3

Genialne! :)

2

Meczu nie obejrzę dziś bo wybieram się na festyn, ale jutro jak najbardziej powtórka :) A Wam życzę wspaniałych emocji :) Niech wygra Barca! :)

1

Ale Leoś ma ten tatuaż :D

2

Wcale mnie nie dziwi że bankrutują. Takie luksusy jak oni mają kosztują sporo. Więc i kasa leci.

0

Hehe dobre ;)

3

Ciekawe czy ma szanse wygryzć ze składu Alvesa.

6

Jak Halilović odejdzie to brak słów...

2

450 tys to dla takiej Barcy nic, a innym klubom taka kwota ratuje życie heh ;)

0

Teraz tylko z tego ustalić skład który wygra :D

0

Song jest zajebisty, lecz jak widać nie na styl Barcy :) Anglia to jego droga :)

0

Na Rossiego to trzeba uważać, zajebisty grajek.

1

Jak tylko nasi będą grać to co z zeszłego sezonu, to myślę że są w stanie tego dokonać.

0

Leo i reszta spółki będzie potrzebna na 100% z Sevillą, z Fiorą damy radę :)

0

Obyś i Ty Andres grał w Barcelonie jeszcze przez wiele lat!! :)

1

Leo jesteś wielkim mistrzem!!! Mimo to że nie udało Ci się dwa razy z rzędu wygrać tego czego pragnąłeś to nadal się nie poddajesz. Atomowa pchła najlepsza!!!

1

Ale byłoby zajebiście gdyby tak nasze trio pobiło ten rekord ;) Ale jest to jak najbardziej realne bo teraz El Pistolero będzie grał od samego początku :)

0

Oby Enrique dobrał odpowiedni styl i formację i Barca obroniła LM :)

5

Zajebisty tekst! Zgadzam się z autorem w 100%. Trzeba brać za Pedro te 30 mln póki ktoś chce dać a dawać szanse Sandro i Munir. A w styczniu wiadome że wszystko się zmieni na lepsze :)

1

Trzeba cierpliwie czekać jeszcze oby to nie trwało zbyt długo :)

1

Brawo Laporta! Teraz się nie udało ale kto wie może kolejnym razem się uda. Kto wie może nie będzie potrzeby czekać 6 lat.

2

Sponsor powinien minimum z 80 mln wyłożyć na taki klub jak Barca. Qatar niech zmiata z tej koszulki.

0

Bo on póki co się zarzeka że wszystko jest ok. A dopiero potem może wyjść co innego.

1

Tylko dobry trener może pomóc im powrócić tam skąd spadli, bo skład nie jest zły. Obrona to kulała okropnie. Soriano to teraz jest grajek, tyle co on bramek ładuje i ma asyst. Dobrze mu zrobiły przenosiny do Austrii.

0

Oby tylko co co mówisz z transferem Ney było prawdą.

2

30 mln dla United to jest nic za Pedro i spokojnie ich na taki wydatek stać zapewne. Tylko pytanie czy dojdzie do tego.

5

Kontuzja to zawsze nic miłego ale choć do stycznia się wyleczy spokojnie.

0

Ja tak samo ale jak widać ma inne plany :) W sumie prawda jest taka że to Ajax dał mu wszystko by się tutaj znalezć ;)

0

W sumie dobra decyzja, kwota nie jest ogromna a z takimi jak oni to szkoda zadzierać bo zaraz się znowu czegoś czepią.

6

Fajnie ponownie zobaczyć całą spółkę razem :)

0

Brawa dla nich. Zawsze cieszy gdy nasi są wyróżnieni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?