Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Dobrze że Leo trzyma formę choć szkoda że się nie udało. Ale obrona LM i La Liga najważniejsza.
1
Zasłużyli niech się cieszą tym pucharem bo to naprawdę dla nich wielki wyczyn po tylu latach niemocy.
0
Ważne że byli i stadion wypełnili lepsze to aniżeli pustki.
0
Pique poniosły emocje i zawalił trzeba mu to przyznać. Ale trzeba iść naprzód dalej, walczyć o kolejne trofea.
0
I bardzo dobrze :)
6
Cóz nie udało się ale jeszcze Barca dużo wygra na pewno :) Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców Barcy :) VeB! :)
0
Teraz i tak już za pózno
4
Wierzyłem i nie żałuję tego :)
1
Wszystkiego mieć nie można w życiu Panie i Panowie :) Ale można mieć następne puchary :)
1
Większość sezonowców właśnie pewnie znikła, ale ja nie zniknę do końca życia i będę kibicował ukochanej Barcelonie :) :)
26
I tak z Barcą na zawsze! :)
0
I po zawodach.
2
Aduriz śmieszny jest szczególnie z tym palcem
0
Nie oszukujmy się teraz to już będzie to bardzo trudne by odrobić...
2
Zajebiście kurna czerwona Pique.........
1
Pamiętajcie że bramka do szatni wpływa mega motywująco i wszystko się może zdarzyć! :)
0
Messi bramka do szatni!!!
4
Nosz kurde sobie nie trafił...
2
Idz i Ty ją zrób jak tak łatwo miało niby to być...
0
Ale ten czas zapierdziela.. jak trzeba to tak nie ucieka.. już 23 minuta :/
0
Kurcze przydałaby się już bramka
0
Ja pierdziele ale okazja...
2
Już się przewracają jest dobrze! :) hehe
0
Na pewno wyciągnie z tego wnioski :)
0
A nooo sorki mój błąd dzięki :)
0
Co do Ter Stegena nie zgadzam się z Tobą.
2
A jednak Bravo, szkoda że Enrique nie ma zaufania pełnego do Matsa. Skład najlepszy jaki może być na tą chwilę. Mogą tego dokonać i wygrać ten puchar. Vamosss! :)
3
Gdyby Barcelonie udało się go sprowadzić byłby to znakomity ruch.
1
Obwinianie o wszystkie bramki Ter Stegena jest totalna głupotą.. owszem popełnił błędy, ale kurde od czego jest obrona? No właśnie obrony nie ma jest lipa na ten moment, a to oni mają czyścić piłki by bramkarz miał łatwiej. Mam nadzieję że w bramce wystąpi Mats.
5
Messi to powinien sobie odpuścić grę w rep. na tą chwilę po tym jak go zlinczowali w mediach.