Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozumiem tego skoro Pedro chce odejść by więcej grać, to co Barcelonie przeszkadza oferta 25 mln + te 5 zmiennych które i tak zapewne otrzymają.
0
Messiego nie upilnują chyba że on spuści z tonu ;]
1
To prawda Bilbao jest w lepszej sytuacji bo nie mieli tak wyczerpującego pre-sezonu jak Barca i na dodatek grają u siebie. Trzeba będzie się mocno napracować by osiągnąć tam dobry wynik.
1
Miejmy nadzieję że nasi zaczną tak grać jak w poprzednim sezonie, kiedy to obrona pracowała wyśmienicie i nie będą popełniać już takich błędów.
0
Ciekawe czy w ataku znowu zagra Rafa czy Pedro.
1
Dokładnie klub zachowuje się nie fer. Bo jeśli chce odejść powinni mu na to pozwolić a nie przekonywać do pozostania jak i tak ława go czeka. Jak Barca kogoś kupuje i wliczane są zmienne to jest OK ale gdy ktoś chce tak to nie można..
0
Krychowiak do Arsenalu za 30 mln? Ciekawe czy grałby tam chociaż.
1
I jak widać udało mu się to bo strzał nie był przypadkowy :D
0
Zgadza się ładnie to zrobił :)
3
Szkoda tylko że Valdes doznał kontuzji przed odejściem, bo gdyby nie to sytuacja zapewne byłaby inna i miałby miejsce w innym klubie.
2
A za 2 lata news że Adama wart 30 mln i biją się o niego najlepsze kluby.. bo tak może być jak najbardziej. Oby z opcją pierwokupu.
1
Oby tylko Barca wyszła z tego pojedynku z 3 pkt.
0
Tylko tyle że w takim Porto, Napoli miałby podstawę pewnie a tutaj tylko rezerwowy dla naszego trio.
3
Ale wczoraj bramkarz strzelił gola z piętki drużynie PSV cios w ostatniej minucie na 2-2 :D
5
Wygrana należy tylko do Leo nic innego.
2
Dobrze że my tego ostatecznie nie przegrali by byłby wstyd na cały świat. Pedro uratował przed tym Barce bo w karnych to słabo widziałem..
0
Widzisz gdzieś tu moje krakanie? Napisałem oby nic a to zmienia postać rzeczy ;] Kontrole to będą na pewno.
0
Będzie miał jeszcze sporo okazji by pomóc drużynie ;)
0
Jak Sevilla będzie tak grała i w pełnym składzie to oni namieszają i to równo w lidze jak i Europie.
3
To teraz niech odpoczną i jazda dalej po kolejne puchary :)
13
Pedro bohaterem na wszystkich okładkach :P
0
Pedro to zawsze jest wesoły, zawali akcje ale śmieje na całego :D Ciekawe co z nim będzie. Chłop uratował Barcę przed karnymi a wiemy że to loteria.
5
Messi wiele dobrego przeżył na boisku z Pedro grali ze sobą dawniej non stop. Teraz jest inaczej i pewnie Pedro odejdzie z Barcy tak przeczuwam.
17
Atomowa pchła nie ma litości dla nikogo :D A jego bramki wczoraj to majstersztyk :)
0
Muszą poprawić błędy by w przyszłości się nie powtarzały. Szkoda że tak wcześnie Enrique zdecydował się by drużyna broniła zmieniając Rafinhe za Bartre. Ale koniec końcem wygraliśmy i trzeba się cieszyć.
2
Nowy sezon zaczyna się w kapitalny sposób, czekam na więcej :)
2
Powtórzyła się sytuacja z kiedyś jak Barca spuściła z tonu i był remis 2-2. Muszą takie błędy eliminować by to się już nie powtórzyło. Ale obrona dziś nie zachwycała.
6
Widać wyćwiczone ma je perfekcyjnie :) Ale tak na poważnie to jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim, że na początku meczu 3 sytuacje z rzutów wolnych i 3 bramki za pierwszym podejściem :) Oto całe piękno w piłce nożnej :)
2
Dziękuję Ci Pedro za tą bramkę! I jeśli masz odejść to życzę Ci jak najlepiej w nowym klubie!
2
Faktem też jest że mało co nie dostałem nerwicy, ale jak Pedro strzelił gola to wpadłem w szał radości na cały dom krzyczałem :D