Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze to wytłumaczyłeś ;)
2
Oby tak było! :)
9
Zwróć uwagę że ludzie muszą tak pracować by utrzymać rodziny ;]
10
Ja tam sądzę że jutro zagra Ter Stegen.
3
Bardzo dobra decyzja. Widać no boisku podczas meczu jak padnie gol czy inna sytuacja to Szef podbiega do linii i Enrique daje mu wskazówki. Taka prawa ręka, zasłużył.
2
Pięknie widzieć Polaka w takim klubie jak Barca :) Szkoda tylko że sekcja piłki nożnej nie posiada Polaka w swoich szeregach :)
0
Jak dobry niech wykładają kasę i zakończy się ta sprawa.
12
Bo to jest totalnie chore. Ale z drugiej strony zarabiają takie miliony i im żle jeszcze, człowiek musi wstawać o 4-5 rano do roboty i to za jaką kasę,nie ma zmiłuj.
4
Co Bale zrobił z siebie to głowa mała... :D Nie takiego go pamiętam z Tottenham ;)
0
Zobaczymy jak to będzie :)
2
Teraz pytanie na kogo postawi Lucho ;)
3
Totti to wybitny piłkarz zasługujący na ogromny szacunek.
11
Oby to było tylko wypożyczenie, ma nadzieję że tam się ogra i dojrzeje piłkarsko.
1
Wspaniały zawodnik oby takich było więcej! Swój etap w Barcelonie rozegrał na bardzo wysokim poziomie, oby i w Romie odnosił sukcesy.
2
Oj Mascherano powinien pozostać na Camp Nou to bardzo ważne ogniwo zespołu, oby nie odszedł..
0
To ja poproszę fotkę z pucharami..
2
Suarez to będzie wymiatał jeszcze lepiej aniżeli w poprzednim sezonie zobaczycie :)
0
Świetny wywiad. A co do Ivana: Znakomity zawodnik za małą kasę! Czego chcieć więcej :)
2
Ale mnie wczoraj urządzili na zabawie szkoda gadać.. człowiek sobie idzie do samochodu a tu masz banda bydła..
1
Jeśli tylko Pedro i Adriano chcą odejść by więcej grać to klub nie powinien im robić problemów. Całkiem zrozumiała sytuacja, są dobrzy i zasługują na pierwszy skład ale tutaj nie pograją.
0
Nie wiem nawet jak gra i się spisuje. Jeśli klub uważa że będzie z niego pożytek to pewnie go zakontraktują. Zobaczymy.
0
Oni zadowoleni a Barca jeszcze bardziej ;)
7
Dobrze że Ivan ma tak znakomita formę, oby utrzymał ją przez cały sezon.
2
Byle jak najszybciej wrócił na boisko.
2
W poprzednim sezonie nasza obrona spisywała się świetnie, teraz coś słabiej ale jak sam Enrique mówi trzeba to dopracować.
1
Bardzo dobrze że Leo nie będzie grał.
1
Szkoda że nie trafił do klubu z Europy :)
3
Masz dużego plusa u mnie fajny pomysł z tym zrobiłeś :)
2
Wiesz to tylko mecz towarzyski a istnieje takie coś jak powtórka:) Trzeba korzystać z lata bo pózniej zima i nic nie będzie :)
3
Właśnie Don-Corleone powinien być obowiązkowo bo to zajebisty użytkownik!! :)