21

Czuję się jakbym oglądał kolejne świętowanie trypletu Barcy :)

1

Coś pięknego :)

0

Tak jak sądziłem jest Ter Stegen :) I nasze trio z przodu będzie jazda!! :)

1

Pozbywać się Szefa? Coś wręcz głupiego.

0

Braida na zdjęciu:
Ale o co chodzi? :D

39

Teraz trzeba czekać czym się odwdzięczy na boisku :D

2

Bravo jest genialny, ale ja tam wolę Ter Stegena :) Przed Enrique trudny wybór :P

5

Bez Messiego to Rep. Argentyny byłaby już totalnie na niskim poziomie. To on wszystko tam nakręca, ale pewnie jak się nie wygra finału to już wszystko na Leo. Głupcy.

1

Mój ma 8 lat więc wiesz ;] Też wymieniałem kartę bo się spaliła na 1 gb ale RAM mam tylko 2 gb a teraz to jest nic nawet do prostych rzeczy muli ;P

1

Nie rozśmieszaj mnie ;) Osobiście dopiero teraz go zobaczyłem pierwszy raz bo na głównej stronie youtube jest pokazany więc daruj sobie ;]

15

Dobre i to dla niego, lepsze to aniżeli nic.

1

Może już było ale przecież nie będę szukał :D Dobre bo trudno rozpoznać :D

0

Trzeba zainwestować w nowy sprzęt :P

1

Hmm no to skoro Ter Stegen numer 1 to musi chłopak dostać szanse jak pierwszy bramkarz w lidze heh ;)

7

Takich piłkarzy się powinno szanować, znakomity zawodnik. Szkoda tylko że Generał już odszedł, jak widać taki Totti 39 lat i ma miejsce w podstawowym składzie, wiek to nie wszystko. Ale za to Xavi odszedł w blasku chwały i wygrał wszystko co tylko było możliwe.

2

Lepsze wypożyczenie aniżeli pozbycie się go na dobre. Byle tylko miał mnóstwo minut w nowym zespole.

1

Fajna sprawa :) Zagrałbym sobie ale niestety mój sprzęt to od czasów 11 nic nie pociągnie :D

2

Przeczuwam że dziś Bayern da radę z Realem :)

1

Fajnie to opisałeś :) Oj Arka Milika chętnie bym zobaczył w Barcelonie :)

1

Masip to i tak jest raczej bez szans na występ :D

6

Widać ma ciąg na Barcę. Oby się tylko sprawdził jak już go sprowadzą.

4

Alves zapewne numer jeden, Douglas jak się wyleczy to pewnie będzie zmiennik a w styczniu Vidal to już całkowicie rozwiąże sprawę.

1

Dokładnie 100% zgadzam się z Tobą. Co zrobić tacy ludzie.

7

Jak widzisz nawet nie można wyrazić swojego zdania na dany temat bo zaraz jest wielkie halo.

0

To jest moje zdanie i nie wczuwam się w żadnego trenera, wez się ogarnij, wyrażam tylko opinię zwykłego kibica.

2

To według Ciebie śledzenie postępów jest tylko podczas treningów? A boisko nie weryfikuje podczas meczu? Dobre sobie.

5

I wyluzuj chłopie bo to tylko moja opinia, nie napisałem tutaj w tym zdaniu że Enrique powinien postawić na Adama a nie Munira. Chyba że nie rozumiesz zdania to już nie mój problem. Nie jestem trenerem Barcy, ale opinii nikt mi nie zabroni wyrażać kogo chętniej bym widział na boisku i kto lepiej się prezentuje.

0

Kto mówi o treningach? Napisałem takie słowo? Mówię to co widziałem jak gra Adama gdy dostał szansę w pierwszym zespole lub ogólnie rezerwy a jak Munir.

15

Szkoda że to on nie dostał szansy w pierwszym zespole, widzę większy potencjał i pożytek na boisku aniżeli w takim Munir.

0

To się nazywa przywiązanie do klubu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?