Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Genialne! :)
2
Meczu nie obejrzę dziś bo wybieram się na festyn, ale jutro jak najbardziej powtórka :) A Wam życzę wspaniałych emocji :) Niech wygra Barca! :)
1
Ale Leoś ma ten tatuaż :D
2
Wcale mnie nie dziwi że bankrutują. Takie luksusy jak oni mają kosztują sporo. Więc i kasa leci.
0
Hehe dobre ;)
3
Ciekawe czy ma szanse wygryzć ze składu Alvesa.
6
Jak Halilović odejdzie to brak słów...
2
450 tys to dla takiej Barcy nic, a innym klubom taka kwota ratuje życie heh ;)
0
Teraz tylko z tego ustalić skład który wygra :D
0
Song jest zajebisty, lecz jak widać nie na styl Barcy :) Anglia to jego droga :)
0
Na Rossiego to trzeba uważać, zajebisty grajek.
1
Jak tylko nasi będą grać to co z zeszłego sezonu, to myślę że są w stanie tego dokonać.
0
Leo i reszta spółki będzie potrzebna na 100% z Sevillą, z Fiorą damy radę :)
0
Obyś i Ty Andres grał w Barcelonie jeszcze przez wiele lat!! :)
1
Leo jesteś wielkim mistrzem!!! Mimo to że nie udało Ci się dwa razy z rzędu wygrać tego czego pragnąłeś to nadal się nie poddajesz. Atomowa pchła najlepsza!!!
1
Ale byłoby zajebiście gdyby tak nasze trio pobiło ten rekord ;) Ale jest to jak najbardziej realne bo teraz El Pistolero będzie grał od samego początku :)
0
Oby Enrique dobrał odpowiedni styl i formację i Barca obroniła LM :)
5
Zajebisty tekst! Zgadzam się z autorem w 100%. Trzeba brać za Pedro te 30 mln póki ktoś chce dać a dawać szanse Sandro i Munir. A w styczniu wiadome że wszystko się zmieni na lepsze :)
1
Trzeba cierpliwie czekać jeszcze oby to nie trwało zbyt długo :)
1
Brawo Laporta! Teraz się nie udało ale kto wie może kolejnym razem się uda. Kto wie może nie będzie potrzeby czekać 6 lat.
2
Sponsor powinien minimum z 80 mln wyłożyć na taki klub jak Barca. Qatar niech zmiata z tej koszulki.
0
Bo on póki co się zarzeka że wszystko jest ok. A dopiero potem może wyjść co innego.
1
Tylko dobry trener może pomóc im powrócić tam skąd spadli, bo skład nie jest zły. Obrona to kulała okropnie. Soriano to teraz jest grajek, tyle co on bramek ładuje i ma asyst. Dobrze mu zrobiły przenosiny do Austrii.
0
Oby tylko co co mówisz z transferem Ney było prawdą.
2
30 mln dla United to jest nic za Pedro i spokojnie ich na taki wydatek stać zapewne. Tylko pytanie czy dojdzie do tego.
5
Kontuzja to zawsze nic miłego ale choć do stycznia się wyleczy spokojnie.
0
Ja tak samo ale jak widać ma inne plany :) W sumie prawda jest taka że to Ajax dał mu wszystko by się tutaj znalezć ;)
0
W sumie dobra decyzja, kwota nie jest ogromna a z takimi jak oni to szkoda zadzierać bo zaraz się znowu czegoś czepią.
6
Fajnie ponownie zobaczyć całą spółkę razem :)
0
Brawa dla nich. Zawsze cieszy gdy nasi są wyróżnieni :)