Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak :)
1
I co z tego że napisałem? 4-1 to był już wystarczający wynik bym mógł napisać. A że Barca tak spuściła z tonu to ja nic nie poradzę na to. Ważne że jest puchar.
4
Ależ ten meczy to były emocje prawdziwy Thriller. Ważne że jest sukces!
#C4MPIONS !!!
1
Campeones campeones!!! :)
0
Piękne widoki! :)
0
Udało się!! :)
0
Pedro to jednak super-rezerwowy
1
Gol kur.. gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Czy to jest ta akcja? Tak, to jest ta akcja! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud!
Chciałbym to móc wykrzyczeć...
3
Gdyby to Messi strzelił to ja pierdziele...
4
Coś czuję że będą karne a nie lubię tego, tym bardziej jeśli chodzi o Barce.
10
A mogliśmy już świętować :/
0
Pedro już żółta
0
Jest i Pedro który powinien wejść za Rafinhe....
3
I lipa tak spierdzielić to czyste frajerstwo... było spokojne 4-1 dalej nie mogę w to uwierzyć..
0
Wiedziałem że tak będzie i od drugiej połowy spuszczą z tonu.
1
Z 4-1 na 4-4 trzeba być............
1
Nosz ja prd żal!!!!!!!!!!!!
0
Czyli Barca stawia na obronę.
0
To jest wręcz śmieszne.
0
Karny no ja prd !!!!!!!!!!!!
2
Rafinha poprzeczkaaaaaaa
0
Kurde lipa gol Reyes
2
Mamy to ludzie mamy to!! :)
0
El Pistolero golllll
9
Messiego powinni odznaczyć medalami za to co robi. Ten człowiek jest fantastyczny.
5
Byle tylko nasi nie spuścili z tonu dawać więcej! :)
3
Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaa
2
Brawo Alves!
22
Messi jest niesamowity takie 2 bramki strzelić z wolnych :)