0

Dobrze to wytłumaczyłeś ;)

2

Oby tak było! :)

9

Zwróć uwagę że ludzie muszą tak pracować by utrzymać rodziny ;]

10

Ja tam sądzę że jutro zagra Ter Stegen.

3

Bardzo dobra decyzja. Widać no boisku podczas meczu jak padnie gol czy inna sytuacja to Szef podbiega do linii i Enrique daje mu wskazówki. Taka prawa ręka, zasłużył.

2

Pięknie widzieć Polaka w takim klubie jak Barca :) Szkoda tylko że sekcja piłki nożnej nie posiada Polaka w swoich szeregach :)

0

Jak dobry niech wykładają kasę i zakończy się ta sprawa.

12

Bo to jest totalnie chore. Ale z drugiej strony zarabiają takie miliony i im żle jeszcze, człowiek musi wstawać o 4-5 rano do roboty i to za jaką kasę,nie ma zmiłuj.

4

Co Bale zrobił z siebie to głowa mała... :D Nie takiego go pamiętam z Tottenham ;)

0

Zobaczymy jak to będzie :)

2

Teraz pytanie na kogo postawi Lucho ;)

3

Totti to wybitny piłkarz zasługujący na ogromny szacunek.

11

Oby to było tylko wypożyczenie, ma nadzieję że tam się ogra i dojrzeje piłkarsko.

1

Wspaniały zawodnik oby takich było więcej! Swój etap w Barcelonie rozegrał na bardzo wysokim poziomie, oby i w Romie odnosił sukcesy.

2

Oj Mascherano powinien pozostać na Camp Nou to bardzo ważne ogniwo zespołu, oby nie odszedł..

0

To ja poproszę fotkę z pucharami..

2

Suarez to będzie wymiatał jeszcze lepiej aniżeli w poprzednim sezonie zobaczycie :)

0

Świetny wywiad. A co do Ivana: Znakomity zawodnik za małą kasę! Czego chcieć więcej :)

2

Ale mnie wczoraj urządzili na zabawie szkoda gadać.. człowiek sobie idzie do samochodu a tu masz banda bydła..

1

Jeśli tylko Pedro i Adriano chcą odejść by więcej grać to klub nie powinien im robić problemów. Całkiem zrozumiała sytuacja, są dobrzy i zasługują na pierwszy skład ale tutaj nie pograją.

0

Nie wiem nawet jak gra i się spisuje. Jeśli klub uważa że będzie z niego pożytek to pewnie go zakontraktują. Zobaczymy.

0

Oni zadowoleni a Barca jeszcze bardziej ;)

7

Dobrze że Ivan ma tak znakomita formę, oby utrzymał ją przez cały sezon.

2

Byle jak najszybciej wrócił na boisko.

2

W poprzednim sezonie nasza obrona spisywała się świetnie, teraz coś słabiej ale jak sam Enrique mówi trzeba to dopracować.

1

Bardzo dobrze że Leo nie będzie grał.

1

Szkoda że nie trafił do klubu z Europy :)

3

Masz dużego plusa u mnie fajny pomysł z tym zrobiłeś :)

2

Wiesz to tylko mecz towarzyski a istnieje takie coś jak powtórka:) Trzeba korzystać z lata bo pózniej zima i nic nie będzie :)

3

Właśnie Don-Corleone powinien być obowiązkowo bo to zajebisty użytkownik!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?