13

Dobrze że Leo trzyma formę choć szkoda że się nie udało. Ale obrona LM i La Liga najważniejsza.

1

Zasłużyli niech się cieszą tym pucharem bo to naprawdę dla nich wielki wyczyn po tylu latach niemocy.

0

Ważne że byli i stadion wypełnili lepsze to aniżeli pustki.

0

Pique poniosły emocje i zawalił trzeba mu to przyznać. Ale trzeba iść naprzód dalej, walczyć o kolejne trofea.

0

I bardzo dobrze :)

6

Cóz nie udało się ale jeszcze Barca dużo wygra na pewno :) Pozdrawiam Wszystkich prawdziwych kibiców Barcy :) VeB! :)

0

Teraz i tak już za pózno

4

Wierzyłem i nie żałuję tego :)

1

Wszystkiego mieć nie można w życiu Panie i Panowie :) Ale można mieć następne puchary :)

1

Większość sezonowców właśnie pewnie znikła, ale ja nie zniknę do końca życia i będę kibicował ukochanej Barcelonie :) :)

26

I tak z Barcą na zawsze! :)

0

I po zawodach.

2

Aduriz śmieszny jest szczególnie z tym palcem

0

Nie oszukujmy się teraz to już będzie to bardzo trudne by odrobić...

2

Zajebiście kurna czerwona Pique.........

1

Pamiętajcie że bramka do szatni wpływa mega motywująco i wszystko się może zdarzyć! :)

0

Messi bramka do szatni!!!

4

Nosz kurde sobie nie trafił...

2

Idz i Ty ją zrób jak tak łatwo miało niby to być...

0

Ale ten czas zapierdziela.. jak trzeba to tak nie ucieka.. już 23 minuta :/

0

Kurcze przydałaby się już bramka

0

Ja pierdziele ale okazja...

2

Już się przewracają jest dobrze! :) hehe

0

Na pewno wyciągnie z tego wnioski :)

0

A nooo sorki mój błąd dzięki :)

0

Co do Ter Stegena nie zgadzam się z Tobą.

2

A jednak Bravo, szkoda że Enrique nie ma zaufania pełnego do Matsa. Skład najlepszy jaki może być na tą chwilę. Mogą tego dokonać i wygrać ten puchar. Vamosss! :)

3

Gdyby Barcelonie udało się go sprowadzić byłby to znakomity ruch.

1

Obwinianie o wszystkie bramki Ter Stegena jest totalna głupotą.. owszem popełnił błędy, ale kurde od czego jest obrona? No właśnie obrony nie ma jest lipa na ten moment, a to oni mają czyścić piłki by bramkarz miał łatwiej. Mam nadzieję że w bramce wystąpi Mats.

5

Messi to powinien sobie odpuścić grę w rep. na tą chwilę po tym jak go zlinczowali w mediach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?