Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra Panie i Panowie to miłego meczu Wszystkim życzę :) Ja sobie powtórkę obejrzę :) Pozdro dla Was :)
0
Strona działa, dzięki zostawię sobię.
0
Właśnie widzę powtórki z Galaxy i United że są, oki dzięki to sobie obejrzę.
0
Wiecie może czy będzie gdzieś możliwość obejrzenia powtórki z takiego meczu dziś w dzień już?
0
Nie sądzę że jeden pies bo na piasku się trawy nie sieje, jedynie może chwast wyrosnąć :) Ale niech Ci będzie nie będę się kłócił ;]
0
Na ziemi, na pewno nie na piasku i na pewno nie u mnie w domu. Widać u nich takie cuda.
0
Pokaż teraz Thomas jaki z Ciebie terminator ;)
0
Ciekawie zapowiada się sprawa z Pedro a jeszcze ciekawsze będzie jej zakończenie co wybierze.
0
Niech wracają już do Barcelony, choć nie jestem piłkarzem i nie jeżdzę po świecie tak jak oni to nie lubię takich tournee.
1
Nic nowego Cesc nie odkrył. Coż sam wybrał Chelsea trzeba to uszanować.
0
Może będą szczęśliwe :)
10
Hehe mamy jak coś bramkarza dodatkowego :D
6
Ale brameczka :)
0
Karierę ma piękną trzeba mu to przyznać. 100 lat Pedro.
1
Neuer ładnie, ale Ter Stegen też nas uratował. Oby Mats wygrał :)
0
Dokładnie ja tak samo!
1
Dla mnie szanse powinni dostać Sandro i Munir by być zmiennikami. Osobiście nie chciałbym Nollito, trzeba kurde dać szanse młodym a Nolito już młody nie jest. Na dodatek Barca nie będzie musiała wydawać żadnych pieniędzy na transfer. To moje zdanie.
0
Zgadza się dokładnie ;)
1
Napisałem wyraznie nie mam nic do Vermaelena.. trener zadecyduje kto będzie grał, ja osobiście chciałbym aby to był Bartra ;)
13
Cieszyłem się jak głupi gdy Barca go kupiła, znakomity zawodnik ale kontuzje go zjadły. Niech mu się dobrze wiedzie.
24
Nie mam nic do Vermalelena i Mathieu ale to Bartra powinien tworzyć parę w obronie z Pique. Mam nadzieję że i tak będzie.
5
Real w poprzednim sezonie do zimy tez jechał jak "taran" a jak się skończyło to wiemy ;)
3
"Komisję ds. Przemocy"
Bez komentarza ;]
2
Ty również, pozdroo ;)
0
To dobrze że masz sposoby :P
1
Pozdro ;)
2
Tak to już bywa :D Ale zobaczymy jak to będzie jutro :P
0
Cisza cisza i jeszcze raz cisza...
0
Dzięki za przypomnienie i sprostowanie :P
1
Tu nie chodzi o czas :D Tylko rano trzeba wstać też to najgorsze :P