0

Tak :)

1

I co z tego że napisałem? 4-1 to był już wystarczający wynik bym mógł napisać. A że Barca tak spuściła z tonu to ja nic nie poradzę na to. Ważne że jest puchar.

4

Ależ ten meczy to były emocje prawdziwy Thriller. Ważne że jest sukces!
#‎C4MPIONS‬ !!!

1

Campeones campeones!!! :)

0

Piękne widoki! :)

0

Udało się!! :)

0

Pedro to jednak super-rezerwowy

1

Gol kur.. gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Czy to jest ta akcja? Tak, to jest ta akcja! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud!

Chciałbym to móc wykrzyczeć...

3

Gdyby to Messi strzelił to ja pierdziele...

4

Coś czuję że będą karne a nie lubię tego, tym bardziej jeśli chodzi o Barce.

10

A mogliśmy już świętować :/

0

Pedro już żółta

0

Jest i Pedro który powinien wejść za Rafinhe....

3

I lipa tak spierdzielić to czyste frajerstwo... było spokojne 4-1 dalej nie mogę w to uwierzyć..

0

Wiedziałem że tak będzie i od drugiej połowy spuszczą z tonu.

1

Z 4-1 na 4-4 trzeba być............

1

Nosz ja prd żal!!!!!!!!!!!!

0

Czyli Barca stawia na obronę.

0

To jest wręcz śmieszne.

0

Karny no ja prd !!!!!!!!!!!!

2

Rafinha poprzeczkaaaaaaa

0

Kurde lipa gol Reyes

2

Mamy to ludzie mamy to!! :)

0

El Pistolero golllll

9

Messiego powinni odznaczyć medalami za to co robi. Ten człowiek jest fantastyczny.

5

Byle tylko nasi nie spuścili z tonu dawać więcej! :)

3

Rafinhaaaaaaaaaaaaaaaaa

2

Brawo Alves!

22

Messi jest niesamowity takie 2 bramki strzelić z wolnych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?