Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kieruję do galerii :D
0
Galeria patrz :P
0
Trzeba trzeba tylko gdzie i kiedy :P
8
Pewnie sobie myśli może tym razem się uda :D A podczas meczu Barca strzela a Emery no ja pierdziele i lipa znowu to samo :D
0
Coż Xavi będzie musiał to jakoś znieść że jego byli koledzy go wyprzedzą, prędzej czy pózniej i tak by się to stało.
0
Chciałbym mieć takie coś na własność w zimie byłoby co robić :)
1
Zobaczymy jak to Enrique rozstrzygnie. Jeden dobry i drugi ale tylko dla jednego będzie miejsce w lidze.
1
Messi będąc nawet bez formy to wystarczy jego jedno podanie lub zwód i już bramkarz musi wyciągać piłę z siatki.
0
Leo jak człowiek też wolał widać pizze i pierogi :D Totti to kawał chłopa dopiero :D
0
Hah ale ten Van Gaal jest dziwny :D Mieć takiego bramkarza jak De Gea i chcieć jego odejścia :D No żal :)
8
Rafinha jaki zaciesz jakby wygrał w totka :D
2
Nawet jak się nie zgodzą to kibice i tak zapewne zrobią swoje. Tylko pózniej szkoda niepotrzebnych kar i problemów ze strony upierdliwej UEFA i FIFA...
0
Z pewnością trzymanie pucharu LM musi być czymś wspaniałym, zazdroszczę mu jak i wszystkim piłkarzom Barcy że mogli to uczynić.
3
W sumie Adriano mógłby być zmiennikiem Alvesa jak na razie i to nie jest zły pomysł. Ale jak będzie dokładnie to się okaże wkrótce.
1
O w mordę Pedro niższy od Leo nawet szczerze o tym nie wiedziałem bo nie wgłębiałem się w takie tematy :D
1
I dobra temat zakończony niech idzie.
0
10 pasuje jedynie do Leo to już takie przyzwyczajenie że on musi z nim być :)
0
Się okaże ;)
1
Mają i tak bardzo dobry skład. Sądzę że powalczą z czołówką. Jeszcze Valencia, Sevilla, będzie ciekawie.
1
To mnie zaskoczył nie powiem. Sądziłem że będzie przeciwko temu.
1
Leo nigdy nie przestanie zachwycać :)
1
Dobrze że Atletico się bardziej nie osłabia bo to żle wpłynęło by na poziom La Liga.
1
Bardzo dobra opcja, tam by się na pewno ograł i otrzymywał dużo minut. Ale ja tam ciągle nie chciałbym Nolito w FCB.
4
Bardzo dobrze wykonał swoją misję w Barcelonie. Świetny zawodnik.
8
Teraz tylko czekać na serię :)
0
Właśnie różnie to może być Gerson też niby odrzucił ofertę Romy i miał dołączyć do Barcy a tu zwrot akcji i jednak Roma. Adriano to dobry zmiennik dla Alby, tylko że jest jeszcze Mathieu a wszyscy na ŚO grać nie będą.
16
Komentarz usunięty
4
Za 18 mln? Nie wiem czy to jest dobry pomysł. To już wolę żeby taki Sandro z Munir dostawali szansę do stycznia a potem to już będzie Arda i Vidal.
3
Zajebiście byłoby gdyby tak na każdym meczu było tylu kibiców co wczoraj :)
0
Spisali się na medal więc i na wolne zasłużyli jutro :D