1

Kieruję do galerii :D

0

Galeria patrz :P

0

Trzeba trzeba tylko gdzie i kiedy :P

8

Pewnie sobie myśli może tym razem się uda :D A podczas meczu Barca strzela a Emery no ja pierdziele i lipa znowu to samo :D

0

Coż Xavi będzie musiał to jakoś znieść że jego byli koledzy go wyprzedzą, prędzej czy pózniej i tak by się to stało.

0

Chciałbym mieć takie coś na własność w zimie byłoby co robić :)

1

Zobaczymy jak to Enrique rozstrzygnie. Jeden dobry i drugi ale tylko dla jednego będzie miejsce w lidze.

1

Messi będąc nawet bez formy to wystarczy jego jedno podanie lub zwód i już bramkarz musi wyciągać piłę z siatki.

0

Leo jak człowiek też wolał widać pizze i pierogi :D Totti to kawał chłopa dopiero :D

0

Hah ale ten Van Gaal jest dziwny :D Mieć takiego bramkarza jak De Gea i chcieć jego odejścia :D No żal :)

8

Rafinha jaki zaciesz jakby wygrał w totka :D

2

Nawet jak się nie zgodzą to kibice i tak zapewne zrobią swoje. Tylko pózniej szkoda niepotrzebnych kar i problemów ze strony upierdliwej UEFA i FIFA...

0

Z pewnością trzymanie pucharu LM musi być czymś wspaniałym, zazdroszczę mu jak i wszystkim piłkarzom Barcy że mogli to uczynić.

3

W sumie Adriano mógłby być zmiennikiem Alvesa jak na razie i to nie jest zły pomysł. Ale jak będzie dokładnie to się okaże wkrótce.

1

O w mordę Pedro niższy od Leo nawet szczerze o tym nie wiedziałem bo nie wgłębiałem się w takie tematy :D

1

I dobra temat zakończony niech idzie.

0

10 pasuje jedynie do Leo to już takie przyzwyczajenie że on musi z nim być :)

0

Się okaże ;)

1

Mają i tak bardzo dobry skład. Sądzę że powalczą z czołówką. Jeszcze Valencia, Sevilla, będzie ciekawie.

1

To mnie zaskoczył nie powiem. Sądziłem że będzie przeciwko temu.

1

Leo nigdy nie przestanie zachwycać :)

1

Dobrze że Atletico się bardziej nie osłabia bo to żle wpłynęło by na poziom La Liga.

1

Bardzo dobra opcja, tam by się na pewno ograł i otrzymywał dużo minut. Ale ja tam ciągle nie chciałbym Nolito w FCB.

4

Bardzo dobrze wykonał swoją misję w Barcelonie. Świetny zawodnik.

8

Teraz tylko czekać na serię :)

0

Właśnie różnie to może być Gerson też niby odrzucił ofertę Romy i miał dołączyć do Barcy a tu zwrot akcji i jednak Roma. Adriano to dobry zmiennik dla Alby, tylko że jest jeszcze Mathieu a wszyscy na ŚO grać nie będą.

16

Komentarz usunięty

4

Za 18 mln? Nie wiem czy to jest dobry pomysł. To już wolę żeby taki Sandro z Munir dostawali szansę do stycznia a potem to już będzie Arda i Vidal.

3

Zajebiście byłoby gdyby tak na każdym meczu było tylu kibiców co wczoraj :)

0

Spisali się na medal więc i na wolne zasłużyli jutro :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?