Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech godnie ten numer reprezentuje.
1
My nie mamy Neymara i tez jakoś trzeba to przetrwać.
0
Ty masz swoje zdanie a ja swoje i niech tak pozostanie ;]
0
Widzisz co napisałem? Gdybym tyle zarabiał co on i był piłkarzem to bym dał. A o swojej wypłacie nic nie napisałem. Bo ze swojej bym na pewno nie dał..
5
Teraz gdy Verma wyleczył kontuzje i zaczyna pokazywać że może być wzmocnieniem, to wielkim błędem byłoby pozbycie się jego.
3
W dalszym ciągu uważam że lepszym pomysłem byłoby dać szansę do stycznia Sandro i Munir aniżeli sprowadzać Nolito. Ale to tylko moje przemyślenia, to klub zadecyduje oni mają kasę i wiedzą co robić.
0
Oby tylko się kurde te kontuzje teraz nie odbiły za spokojny zeszły sezon.
1
Gdybym tyle zarabiał też bym dał. Ale ładna akcja ze strony Messiego.
1
Jak ja się cieszę że sprawa Adamy i Halilovicia to tylko wypożyczenia a nie transfery definitywne. Wierzę że wyrosną z nich ludzie i w przyszłości będą stanowić o sile Barcy.
45
Szkoda że kariera Songa tak do kitu się potoczyła w Barcelonie, w Arsenalu grał pierwsze skrzypce pasował tam idealnie.
2
Dokładnie, dziś z Valarenga marny remis 0-0.
2
Takich nieudaczników na tej stronie nie brakuje.
4
Proszę o bana dla tego dzieciaka. Dobrze że sprawdziłem wiadomości przed chwilą bo bym miał całą skrzynkę zapchaną do rana co 2 sek wiadomość ta sama oto ona:
http://zapodaj.net/b6fd3b05ede91.jpg.html
Dzieciaku przykro mi ale Barca się nie skończyła lecz rośnie w siłę i zmiecie ten Twój Real.
6
Spotkać się, zrobić sobie zdjęcie, porozmawiać z takimi piłkarzami coś fantastycznego musi być.
0
Ciekawe co czeka Neymara w przyszłym sezonie. Oby nic.
9
Bo jeśli tylko jakiś klub pokrywa klauzulę zawodnika to tylko od niego samego zależy co dalej.
5
MU wykłada 30 mln i Barca nie ma nic do gadania taka sprawa.
0
Powiem tak jest teraz pięknie, ale tamte czasy były wręcz znakomite.. :)
2
Z tym że Vidal nie zagrozi Alvesowi bym się wstrzymał. Nikt tego nie wie co może być od stycznia, poczekamy zobaczymy. Tekst świetny, czas rozpocząć kolejny oby szczęśliwy sezon. VeB!
0
Aaa bo Brazylijczycy tak już mają.
1
To się kurde porobiło nie miało kiedy miał wczasy to nie tylko teraz.
1
To pasuje jakaś brameczka na taki jubileusz ;)
33
Wciąż jest młodziak więc nic dziwnego w tym, przecież nie będzie sobie dobierał kolegów typu Mathieu, Alves itp.
0
Tylko z jakim podejściem wyszła Barca przy wyniku 0-2, gdyby nie to wynik byłby całkowicie inny. Ale nie lekceważę Sevilli zrobili niezłą pakę teraz.
8
Trzeba wykonać pierwszy krok i wygrać z Sevilla, a póżniej jak się uda pobić całkowicie rekord Milanu.
0
Messi katem dla wszystkich :D
0
Ale debiutów się szykuje w SE. Co do Leo to brak słów by opisać co ta pchła wyprawia.
2
Taa Messi jak się sam nie zatrzyma to mogą sobie tylko tak mówić :)
2
Ivan strzel jeszcze taką bramkę z Sevilla :)
3
Jeszcze tak niedawno się wydaje Pedro był nietykalny w składzie, a teraz nawet się nie łapie do składu.