1

Niech godnie ten numer reprezentuje.

1

My nie mamy Neymara i tez jakoś trzeba to przetrwać.

0

Ty masz swoje zdanie a ja swoje i niech tak pozostanie ;]

0

Widzisz co napisałem? Gdybym tyle zarabiał co on i był piłkarzem to bym dał. A o swojej wypłacie nic nie napisałem. Bo ze swojej bym na pewno nie dał..

5

Teraz gdy Verma wyleczył kontuzje i zaczyna pokazywać że może być wzmocnieniem, to wielkim błędem byłoby pozbycie się jego.

3

W dalszym ciągu uważam że lepszym pomysłem byłoby dać szansę do stycznia Sandro i Munir aniżeli sprowadzać Nolito. Ale to tylko moje przemyślenia, to klub zadecyduje oni mają kasę i wiedzą co robić.

0

Oby tylko się kurde te kontuzje teraz nie odbiły za spokojny zeszły sezon.

1

Gdybym tyle zarabiał też bym dał. Ale ładna akcja ze strony Messiego.

1

Jak ja się cieszę że sprawa Adamy i Halilovicia to tylko wypożyczenia a nie transfery definitywne. Wierzę że wyrosną z nich ludzie i w przyszłości będą stanowić o sile Barcy.

45

Szkoda że kariera Songa tak do kitu się potoczyła w Barcelonie, w Arsenalu grał pierwsze skrzypce pasował tam idealnie.

2

Dokładnie, dziś z Valarenga marny remis 0-0.

2

Takich nieudaczników na tej stronie nie brakuje.

4

Proszę o bana dla tego dzieciaka. Dobrze że sprawdziłem wiadomości przed chwilą bo bym miał całą skrzynkę zapchaną do rana co 2 sek wiadomość ta sama oto ona:
http://zapodaj.net/b6fd3b05ede91.jpg.html

Dzieciaku przykro mi ale Barca się nie skończyła lecz rośnie w siłę i zmiecie ten Twój Real.

6

Spotkać się, zrobić sobie zdjęcie, porozmawiać z takimi piłkarzami coś fantastycznego musi być.

0

Ciekawe co czeka Neymara w przyszłym sezonie. Oby nic.

9

Bo jeśli tylko jakiś klub pokrywa klauzulę zawodnika to tylko od niego samego zależy co dalej.

5

MU wykłada 30 mln i Barca nie ma nic do gadania taka sprawa.

0

Powiem tak jest teraz pięknie, ale tamte czasy były wręcz znakomite.. :)

2

Z tym że Vidal nie zagrozi Alvesowi bym się wstrzymał. Nikt tego nie wie co może być od stycznia, poczekamy zobaczymy. Tekst świetny, czas rozpocząć kolejny oby szczęśliwy sezon. VeB!

0

Aaa bo Brazylijczycy tak już mają.

1

To się kurde porobiło nie miało kiedy miał wczasy to nie tylko teraz.

1

To pasuje jakaś brameczka na taki jubileusz ;)

33

Wciąż jest młodziak więc nic dziwnego w tym, przecież nie będzie sobie dobierał kolegów typu Mathieu, Alves itp.

0

Tylko z jakim podejściem wyszła Barca przy wyniku 0-2, gdyby nie to wynik byłby całkowicie inny. Ale nie lekceważę Sevilli zrobili niezłą pakę teraz.

8

Trzeba wykonać pierwszy krok i wygrać z Sevilla, a póżniej jak się uda pobić całkowicie rekord Milanu.

0

Messi katem dla wszystkich :D

0

Ale debiutów się szykuje w SE. Co do Leo to brak słów by opisać co ta pchła wyprawia.

2

Taa Messi jak się sam nie zatrzyma to mogą sobie tylko tak mówić :)

2

Ivan strzel jeszcze taką bramkę z Sevilla :)

3

Jeszcze tak niedawno się wydaje Pedro był nietykalny w składzie, a teraz nawet się nie łapie do składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?