powinien być na obronie. Oby tylko dalej szło wszystko dobrze.

2

Pewnie chodzi o sztab trenerski, bo nie sądzę by powrócił grać.

0

I dobrze tak ma być w tym sporcie :)

0

Wiem że to początek sezonu dopiero, ale już teraz czuję że Real z Benitezem nic nie osiągnie :D

1

Pique to niech na przyszłość się zastanowi nad swoim zachowaniem

0

Wole Hiszpańskich komentatorów aniżeli Polskich...

2

Najlepszy i tak internet i streamy bez ściny, ja tam jestem zadowolony mam gdzie oglądać jak coś :)

2

Nawet za 190 mln nie powinni go oddać. Kasa nie strzeli bramek, za to Neymar owszem.

11

Ale ten czas zleciał ja pierdziele :)

5

Brawa dla Thomasa, spisuje się jak na razie znakomicie oby tylko tak dalej :)

0

Pedro to dostanie za to ładną pogodę :D

3

Dziękuję Pedro za to że mogłem Cię oglądać w barwach Barcy, i za te piękne lata gdzie był słynny atak MVP :)

1

Niektórzy ludzie myślą że skoro Leo ma tyle ZP i rekordów to ma strzelać co mecz 3 bramki i do tego asysty. Cóż Messi co najwyżej "może" a nie musi ;) W rep. pokazali swoją głupotę jadąc na Leo, dziwaki.

1

Wkurzony byłem że zarząd wydał tyle kasy na kontuzjowanego zawodnika który nie grał cały sezon, ale to oni zapłacili nie ja. A teraz widać ile może dać Thomas.

0

Takie sranie w banie czasem lepsze aniżeli zwykłe komentarze i to mi się podoba :)

1

Niech wracają szybko do zdrowia. Trzeba liczyć że zmiennicy godnie ich zastąpią.

1

Chciałbym aby już mógł zagrać pełny skład bez żadnych kontuzji itp. To będzie miazga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?