1

Nie rozumiem tego skoro Pedro chce odejść by więcej grać, to co Barcelonie przeszkadza oferta 25 mln + te 5 zmiennych które i tak zapewne otrzymają.

0

Messiego nie upilnują chyba że on spuści z tonu ;]

1

To prawda Bilbao jest w lepszej sytuacji bo nie mieli tak wyczerpującego pre-sezonu jak Barca i na dodatek grają u siebie. Trzeba będzie się mocno napracować by osiągnąć tam dobry wynik.

1

Miejmy nadzieję że nasi zaczną tak grać jak w poprzednim sezonie, kiedy to obrona pracowała wyśmienicie i nie będą popełniać już takich błędów.

0

Ciekawe czy w ataku znowu zagra Rafa czy Pedro.

1

Dokładnie klub zachowuje się nie fer. Bo jeśli chce odejść powinni mu na to pozwolić a nie przekonywać do pozostania jak i tak ława go czeka. Jak Barca kogoś kupuje i wliczane są zmienne to jest OK ale gdy ktoś chce tak to nie można..

0

Krychowiak do Arsenalu za 30 mln? Ciekawe czy grałby tam chociaż.

1

I jak widać udało mu się to bo strzał nie był przypadkowy :D

0

Zgadza się ładnie to zrobił :)

3

Szkoda tylko że Valdes doznał kontuzji przed odejściem, bo gdyby nie to sytuacja zapewne byłaby inna i miałby miejsce w innym klubie.

2

A za 2 lata news że Adama wart 30 mln i biją się o niego najlepsze kluby.. bo tak może być jak najbardziej. Oby z opcją pierwokupu.

1

Oby tylko Barca wyszła z tego pojedynku z 3 pkt.

0

Tylko tyle że w takim Porto, Napoli miałby podstawę pewnie a tutaj tylko rezerwowy dla naszego trio.

3

Ale wczoraj bramkarz strzelił gola z piętki drużynie PSV cios w ostatniej minucie na 2-2 :D

5

Wygrana należy tylko do Leo nic innego.

2

Dobrze że my tego ostatecznie nie przegrali by byłby wstyd na cały świat. Pedro uratował przed tym Barce bo w karnych to słabo widziałem..

0

Widzisz gdzieś tu moje krakanie? Napisałem oby nic a to zmienia postać rzeczy ;] Kontrole to będą na pewno.

0

Będzie miał jeszcze sporo okazji by pomóc drużynie ;)

0

Jak Sevilla będzie tak grała i w pełnym składzie to oni namieszają i to równo w lidze jak i Europie.

3

To teraz niech odpoczną i jazda dalej po kolejne puchary :)

13

Pedro bohaterem na wszystkich okładkach :P

0

Pedro to zawsze jest wesoły, zawali akcje ale śmieje na całego :D Ciekawe co z nim będzie. Chłop uratował Barcę przed karnymi a wiemy że to loteria.

5

Messi wiele dobrego przeżył na boisku z Pedro grali ze sobą dawniej non stop. Teraz jest inaczej i pewnie Pedro odejdzie z Barcy tak przeczuwam.

17

Atomowa pchła nie ma litości dla nikogo :D A jego bramki wczoraj to majstersztyk :)

0

Muszą poprawić błędy by w przyszłości się nie powtarzały. Szkoda że tak wcześnie Enrique zdecydował się by drużyna broniła zmieniając Rafinhe za Bartre. Ale koniec końcem wygraliśmy i trzeba się cieszyć.

2

Nowy sezon zaczyna się w kapitalny sposób, czekam na więcej :)

2

Powtórzyła się sytuacja z kiedyś jak Barca spuściła z tonu i był remis 2-2. Muszą takie błędy eliminować by to się już nie powtórzyło. Ale obrona dziś nie zachwycała.

6

Widać wyćwiczone ma je perfekcyjnie :) Ale tak na poważnie to jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim, że na początku meczu 3 sytuacje z rzutów wolnych i 3 bramki za pierwszym podejściem :) Oto całe piękno w piłce nożnej :)

2

Dziękuję Ci Pedro za tą bramkę! I jeśli masz odejść to życzę Ci jak najlepiej w nowym klubie!

2

Faktem też jest że mało co nie dostałem nerwicy, ale jak Pedro strzelił gola to wpadłem w szał radości na cały dom krzyczałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?