Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Czuję się jakbym oglądał kolejne świętowanie trypletu Barcy :)
1
Coś pięknego :)
0
Tak jak sądziłem jest Ter Stegen :) I nasze trio z przodu będzie jazda!! :)
1
Pozbywać się Szefa? Coś wręcz głupiego.
0
Braida na zdjęciu:
Ale o co chodzi? :D
39
Teraz trzeba czekać czym się odwdzięczy na boisku :D
2
Bravo jest genialny, ale ja tam wolę Ter Stegena :) Przed Enrique trudny wybór :P
5
Bez Messiego to Rep. Argentyny byłaby już totalnie na niskim poziomie. To on wszystko tam nakręca, ale pewnie jak się nie wygra finału to już wszystko na Leo. Głupcy.
1
Mój ma 8 lat więc wiesz ;] Też wymieniałem kartę bo się spaliła na 1 gb ale RAM mam tylko 2 gb a teraz to jest nic nawet do prostych rzeczy muli ;P
1
Nie rozśmieszaj mnie ;) Osobiście dopiero teraz go zobaczyłem pierwszy raz bo na głównej stronie youtube jest pokazany więc daruj sobie ;]
15
Dobre i to dla niego, lepsze to aniżeli nic.
1
Może już było ale przecież nie będę szukał :D Dobre bo trudno rozpoznać :D
0
Trzeba zainwestować w nowy sprzęt :P
1
Hmm no to skoro Ter Stegen numer 1 to musi chłopak dostać szanse jak pierwszy bramkarz w lidze heh ;)
7
Takich piłkarzy się powinno szanować, znakomity zawodnik. Szkoda tylko że Generał już odszedł, jak widać taki Totti 39 lat i ma miejsce w podstawowym składzie, wiek to nie wszystko. Ale za to Xavi odszedł w blasku chwały i wygrał wszystko co tylko było możliwe.
2
Lepsze wypożyczenie aniżeli pozbycie się go na dobre. Byle tylko miał mnóstwo minut w nowym zespole.
1
Fajna sprawa :) Zagrałbym sobie ale niestety mój sprzęt to od czasów 11 nic nie pociągnie :D
2
Przeczuwam że dziś Bayern da radę z Realem :)
1
Fajnie to opisałeś :) Oj Arka Milika chętnie bym zobaczył w Barcelonie :)
1
Masip to i tak jest raczej bez szans na występ :D
6
Widać ma ciąg na Barcę. Oby się tylko sprawdził jak już go sprowadzą.
4
Alves zapewne numer jeden, Douglas jak się wyleczy to pewnie będzie zmiennik a w styczniu Vidal to już całkowicie rozwiąże sprawę.
1
Dokładnie 100% zgadzam się z Tobą. Co zrobić tacy ludzie.
7
Jak widzisz nawet nie można wyrazić swojego zdania na dany temat bo zaraz jest wielkie halo.
0
To jest moje zdanie i nie wczuwam się w żadnego trenera, wez się ogarnij, wyrażam tylko opinię zwykłego kibica.
2
To według Ciebie śledzenie postępów jest tylko podczas treningów? A boisko nie weryfikuje podczas meczu? Dobre sobie.
5
I wyluzuj chłopie bo to tylko moja opinia, nie napisałem tutaj w tym zdaniu że Enrique powinien postawić na Adama a nie Munira. Chyba że nie rozumiesz zdania to już nie mój problem. Nie jestem trenerem Barcy, ale opinii nikt mi nie zabroni wyrażać kogo chętniej bym widział na boisku i kto lepiej się prezentuje.
0
Kto mówi o treningach? Napisałem takie słowo? Mówię to co widziałem jak gra Adama gdy dostał szansę w pierwszym zespole lub ogólnie rezerwy a jak Munir.
15
Szkoda że to on nie dostał szansy w pierwszym zespole, widzę większy potencjał i pożytek na boisku aniżeli w takim Munir.
0
To się nazywa przywiązanie do klubu :)